Farmville Haberleri

Tosuncuk Mehmet Aydın ne kadar vurgun yaptı? Çiftlik Bank Tosuncuk ne kadar çaldı?

2016 yılında kurduğu ÇiftlikBank ile gündeme gelen, Tosun lakaplı Mehmet Aydın teslim oldu. Sosyal medya oyunu FarmVille’den esinlenilerek ortaya çıkan Çiftlik Bank’a birçok vatandaş para yatırdı. Ancak Mehmet Aydın ve ortakları, bir süre sonra tüm parayı alarak kaçtı. Uruguay'a kaçtığı söylenen Mehmet Aydın, 2019 yılında Interpol'ün en çok arananlar listesine girdi.

Finans 23-04-21 11:10

FarmVille 11 yılın ardından oyunculara veda ediyor!

Zynga, FarmVille'nın fişini çekiyor. Bir neslin çiftçilik becerilerini geliştirmesini sağlayan FarmVille oyunu, Zynga'nın açıklamasına göre erişime kapatılacak. Zynga'nın FarmVille kararının arkasında ise Adobe Flash Player var.

Haber 28-09-20 15:26

Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın Facebook'ta yetişti!

Çiftlik Bank’la 77 bin kişiyi dolandırıp kaçan Mehmet Aydın’ın tezgahını, eşi Sıla Aydın anlattı: “Çay bahçesinde asgari ücretle çalışıyor, Facebook’ta FarmVille oynuyordu. Sonra Fame Game oyununu kurdu, çiftlik kiraladı. Uruguay, Arjantin ve BAE’den geçici vatandaşlık aldı. İşi bu üçgende sürdürüyordu” dedi.

Haber 25-03-18 06:00

Milyonlar tarlaları sürdü hasadı o topladı!

FarmVille’in sahibi olan Zynga firması halka açılıyor. Firmanın 2 milyar dolar gelir elde etmesi beklenirken, CEO Pincus da servet sahibi olacak...

Haber 16-12-11 08:44

Farmville

Farmville Hakkındaki Haberler Mynet'te. Farmville Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Farmville'den etkilenip çiftçi oldu

Manisa Turgutlu'da Mustafa Ergun, Facebook’ta oynanan 'Farmville' adlı sanal çiftlik oyunundan etkilenerek gerçek çiftçi oldu.

Yurthaber 16-06-11 11:31

Farmville'e Başbakanlık engeli

Ülkemizdeki internet sitelerine uygulanan sansür yeni bir kurban daha aldı.

Haber 03-10-09 15:23