Fincan Haberleri

Kahramanmaraş'ta görenleri hayrete düşüren görüntü! Bitişik inşa edilen iki binadan biri çöktü, ortaya bu manzara çıktı: Olduğu gibi kalmışlar

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından enkaz yığınının arasında apartmanda asılı kalan ve kırılmayan fincanları görenler inanamadı! Görenleri hayrete düşüren görüntüde yıkılmayan binanın dış duvarının, bitişikteki yıkılan binanın iç duvarı olarak kullanıldığı ortaya çıktı. Bitişik inşa edilen iki binadan biri çökünce ortaya rafta bulunan fincan takımının göründüğü bu dikkat çekici manzara çıktı.

Haber 10-03-23 11:04

Misafirlerinizin bayılacağı en güzel desenli ve iyi fincan takımları

Renk renk, desen desen fincan takımları her zevke hitap eden farklı tasarımlarıyla sofraları süslüyor. Sizler için birbirinden şık fincan takımları örnekleri listeledik. Gelin, her tarza ve her zevke uyum gösteren fincan takımlarına birlikte göz atalım.

Haber 06-12-22 15:47

Araştırma sonucu şaşırtıyor: Her gün çay içmek ölümcül hastalık riskini azaltıyor

Çay, ülkemizde en sık tüketilen içecekler arasında bulunuyor. Çay tiryakileri çayı sudan bile fazla tüketiyor. Çay ile ilgili birçok araştırma yapılıyor. Her yeni araştırma sonucunda çayın bir başka faydası öğreniliyor. Uzmanlar çayın çok riskli olan hastalık riskini azalttığını belirtiyor.

Haber 21-10-22 13:36

Fincan

Fincan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fincan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.