Fotoğraf Makinesi Haberleri

Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Lens; fotoğraf makinelerinde veya cep telefonlarında kullanılır, kameranın üzerine düşen ışık miktarı ve odak uzaklığı gibi fotoğraf açısından önemli parametreleri belirler. Fotoğraf makinelerine ve cep telefonlarına harici lens takarak daha kaliteli kareler elde etmek mümkün. Eğer siz de kameranızın daha kaliteli ve net kareler yakalamasını istiyorsanız en iyi lens çeşitlerini listemizde bulabilirsiniz.

Haber 17-11-22 17:38

Teknolojiyle ilgilenen arkadaşlara mükemmel hediye olacak öneri ürünler

Teknolojiyle ilgilenen arkadaşlara hediye seçmek biraz zor olabilir. Bazen arkadaşınız her türlü teknolojik cihazdan haberdar olduğu için hediye seçmekte zorlanırsınız bazense ihtiyacının ne olduğunu bilemeyebilirsiniz. Her durumda teknolojiyle ilgilenen arkadaşlarınız için ideal bir seçenek olabilecek bazı ürünleri araştırdık ve bir araya getirdik. Haydi gelin, arkadaşınızın görür görmez bayılacağı hediye seçeneklerine birlikte göz atalım.

Haber 17-08-22 15:30

Kayseri'de fotoğraf makineleri çaldıkları iddiasıyla 2 şüpheli yakalandı

Kayseri'de fotoğraf makineleri çaldıkları iddiasıyla 2 şüpheli yakalandı

Yurthaber 30-07-22 22:49

Hobi olarak fotoğraf çekmek isteyenler için uygun fiyatlı fotoğraf makineleri

Fotoğraf çekmek neredeyse hepimizin hayatında önemli bir rol oynuyor. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz eşsiz anları veya büyüleyici doğa manzaralarını ölümsüz kılmamızı sağlıyor. Artık hepimizin cebinde olan akıllı telefonlar, yüksek kaliteli kameralara sahip olsa da fotoğraf makinesiyle çekim yapmanın zevki bambaşka oluyor. Peki; "Ben profesyonel değilim, fotoğraf çekme tutkunuyum." diyenlerin hayran kalacağı, uygun fiyatlı fotoğraf makinelerini beraber incelemeye ne dersiniz?

Haber 11-05-22 10:16

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf Makinesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fotoğraf Makinesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Fotoğrafta nostalji isteyenler için en iyi analog fotoğraf makinesi çeşitleri

Günümüzde analog fotoğraf makinesi kullanan pek kalmasa da bu aletlerin yeri her zaman ayrı. Çoğu kişi filmle fotoğraf çekmenin zorluğunu yaşamak yerine dijital fotoğraf makinelerini tercih ediyor. Yine de “Analog fotoğraf makinesi nedir?” ve “Analog fotoğraf makinesi nasıl çalışır?” sorularına yanıt arayanlar da azımsanmayacak kadar çok. Gelin, hem sorularınıza yanıt verelim hem nostaljik makineleri derlediğimiz listemizi birlikte inceleyelim.

Haber 26-04-22 12:39

En gerçekçi ve profesyonel fotoğraflar için en iyi fotoğraf makineleri

İnsanın içini açan manzaraların ve önemli günlerin ölümsüzleştirilmesini sağlayan fotoğraf makineleri, hayata renk katan ürünler arasında yer alıyor. Fotoğraf çekmeyi bir tutku haline getiren hem amatör hem profesyonel kişiler için birbirinden başarılı özellikler sunan kaliteli fotoğraf makinesi modelleri bulunuyor. Fotoğraf makinesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, bu ayrımın yapılması oluyor. Gelin, en iyi fotoğraf kamerası çeşitlerine beraber göz atalım.

Haber 16-02-22 17:24

Kutuyu açınca şoke oldu! İnternetten fotoğraf makinesi sipariş etti, fındık ve bozuk el kamerası geldi

Van'ın Erciş ilçesinde, fotoğraf stüdyosu işleten Salih Akan (44), internetten 3 bin 500 liraya anlaşıp sipariş verdiği fotoğraf makinesi yerine çürük fındık ve bozuk el kamerası gelince şoke oldu. Akan, dolandırıldığı iddiasıyla polise gidip şikayetçi oldu.

Haber 18-11-21 12:55