Füsun Önal Haberleri Ve Son Dakika Füsun Önal Haberleri

Füsun Önal Haberleri Ve Son Dakika Füsun Önal Haberleri

11 Mart 1947 tarihinde Kadıköy’de dünyaya gelen Füsun Önal ev hanımı bir anne ve asker bir babanın tek kızıdır.

11 yıl boyunca klasik piyano dersleri alan Önal, 2 yıl boyunca şan dersleri de aldı. TED Ankara Koleji'nden mezun olan Füsun Önal, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu.

Bu dönemlerde Erol Pekcan Caz Orkestrasında söylediği caz şarkıları ile şarkıcılık kariyerine başladı. Türkiye’nin pek çok yerinde konserler verdi ve tiyatro oyunları oynadı.

Yurt dışında ise Avustralya, İngiltere, İtalya, Kazakistan, İsviçre, Kırgızistan gibi pek çok farklı ülkede konser verdi. Tiyatro Kedi oyunlarında 2008 yılından beri rol alan Önal Don Kişot gibi pek çok farklı oyunda yer aldı.

Füsun Önal Haberleri

Füsun Önal'ın Attila Özdemiroğlu paylaşımı olay oldu! Bir adam, iki kadın...

Bir dönem Türk pop müziğine damgasını vuran Füsun Önal, 2016'da hayata veda eden eski eşi Attila Özdemiroğlu'nu 6. ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla andı. Özdemiroğlu'nun son eşi Hepgül Özdemiroğlu ile iyi bir dost olduğunu belirten Önal, eski günlerden de bahsetti.

Magazin 23-04-22 11:03

74 yaşındaki Füsun Önal'dan bikinili poz

Türk müziğinin unutulmaz isimlerinden Füsun Önal, Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozuyla şaşırttı. 80’li yıllara damgasını vuran 74 yaşındaki sanatçının fotoğrafı binlerce beğeni topladı.

Magazin 23-10-21 22:00

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 11 Mart tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni ayın ikinci haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 11 Mart’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 11 Mart olayları...

Trend 11-03-21 11:16

71 yaş pozu

Füsun Önal deniz sezonunu Bodrum'da açtı.

Magazin 27-04-18 13:59

Füsun Önal

Füsun Önal Hakkındaki Haberler Mynet'te. Füsun Önal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

68 yaşındaki Füsun Önal'dan bikinili poz

Pop müziğin ünlü ismi 68 yaşındaki Füsün Önal, bikinili fotoğrafını paylaştı.

Magazin 17-10-15 11:19