Gamer Haberleri

Her gamerın ihtiyacı olan teknolojik ürünler

Teknoloji lafı geçtiği anda dikkat kesilen gamerların oyun performanslarını zirveye taşıyacak birçok teknolojik ürün çeşidi bulunuyor. Birbirinden kaliteli oyuncu ekipmanı markalarının imzalarını taşıyan teknolojik ürünler, oyunlarda her zaman başarıya ulaşmayı hedefleyen oyuncuların yüzlerini gülümsetiyor. Gelin, kalitesi ve konforuyla oyun oynamayı çok daha eğlenceli ve konforlu bir hâle dönüştüren en iyi oyuncu teknolojik ürünlerine beraber göz atalım!

Haber 13-09-22 15:31

Gamerlar için oyunlarını rahatlıkla oynayabilecekleri oyuncu masası çeşitleri

Oyuncuların performansını doğrudan etkileyen ekipmanlardan belki de en önemlisi, masa. Ergonomik ve rahat bir oyuncu masası olmadan saatler boyunca aynı performansla oyun oynamak neredeyse imkânsız. Uzun saatler başından kalkmadan oturabileceğiniz bir oyuncu masası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin, seçtiğimiz ürünlere beraber göz atalım.

Haber 12-08-22 14:30

Her gamerın bir numaralı ihtiyacı Rampage oyuncu koltuğu ve incelemesi

Siz de oyunların dayanılmaz heyecanına kendinizi kaptırmayı çok mu seviyorsunuz? Uzun süre bilgisayar karşısında zaman geçirmek maalesef vücut ağrılarına ve duruş bozukluklarına yol açabiliyor. Bunun önüne geçmek için Rampage KL-R56 Oyuncu Koltuğu yardımınıza koşuyor. Ayarı yapılabilen Rampage Oyuncu Koltuğu incelemesine ve alternatif ürünlere göz atmanızı öneriyoruz.

Haber 28-07-22 15:42

Gamer

Gamer Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gamer Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.