Gelin Arabası Haberleri

Gelin-kaynananın akılalmaz kavgası! Birbirlerini bıçakladıladır... Gelin ardından kaçtı

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen olay duyanları şaşkına çevirdi. Kaynana ve gelin, yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine birbirine bıçakla saldırdı. Kaynana olay yerinde polis ekipleri tarafından bulunurken gelin kaçtı. Ekiplerin aradığı gelin daha sonra bulunarak önce hastaneye ardından karakola götürüldü.

Haber 07-11-22 19:01

Pes dedirten görüntü! Gelin arabasının önünü kesen çocukları tekmeledi

Sultanbeyli'de düğün konvoyuna katılan bir araç sürücüsü, yaptığı hareketle 'pes' dedirtti. Gelin arabasının önünü kesen çocukları tekmeleyerek uzaklaştırmaya çalışan sürücü, görenleri dehşete düşürdü. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 04-10-22 15:55

Düğün ile sınav tarihi çakıştı, gelinlikle nikah masasından önce sınav sırasına oturdu

Karabük’te düğün tarihi ile KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Test (ÖABT) sınavı çakışan Kübra Karataş, gelinliği ile nikah masasından önce sınav sırasına oturdu. Damat Ali Selam, Karataş'ı gelin arabası ile sınava getirdi. İki heyecanı bir arada yaşadığını ifade eden Kübra Karataş, "Sınavdan çıkınca düğüne gideceğiz. Sınav heyecanı düğün heyecanına dönüşecek. Umarım gelinlik uğurlu olur. Bizim için unutulmaz bir anı oldu" dedi.

Haber 02-10-22 13:01

Bahşiş almak için gelin arabasının önünü vinçle kestiler! Damat şaşkınlığa uğradı

Karabük’ün Eflani ilçesinde damadın arkadaşı, bahşiş almak için gelin arabasının önünü vinç ile kesti. Araçtan inen damat vince yaklaştığında ise "Hakan ve Nurşen çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz" notuyla karşılaştı. Notun yer aldığı kağıttaki mandallara para takınca damadın arkadaşı istediği bahşişi aldı.

Haber 18-09-22 16:27

Gelin Arabası

Gelin Arabası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gelin Arabası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Vinç operatörü bahşiş almak için düğün konvoyunun önünü kesti

Vinç operatörü bahşiş almak için düğün konvoyunun önünü kesti

Yurthaber 18-09-22 09:30

Gelin ve damadın en mutlu günü kabusa döndü! Otomobil kül oldu...

Olay, Aydın’ın Buharkent ilçesinde meydana geldi. Seyir halindeki gelin arabasında yangın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın sonrası araç kullanılamaz hale geldi.

Haber 11-09-22 21:29

Bu kadarına da pes artık! Gelin arabasından havaya defalarca ateş etti

Bursa'da düğün konvoyunda gelin arabasının camından tabanca çıkaran bir kişi, yaklaşık 15 el ateş etti. O anlar cep telefon kamerasına yansıdı.

Haber 29-08-22 11:00