General Mobile Haberleri

Teknolojiye yön verenler: 2024'ün en iyi akıllı saatleri

2024 akıllı saatler için bir dönüm noktasıydı. Hem büyük üreticiler hem de yeni oyuncular bu küçük cihazlara daha fazla özellik ve performans eklemek için yarıştılar. Sonuç olarak 2024'te piyasaya sürülen akıllı saatler önceki yıllara göre çok daha güçlü ve yetenekli hale geldi. Peki, "2024'ün en iyi akıllı saatleri hangisi?" Bu sorunun cevabı ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı ancak size yardımcı olmak için 2024 en iyi akıllı saat modellerini bir araya getirdik. Hazırsanız başlayalım!

Haber

General Mobile, Enerjisa Enerji iş birliğiyle yüzde 100 yeşil enerji kullanmaya başladı

General Mobile, Enerjisa Enerji iş birliğiyle yüzde 100 yeşil enerji kullanmaya başladı

Yurthaber

General Mobile GM 21 de duyuruldu! İşte telefonun özellikleri ve fiyatı

Yerli telefon markası General Mobile, GM 21 Pro ve GM 21 Plus'ın ardından GM 21'i de tanıttı. Diğer iki modele nazaran mütevazi özelliklere sahip olan GM 21'in fiyatı da belli oldu.

Haber

General Mobile GM 21 Plus tanıtıldı! İşte bilinmesi gereken her şey

Yerli telefon markası General Mobile, GM 21 Pro'nun ardından GM 21 Plus'ı da tanıttı. GM 21 Pro'ya nazaran daha farklı özelliklere sahip olan GM 21 Plus'ın fiyatı da açıklandı.

Haber

General Mobile

General Mobile Hakkındaki Haberler Mynet'te. General Mobile Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

General Mobile GM 21 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Yerli akıllı telefon markası General Mobile, GM 21 Pro adını verdiği yeni akıllı telefonunu duyurdu. Oppo Reno5'e benzeyen yapısıyla dikkat çeken GM 21 Pro'nun özellikleri arasında ise MediaTek Helio G90 işlemcisi bulunuyor. Peki General Mobile GM 21 Pro'nun fiyatı ne kadar?

Haber

Yerli akıllı telefon markası 24 Mayıs'ı işaret etti! Geri sayım başladı

Yerli akıllı telefon markası General Mobile, Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. General Mobile paylaşımında "24 Mayıs'ı bekleyin" ifadesini kullandı. Peki şirket 24 Mayıs için neler planlıyor? İşte tahminler.

Haber