Gökhan Çınar Haberleri

Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci'nin gözyaşları! Severek ayrıldım

Show TV'de yayınlanan Bir Başka Güzel programına Selin Ciğerci'nin açıklamaları damga vurdu. Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, noktaladığı evliliğinden bahsetti. Gözyaşlarını tutmakta zorlanan Ciğerci, "İnsanlar 'reklam' dediler. Reklam için yapacağım en son şey evliliğimi bitirmek. Benimki aşk evliliğiydi" dedi.

Magazin 06-10-21 21:00

Mehmet Ali Erbil gözyaşları içinde anlattı: Sevgi görmedim

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir programda çocukluk yıllarında yaşadığı zor dönemleri anlattı. Annesinin ikinci evliliğini yaptığı kişi tarafından baskıya uğradığını söyleyen Erbil, "Annem bizi ikinci eşine çok ezdirdi. Elalemin adamına bizi ezdirdiğini görüyorum, bu çok acı bir şey. Bizi babam sevmiyordu, o adam nasıl sevsin? " şeklinde konuştu. Çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlatan Erbil, yer yer gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 28-07-21 21:25

Paylaş Benimle'nin sunucusu kimdir? Gökhan Çınar kaç yaşında, nereli ve evli mi?

Gökhan Çınar, bir Youtube kanalı üzerinden yayınlanan ‘Katarsis’ isimli program ile adını duyurmuştur. Birçok ismi programa konuk olarak alan Gökhan Çınar, şimdilerde TV8 kanalı üzerinde yayınlanan Paylaş Benimle programının sunucusu olarak görev almaktadır. Paylaş Benimle'nin sunucusu Gökhan Çınar, son günlerde oldukça merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Peki Gökhan Çınar kimdir?

Magazin 12-07-21 14:22

Gökhan Çınar

Gökhan Çınar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gökhan Çınar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.