Google Pixel Haberleri

Google'ın yeni telefonu daha tanıtılmadı ama birileri prototipini satışa sundu! Şimdi ne olacak?

İddiaya göre Google'ın yeni telefonu Google Pixel 7'nin prototipi, telefonun resmi çıkışından aylar önce internette satışa sunuldu. Prototipin görüntülerinin, Google'ın resmi görüntülerine benzemesi durumu daha da ilginç hale getirdi.

Haber

Google böyle bir telefonu ilk kez üretecekti! Ha çıktı ha çıkacak derken yine ötelendi

Google'ın ilk kez üreteceği katlanabilir telefon Pixel Fold'un ertelendiği öne sürüldü. Google'ın Pixel Fold ile bu yıl Samsung, Huawei, Honor Oppo ve Vivo'ya rakip olması bekleniyordu.

Haber

Google'dan büyük duyurular geldi! Pixel 6a, Pixel 7, Pixel Watch ve daha fazlası: Bir sürpriz de var

Google, yıllık geliştirici konferansı Google I/O 2022'nin açılış konuşmasını dün akşam gerçekleştirdi. Teknoloji devi büyük duyurular yaptı. Google arama motorundaki gelişmeler, yapay zeka, Android 13 ve Pixel 6a, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, Pixel Watch ve Pixel Tablet bu duyurular arasındaydı. Konuşmanın sonunda ise Google'ın bir sürprizi vardı. İşte Google'ın I/O 2022'deki en büyük duyuruları...

Haber

Restoranda unutulunca fotoğrafları sızdırılmıştı! Şimdi ise...

Google'ın akıllı saati olacağı söylenen Pixel Watch, piyasaya sürülmeden önce ABD'de bir restoranda bulunduğu öne sürülmüştü. Unutulan cihazın bazı fotoğrafları da internette paylaşılmıştı. Şimdi ise Pixel Watch'ın yeni fotoğrafları Reddit'te ortaya çıktı.

Haber

Google Pixel

Google Pixel Hakkındaki Haberler Mynet'te. Google Pixel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Google ipucunu verdi: Pixel 6a boyama kitabında!

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefon modellerini tanıtan Google, bir Pixel 6a modelinin yolda olduğunu kesinleştirmedi. Ancak Google tarafından üretilen bir boyama kitabı, Pixel 6a hakkında ipucu verdi.

Haber

Google Pixel 6a için video sızdı! Benzer tasarım

Sızan videoya göre Google Pixel 6a, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile aynı tasarıma sahip olacak. Kamera modülü yatay olarak yerleştirilmiş ve bir LED flaş ile birlikte çift kamera kurulumuna sahip. Google markası, telefonun arka panelinin ortasında olacak.

Haber

Google Pixel cihazlar otomobilleri çalıştıracak!

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Google, Pixel cihazları için yeni bazı özellikler getirdi. Bu özelliklerin, özellikle otomobil sahibi kullanıcılarda memnuniyet yaratması bekleniyor.

Haber

Google'ın yeni telefonu beklendiği gibi olmayacak!

Google'ın Pixel 6a olarak adlandırılması muhtemel bir sonraki orta sınıf telefonu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Görünüşe göre cihazın kamerası beklendiği gibi olmayacak.

Haber

Google'ın bütçe dostu telefonu sızdı!

Google Pixel 6a'nın görüntüleri güvenilir bir sızıntı kaynağı aracılığıyla sızdırıldı. Görüntüler, Google'ın uygun fiyatlı olması tahmin edilen yeni akıllı telefonunun tasarımı konusunda fikir veriyor.

Haber

Bekleyenlere kötü haber! İptal edildi

Görünüşe göre Google, katlanabilir akıllı telefonu Pixel Fold'u piyasaya sürmeyecek. Çünkü Digital Supply Chain Consultants'tan (DSCC) Ross Young'a göre, Google, Pixel Fold'u rafa kaldırdı.

Haber

Google Pixel 6 Pro, işkence gibi bir dayanıklılık testine girdi

Google'ın Tensor işlemcili akıllı telefonu Google Pixel 6 Pro, bu kez dayanıklılık testi ile karşımıza çıktı. Peki izleyince şaşıracağınız, işkence gibi geçen dayanıklılık testinde Google Pixel 6 Pro nasıl bir performans gösterdi?

Haber

Google ilk katlanabilir ekranlı modelini satışa sunacak

Google katlanabilir ekranlı telefonu için somut adımlar atıyor. Katlanabilir ekranlı telefonlar henüz yeni bir teknoloji. Dolayısıyla bu teknolojinin daha da yaygınlaşması zaman alacaktır.

Haber

Google, ikinci nesil Tensor çiplerinin üzerinde çalışıyor

Pixel 6 serisi piyasaya yeni çıkmış olsa da, teknoloji analistleri kısa süre önce Pixel akıllı telefonlar ile ilgili yeni bir kod adı olan “Cloudripper” ile ilgili bazı bilgiler verdi. İddialara göre bu, ikinci nesil Tensor işlemcinin kod adı olabilir.

Haber

Google Pixel 6’ya ilgi oldukça fazla

Google’ın yeni telefonu olan Pixel 6 serisi için rastlanılan hatalardan bahsetmiştik, buna rağmen cihaza talep oldukça fazla.

Haber

Pixel 6 ailesi için ilk şikayetler gelmeye başladı

Tanıtımda vaat edilenler, kusursuz bir telefon izlenimi daha ilk siparişlerde ayyuka çıktı diyebiliriz. Şikayetler özellikle ekran ile ilgili olduğunu söyleyelim.

Haber

Android 12 güncellemesini alan ilk şanslı telefonlar hangileri?

Android 12 alan ilk telefonlar belli oldu. Google uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni Android sürümünü sonunda kullanıma sundu. Böylece kararlı sürümü alan ilk telefonlar da netlik kazandı.

Haber

Google, Apple'ın izinden gitti: Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro tüm detaylarıyla tanıtıldı!

ABD merkezli teknoloji devi Google, daha önce duyurusunu yaptığı Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro isimli iki akıllı telefonunu tüm detaylarıyla görücüye çıkardı. Pixel 6 serisinde Google Tensor adı verilen özel bir işlemci kullanan Google, böylece iPhone'larda kendi işlemcisini kullanan Apple'ı takip etti.

Haber

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro için Android 16 detayı ortaya çıktı

Google Pixel 6 ve Google Pixel 6 Pro modelleri ile ilgili şimdiden birçok bilgi gün yüzüne çıkartıldı. Ortaya çıkan son iddialara göre ise bu cihazlar Android 16 güncellemesini bile alabilecek.

Haber

Google, Pixel 6 etkinliğini duyurdu! Google Tensor işlemcili telefonlar artık geliyor

Google, yeni Pixel telefonları Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'yu aslında geçtiğimiz aylarda görücüye çıkarmıştı. Ancak şirket, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun tüm özelliklerini detaylı bir şekilde aktarmadı. Google, Pixel 6 serisi ile alakalı tüm detayları öğrenebileceğimiz etkinliği için ise artık bir tarih belirledi.

Haber