Günay Karacaoğlu Haberleri

Evlat Olsa Sevilmez filminin oyuncuları kimler? Evlat Olsa Sevilmez filminin konusu nedir?

Yeni yapımlardan biri olan Evlat Olsa Sevilmez filminin seyircilerle buluşmasına sayılı günler kaldı. Komedi türündeki Evlat Olsa Sevilmez filminin oyuncu kadrosunda tanınan isimler yer alıyor. Peki Evlat Olsa Sevilmez filminin oyuncuları kimler? Evlat Olsa Sevilmez filminin konusu nedir? İşte detaylar...

Trend 13-06-22 18:28

Arka Sokaklar'ın yıldızı Şevket Çoruh'un kızı görenleri şoke etti!

Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği 'Mesut' karakteriyle geniş kitlelerce tanınan Şevket Çoruh'un kızı Gülenay Çoruh, görenleri şaşırtıyor. Şevket Çoruh'un meslektaşı Günay Karacaoğlu ile evliliğinden olan kızları Gülenay, annesine olan benzerliğiyle şoke etti.

Magazin 25-09-21 12:06

Arka Sokaklar’ın Mesut’u Şevket Çoruh’un kızı Gülenay Çoruh dizi setlerine geliyor!

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Mesut karakteriyle özdeşleşen Şevket Çoruh’un 2004 yılında boşandığı kendisi gibi oyuncu olan Günay Karacaoğlu’ndan Gülenay Çoruh adında bir kızı var. Oyuncu anne ve babanın kızı olan Gülenay Çoruh da dizi sektöründe yer almaya hazırlanıyor.

Magazin 05-08-21 11:46

Günay Karacaoğlu kimdir? Günay Karacaoğlu kaç yaşında ve nereli?

Günay Karacaoğlu, TV ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizi Aşk Mantık İntikam dizisinin kadrosunda yer alıyor. FOX TV ekranlarında 18 Haziran Cuma günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisi, fragmanıyla dikkat çekti. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan Günay Karacaoğlu’nun ise kim olduğu son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri oldu. Peki Günay Karacaoğlu kimdir?

Magazin 17-06-21 15:27

Günay Karacaoğlu

Günay Karacaoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Günay Karacaoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ozan Güven, sözünü tutamadı! Mahkeme bitmeden...

Ozan Güven, sahne hasretine dayanamadı. Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı darp davası sonuçlanana kadar mesleğine ara verdiği söylenen Ozan Güven, bu sözden geri döndü.

Magazin 16-06-21 09:20

Don Kişot'um Ben, yeni sezonda ilk kez sahnelendi

"Don Kişot'um Ben", yeni sezonda ilk kez sahnelendi

Haber 25-09-19 23:48

Don Kişot'um Ben oyunu Bursa'da sahnelendi

"Don Kişot'um Ben" oyunu Bursa'da sahnelendi

Haber 17-04-19 02:55