Gürsel Tekin Haberleri Ve Son Dakika Gürsel Tekin Haberleri

Gürsel Tekin Haberleri Ve Son Dakika Gürsel Tekin Haberleri

Gürsel Tekin 1964 yılında o dönem Kars’a bağlı olan Ardahan’da dünyaya geldi.

Gürsel Tekin, Lisede okurken CHP Gençlik Kolları’nda faaliyet göstermeye başladı.

1981 yılında dönemin sosyo-ekonomik koşulları yüzünden ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti.

Gürsel Tekin 1984 yılında kurulan Sosyal Demokrat Halkçı Parti’de (SODEP) görev aldı.

Gürsel Tekin ,12 Eylül 1980 darbesi ile kesintiye uğrayan ve 1984′te yeniden aktif olarak başladığı siyasi hayatına 1986–87 yılları arasında bu kez askerlik görevi nedeniyle ara verdi. Vatani görevini İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladıktan sonra ticarete atıldı. Bu dönemde SODEP’in kapanması üzerine SHP’ye kaydoldu.

Gürsel Tekin 1989 yılında Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 1994 seçimlerinde yine aynı görevi üstlendi. 1995 yılında sosyal demokratların CHP çatısı altında birleşmesi üzerine Meclis Üyeliği görevini CHP’li olarak sürdürdü. 1994–1997 yılları arasında Kadıköy Belediyesi Encümen Başkanlığı görevinde bulundu. 1997 yılında ise Kadıköy Belediye Başkan Vekilliği görevini üstlendi. Bu arada CHP Kadıköy İlçe Yönetim Kurulu üyeliğini de sürdürdü. 1999 yılında yeniden CHP Belediye Meclis Üyeliği’ne seçildi ve Kadıköy Belediyesi Başkan Vekilliği görevini yürüttü.

Gürsel Tekin 3 Kasım 2002′de CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı oldu. Bu görevi 2005′in sonuna kadar sürdürdü. 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde bir kez daha CHP’den Kadıköy Belediye Meclis Üyesi seçildi ve Belediye Başkan Vekilliği’nin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevini de üstlendi.

Bu dönemde düşüncelerini ifade edebilmek amacıyla, çeşitli gazete ve dergilerde makaleler yazmaya başladı. Halka ve Olaylara Tercüman, Siyasal Birikim, Serhat Kars, Gazete Kadıköy, Forum Diplomatik Gazeteleri ile Internethaber.com ve gerçekgundem.com’da köşe yazarlığı yaparak, Türkiye’nin sosyo-ekonomik yapısı ve yerel yönetim sorunlarına ilişkin 300′ü aşkın makaleye imza attı.

Gürsel Tekin ,Sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol üstelenen ve yaklaşık 7,5 milyon insanı temsil eden Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Gürsel Tekin, 14 Ağustos 2007 tarihinde, Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle boşalan CHP İstanbul İl Başkanlığı görevine atandı.

Gürsel Tekin ,14 Şubat 2010 tarihinde yapılan 33. İstanbul Olağan İl Kongresi’nde, tekrar aday gösterilen Gürsel Tekin geçerli oyların tamamını alarak 2. nci kez CHP İstanbul İl Başkanı seçildi.

Gürsel Tekin Haberleri

Gürsel Tekin yeni görevini sosyal medyadan açıkladı: Kars'a görevlendirildim, İstanbul'da çalışacağım

Partilerin 28 Mayıs mesaisi devam ediyor. Cumhurbaşkanı seçmek için bir kez daha sandığa gidecek olan seçmeni ikna etme çalışmalarında yeni yol haritası belirleyen ittifaklar yeniden sahaya inmeye başladı. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin seçim için Kars'a görevlendirildiğini ancak İstanbul'da çalışacağını duyurdu. Tekin'in dakikalar sonra yaptığı paylaşım ise dikkat çekti. İşte detaylar...

Haber 17-05-23 18:41

Türk milletinin acısıyla dalga mı geçtiler? İstiklal Caddesi'nde tepki çeken video: Bombalı paket şakası iddiası

İstiklal Caddesi'ndeki hain terör saldırısında yitirdiklerimizin acısı henüz tazeyken, TikTok'taki bir video büyük tepki çekti. İstiklal Caddesi'nin ortasında Arapça konuşan 3 kişinin bombalı paket ya da kapkaç şakası yaptığı iddiası olay oldu. Çevredeki vatandaşları korkutan ve Türkiye'nin acısıyla dalga geçen görüntüler hızla yayılırken, sosyal medyada da tepki yağdı. CHP'li Gürsel Tekin'i paylaştığı söz konusu video görüntüsünün ne zaman çekildiği ise bilinmiyor.

Haber 20-11-22 13:26

Gürsel Tekin'in kendisinden 26 yaş küçük eşi güzelliğiyle Instagram'ı salladı! O da ünlü çıktı

Geçtiğimiz şubat ayında CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile nikah masasına oturan ünlü sunucu Mehtap Özkan, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Mehtap Özkan'ın Instagram paylaşımları, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor.

Magazin 12-10-22 11:44

HDP sorusuna verdiği yanıt herkesi şaşırttı! Bakanlık sözleri tartışma yaratmıştı, CHP'li Gürsel Tekin'in AK Partili vatandaşa yanıtı dikkat çekti

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in iktidar olmaları durumunda "HDP'ye de bakanlık verilebileceği" yönündeki söylemi gündemdeki yerini uzun süre korumuştu. Tartışmalar devam ederken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Bu konuda yetkisi yok" açıklaması nedeniyle kırgın olduğunu dile getiren Tekin, konuyla ilgili son açıklamasıyla dikkat çekti. Tekin, vatandaşın HDP sorusuna daha önceki sözlerine açıklık getirerek yanıt verdi.

Haber 12-10-22 10:04

Gürsel Tekin'in sözleri gündem olmuştu! Günler sonra açıkladı: Kemal Kılıçdaroğlu'na kırgınım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in 'HDP'ye bakanlık verilebilir' çıkışıyla ilgili 'Yetkisi yok' açıklaması yapmıştı. Tekin katıldığı bir programda 'Yetkisi yok' sözleri nedeniyle Kılıçdaroğlu'na kırgın olduğunu açıkladı.

Haber 06-10-22 07:05

HDP'ye bakanlık verilebilir sözleri tartışma yaratmıştı! Gürsel Tekin canlı yayında konuştu: Tek bir tanesi doğruysa şu Taksim Meydanı'nda kendimi asarım

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin canlı yayında gündeme dair soruları yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan "HDP'ye bakanlık verilebilir" polemiğinin merkezindeki Tekin, tartışmaların hedefi olan sözleriyle ilgili de açıklamalar yaptı. Tekin'in "Ben eleştiriye açık bir insanım. Benimle ilgili onlarca manşetler yapıldı. Tek bir tanesi doğruysa şu Taksim Meydanı'nda kendimi asarım." şeklindeki sözleri dikkat çekti.

Haber 20-09-22 21:23

Gürsel Tekin canlı yayında duyurdu: CHP Genel Başkanlığı'na aday olabilirim

"HDP'ye bakanlık verilebilir" çıkışıyla gündem olan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'den çok konuşulacak yeni bir açıklama geldi. Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun cumhurbaşkanı adayı olup genel başkanlığı bırakması durumunda kendisinin başkanlığa aday olabileceğini söyledi.

Haber 11-09-22 10:37

Gürsel Tekin'in HDP'ye bakanlık verilebilir sözlerine ilişkin Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklama

CHP'li Gürsel Tekin'in katıldığı bir canlı yayında "HDP'ye bakanlık verilebilir" sözleri siyaset gündemindeki yerini koruyor. Tekin'in sözleri sonrası İYİ Parti'den sert tepkiler gelirken, CHP tarafı ise "Kendi açıklaması" yorumunu yapmıştı. Konuya ilişkin yaptığı ilk yorumda böyle bir şeyin olmadığını belirten Kılıçdaroğlu'ndan ise yeni bir açıklama geldi.

Haber 10-09-22 09:00

HDP'ye bakanlık verilebilir tartışmaları sürüyor! Gürsel Tekin'den yeni açıklama geldi: Susuyoruz ama...

Katıldığı bir televizyon programında, iktidar olmaları durumunda HDP'ye bakanlık verilebileceğini söyleyen Gürsel Tekin'den yeni bir açıklama geldi. Programdaki sözleri sonrası İYİ Parti'den gelen sert tepkiler üzerine dikkat çeken ifadeler kullanan Tekin, HDP'ye Meclis Başkanvekilliği verildiğini hatırlatarak, "TBMM Başkanvekilliği, bakanlıktan önemsiz midir sizce?" dedi. Tekin, Kılıçdaroğlu'na gelen tepkiler üzerine ise "Suskunuz ama koyun falan değiliz." şeklinde yanıt verdi.

Haber 09-09-22 14:15

HDP'ye bakanlık polemiği sürüyor! CHP'li Özgür Özel: 'Beyler kendinize gelin'

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in, "HDP'ye bakanlık verilebilir" sözleri siyaset gündemindeki yerini korumaya devam ediyor. Parti liderleri ve grup başkanvekillerinden yapılan peş peşe açıklamalara bir yenisi daha eklendi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bu tartışmalar için 'beyler kendinize gelin' demek lazım. Bakanlığı ne Gürsel Tekin ne Özgür Özel ne o ne bu; millet alır millet verir" ifadelerini kullandı.

Haber 07-09-22 19:24

'HDP' açıklaması çok tartışılmıştı! CHP'li Tekin'in sözlerine partisinden yanıt geldi: 'Hiç tartışmaya gerek yok'

CHP'li Gürsel Tekin'in katıldığı canlı yayın programında "iktidar olmaları durumunda HDP'ye bakanlık verilebileceği" şeklindeki açıklaması siyasetin gündemindeki yerini korumaya devam ediyor. İYİ Parti'den Genel Başkan Meral Akşener dahil olmak üzere birçok ismin tepkisini çeken sözlerle ilgili CHP'den de açıklama geldi. Parti Sözcüsü Faik Öztrak, konuyla ilgili "Tartışmaya gerek yok" diyerek partinin görüşlerini CHP'de kimlerin açıklayabileceğini belirtti.

Haber 07-09-22 16:05

Millet İttifakı'nda çatlak! Yavuz Ağıralioğlu: HDP olursa masadan kalkarız

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in 'HDP'ye bakanlık verilebilir' açıklamasının yankıları sürüyor. Katıldığı canlı yayın programında konuşan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, HDP'nin olduğu masada yer almayacaklarını söyledi.

Haber 07-09-22 06:53

Gürsel Tekin'den 'HDP'ye bakanlık verilebilir' sözlerine gelen tepkilere yanıt: Kimse bana had bildiremez

CHP'li Gürsel Tekin, 'HDP'ye bakanlık verilebilir' sözlerine gelen tepkiler üzerine katıldığı bir canlı yayında açıklamada bulundu. Gürsel Tekin, "Kimse bana had bildiremez! Sayın Akşener'e olan saygımdan ses çıkarmıyorum. Ben 6'lı masayı rahatsız edecek bir cümle kurmadım." ifadelerini kullandı.

Haber 05-09-22 22:06

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Düzce'de konuştu:

"Millet İttifakı, HDP ile ittifak halindedir. Yerel seçimlerde de bunu somut bir şekilde yapmışlardır ve önümüzdeki seçimlerde de bunun hazırlıklarını yapmaktadırlar" - "(CHP'li Gürsel Tekin'in "HDP'ye bakanlık verilebilir" açıklaması) Bakalım 6'lı masadaki diğer 5 parti genel başkanından bir açıklama duyabilecek miyiz? Şu ana kadar ses yok"

Yurthaber 05-09-22 18:23

Gürsel Tekin'in haber spikeri eşi Mehtap Özkan'a hacker şoku! Fotoğraflarını silmişler

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in eşi Mehtap Özkan, hacker şoku yaşadı. Özkan, sosyal medya hesabını geri almasının ardından yaptığı açıklamada, bazı fotoğraflarının silindiğini ve bazı kişilerin takipten çıkıldığını söyledi.

Magazin 13-07-22 10:51

CHP’den çok konuşulacak sığınmacı araştırması! ‘Mafya’ tehlikesi…

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, yaptığı çalışmayla İstanbul’un göç haritasını çıkarttığını belirtti. Tekin’e göre, Kadıköy’de İran, Irak, Esenyurt’ta Suriye, Afganistan ve Pakistan uyruklular yoğunlukta. Tekin, “Yapılan çalışmalara göre yüzde 97’si kaçak. Uyuşturucu, fuhuş çeteleri, terör örgütleri onları istiyor. İleride yabancı mafyalarla karşı karşıya kalabiliriz” diye konuştu. İşte son dakika haberinin detayları…

Haber 09-05-22 07:00

Gürsel Tekin'in genç eşi Mehtap Özkan 'Özlemişiz' notuyla paylaştı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, bir süredir birlikte olduğu 32 yaşındaki sunucu Mehtap Özkan ile 4 Şubat’ta Çırağan Sarayı’nda yapılan bir törenle evlenmişti. Yaş farkı gündem olan çiftten Özkan tatil pozlarıyla dikkat çekti.

Magazin 05-05-22 11:38

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı için en net açıklama: Aday CHP kimliğini taşıyacak

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili bugüne kadarki en net açıklama CHP Milletvekili Gürsel Tekin'den geldi. Son günlerde ortaya atılan isimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Tekin, ""Kesinlikle şuna emin olabilirsiniz. Cumhuriyet Halk Partisi'nin dışından bir adayın söz konusu olmayacak" diye konuştu.

Haber 12-04-22 08:35

Gürsel Tekin ile evlenen ünlü sunucu Mehtap Özkan'dan ilk hamle! Soyadını değiştirdi

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 25 yaş büyük Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile nikah masasına oturan sunucu Mehtap Özkan'dan ilk hamle Instagram üzerinden geldi. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi bulunan Özkan soyadını eşinin soyadıyla değiştirdi. Mehtap Özkan soyadı olarak artık 'Tekin'i kullanacak.

Magazin 07-02-22 10:19

Mehtap Özkan kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Gürsel Tekin ile evlenen haber spikeri Mehtap Özkan hangi kanalda?

Mehtap Özkan ile Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin evlendi. Gürsel Tekin'in aralarında 26 yaş olan Haber spikeri Mehtap Özkan merak konusu oldu. Peki Mehtap Özkan kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Gürsel Tekin ile evlenen haber spikeri Mehtap Özkan hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

Haber 07-02-22 06:44

Sosyal medyadaki iddialar gerçek çıktı! Gürsel Tekin ile çiçeği burnunda eşi Mehtap Özkan'ın nerede tanıştığı belli oldu

Geçen sene eşinden boşanan Gürsel Tekin, İstanbul'da yapılan düğünle hayatını haber spikeri Mehtap Özkan ile birleştirdi. Daha önce Halk TV ve Habertürk'te çalışan Mehtap Özkan'ın kim olduğu merak edilirken CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin ile Mehtap Özkan'ın nerede tanıştıkları da ortaya çıktı. Gürsel Tekin'in 2019'da sosyal medya hesabından paylaştığı gönderi ortaya çıktı.

Magazin 06-02-22 12:17

Gürsel Tekin ile haber spikeri Mehtap Özkan'ın Çırağan'daki düğününden ilk kareler geldi! Gürsel Tekin'in eşi Mehtap Özkan kimdir?

Geçtiğimiz sene eşinden boşanan 57 yaşındaki CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Çırağan Sarayı'nda aile arasında yapılan törenle 32 yaşındaki haber spikeri Mehtap Özkan'la dünya evine girdi. Mehtap Özkan'ın sosyal medya paylaşımları dikkat çekerken, çiftin Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğününden ilk kareler ortaya çıktı. Sosyal medyada Tekin’in çiçeği burnunda eşi spiker Mehtap Özkan kimdir? İşte herkesin merak ettiği o sorunun cevabı...

Magazin 05-02-22 15:56

Gürsel Tekin'le evlenen Mehtap Özkan’ın sosyal medyasında dikkat çeken detay! Mehtap Özkan kimdir?

Geçtiğimiz sene eşinden boşanan 57 yaşındaki CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Çırağan Sarayı'nda aile arasında yapılan törenle 32 yaşındaki haber spikeri Mehtap Özkan'la dünya evine girdi. Mehtap Özkan'ın sosyal medya paylaşımları dikkat çekti. CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin’in çiçeği burnunda eşi spiker Mehtap Özkan kimdir? İşte herkesin merak ettiği o sorunun cevabı...

Magazin 05-02-22 12:07

CHP'li Gürsel Tekin, haber spikeri Mehtap Özkan ile evlendi! Mehtap Özkan kimdir?

Gürsel Tekin’in eşi Mehtap Özkan kimdir? CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, haber spikeri Mehtap Özkan ile bu akşam Çırağan'da düzenlenen törenle dünya evine girdi. CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin’in çiçeği burnunda eşi spiker Mehtap Özkan kimdir? İşte herkesin merak ettiği o sorunun cevabı...

Magazin 05-02-22 08:23

Gürsel Tekin: CHP'nin cumhurbaşkanı adayı hazır

CHP İstanbul Milletvekilli Gürsel Tekin, İzmir İl Başkanlığı ziyaretinde açıklamalarda bulundu. Erken seçim çağrısında bulunan Tekin, CHP'nin cumhurbaşkanı adayının hazır olduğunu söyledi.

Haber 26-05-21 15:19

Nedim Şener'den Zülfü Livaneli ve Gürsel Tekin'e Küba ve Uganda göndermesi

Gazeteci Nedim Şener, sanatçı Zülfü Livaneli ve CHP Milletvekili Gürsel Tekin'e Küba ve Uganda göndermesinde bulundu.

Haber 27-04-20 09:11

CHP'den kredi kartı ve kredi borçlularına sicil affı teklifi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, tüketici kredileri ve kredi kartları borçlarının faizinin silinerek yeniden yapılandırılması için TBMM Başkanlığına kanun teklifi sundu

Haber 23-08-19 11:32

CHP'li Tekin'den tüm köprü ve otoyollardan ücretsiz geçiş teklifi

CHP'li Tekin'den tüm köprü ve otoyollardan ücretsiz geçiş teklifi

Haber 07-08-19 15:03

CHP'li Tekin'den partisine aday belirleme eleştirisi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: -"Aday belirleme sürecinde liyakat ilkesi bir kenara bırakıldı, şahsi yakınlık öne çıkartıldı. Olağanüstü kurultay isteyen başkanlar liste dışı bırakıldı" - "Hiçbir koltuk başarısızlık üzerine kurulamaz. Halkımızın, tabanımızın, örgütümüzün beklentisi mutlak başarıdır.

Haber 11-02-19 10:59

CHP'li Gürsel Tekin'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Kendisini saraylarda yaşayan Ramses gibi ilah mı görüyor?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi. Tekin, paylaşımında 'Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoksa kendisini saraylarda yaşayan Ramses gibi ilah mı görüyor?' diye yazdı.

Haber 30-12-18 11:47

Gürsel Tekin: 3 yıldır İstanbul'da hazırlıklarım var

CHP'li Gürsel Tekin, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Söz konusu seçimin 'klasik' olmadığını vurgulayan Tekin, "Gidip genel başkanımla konuştum. Yaklaşık 3 yıldır İstanbul'da hazırlıklarım var, projelerimiz var" dedi. Tekin, Sözcü çalışanına kahve falı da baktırdı.

Haber 15-11-18 07:24

CHP'li Tekin'den İSKİ'ye yönelik iddia

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: -"İSKİ, tarife rejiminde hukuka aykırı değişiklik yapıyor"

Haber 12-11-18 12:07

Gürsel Tekin: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına adayım!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağını belirterek, "Ortadoğulu, Afrikalı belediye meclis üyelerim bile hazır" dedi.

Haber 31-10-18 11:34

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına adayım

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: - "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına adayım. Ortadoğulu, Afrikalı belediye meclis üyelerim bile hazır"

Haber 31-10-18 11:29

ABD'den vize almak isteyen Türklere iğrenç soru! 'Fahişelik yapmak için mi gidiyorsunuz?'

ABD'nin vize almak isteyen Türklere soruyor "Fahişelik yapmak için mi gidiyorsunuz?" diye sorduğunu iddia eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin "Bu sorular inanılır gibi değil. Çok onur kırıcı, şiddetle kınıyorum. Dışişleri Bakanlığı derhal müdahale etmeli. " diyerek büyük tepki gösterdi

Haber 26-10-18 10:03

CHP'li Gürsel Tekin Devlet Bahçeli'den destek istedi: Sizden rica ediyorum...

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, MHP Lideri Devlet Bahçeli'den İş Bankası hisselerinin hazineye devri konularının tartışma gündeminden çıkarılması için destek istedi. Tekin, Bahçeli'ye seslenerek, "Türkiye'nin tek yerli ve milli bankasını tartışmadan siz çıkarın. Rica ediyorum. Tek banka, geri kalan bankalarımız yabancı ortaklı oldu. Yerliliğe ve milliliğe önem veriyorsanız İş Bankası'nı tartışmadan çıkarın" dedi.

Haber 22-10-18 10:22

Gürsel Tekin'den bin liralık gömlek hakkında olay açıklama!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, giydiği gömleğin 1000 TL olduğu iddiaları ile ilgili basın toplantısı düzenlendi. Tekin, açıklamasında, "9 villa, 11 şirket, 7 tane benzin istasyonu olan bir adama gömleğin fiyatı sorulur mu? Utanmıyor musunuz?" diye konuştu. Daha sonra gömleğin faturasını gazetecilere gösteren Tekin, "Gömleğin fiyatı; 2 gömlek 390 lira yani gömlek 185 lira. Hiç boğazımızdan haram girmemiştir, girmez. Fıtratımızda yok" şeklinde konuştu.

Haber 26-09-18 20:46

Gürsel Tekin ile Melih Gökçek arasında 'adaylık' tartışması: Çarşamba gününü bekle!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi için adaylığa her zaman hazır olduğunu ifade eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında 'adaylık' tartışması yaşanıyor. Gürsel Tekin attığı son tweet'te konuyla ilgili yarın bir basın açıklaması yapacağını belirtti.

Haber 25-09-18 11:04

Gürsel Tekin'in gömleği, sosyal medyanın diline düştü!

Kapalı Çarşı'yı gezerek kepenkleri kapalı dükkanlar önünde poz veren ve twitter'dan paylaştığı bu fotoğraflarla "Her yer kapalı. Tarihin en kötü dönemi" mesajı veren CHP'li Gürsel Tekin'in o sırada giydiği gömlek olay oldu. Takipçileri, 1000 liralık gömlekle verilen kriz mesajlarına tepki gösterdi.

Haber 22-09-18 17:50

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin: İstanbul'da 100 bin vatandaşımız dolandırıldı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Yol TV ekranlarında yayınlanan Odak Noktası programında gündem yaratacak bir iddiada bulundu. Tekin programda, ekonomik krizi, yerel seçimleri ve CHP'yi boykot etme tartışmalarını değerlendirdi.

Haber 02-09-18 08:51

400 bin kişiye emeklilik şoku!

SSK'lıların “isteğe bağlı sigorta” uygulamasının yürürlükten kaldırılması nedeniyle, 400 bin kişinin emekliliğinin de iptal edildiği öne sürüldü. CHP Milletvekili Gürsel Tekin, “isteğe bağlı sigorta uygulamasının yürürlükten kaldırılması nedeniyle 400 bin kişinin emekliliğinin iptal edildiği” iddiası için TBMM'ye soru önergesi verdi.

Haber 01-09-18 06:18

Dudak uçuklatan rakam! Hangi bakan 37 bin lira araç kirası ödüyor?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, bir bakan için kiralanan Mercedes marka makam aracına aylık 37 bin lira kira ödendiğini savunarak konuyu TBMM’ye taşıdı ve Hazine-Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yanıtlaması istemiyle önerge verdi.

Haber 23-08-18 05:43

CHP'nin İstanbul adayı kim olacak? Gürsel Tekin açıkladı: Adayım

CHP'de kurultay tartışmaları hız kesmeden devam ederken gelecek yerel seçimler için adaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Mart 2019 yapılacak olan yerel seçimlerde 'CHP'nin İstanbul adayı kim olacak?' sorusu belirsizliğini korurken, partinin önemli isimlerinden Gürsel Tekin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olmak istediğini açıkladı. Tekin, Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce ile ilgili sorulara da yanıt verdi.

Haber 30-07-18 07:27

CHP'li Tekin'den hayvan haklarına ilişkin kanun teklifi

CHP'li Tekin'den "hayvan haklarına" ilişkin kanun teklifi

Haber 18-07-18 17:23

Op. Dr. Çalışkan’a “en İyi Çıkış Yapan Plastik Cerrah” Ödülü

Türkiye Ödülleri İstanbul’da sahiplerini bulurken, İzmirli estetik ve plastik cerrahi uzmanı Op. Dr. Görkem...

Yurthaber 22-06-18 13:25

Chp’li Tekin Tatilde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Tatile gidelim gibi lüksümüz yok” sözlerinin ardından CHP İstanbul Milletvekili...

Yurthaber 15-06-18 15:59

Müzisyen Onur Can Özcan son yolculuğuna uğurlandı

Şile'den denize açılan fiber teknenin batması sonucu hayatını kaybeden Onur Can Özcan'ın cenazesi toprağa verildi

Haber 05-06-18 18:18

Batan Teknede Hayatını Kaybeden Genç Sanatçı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şile açıklarında teknenin batması sonucu hayatını kaybeden Onurcan Özcan son yolcuğuna uğurlandı.Şile açıklarında batan tekneden...

Yurthaber 05-06-18 18:05

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'den Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın FETÖ çıkışına sert tepki

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın “FETÖ/PDY’yi terör örgütü ilan eden Başbakan da, Cumhurbaşkanı da, lider de Recep Tayyip Erdoğan’dır” sözlerine sert tepki gösterdi. Gürsel Tekin, FETÖ'nün 'ulusal güvenliğe tehlike' olduğuna ilişkin ilk kez 2004 yılındaki Milli Güvenlik Kurulu'nda karar alındığını ifade ederken, "Dönemin Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan, altında imzası olmasına rağmen, 2004 tarihli MGK kararını uygulamadı" dedi.

Haber 03-06-18 11:53