Hamza Aydoğdu Haberleri

Hollanda'dan gelen babamla amcamı barıştırın mektubu, Vali'yi harekete geçirdi! 15 yıllık küslük sona erdi

Aksaray'da yaşayan Abdurrahim ve Naci Ünal kardeşler, vefat eden babalarından miras kalan arazinin paylaşımı nedeniyle birbirine küstü. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Abdurrahim Ünal’ın Hollanda’da yaşayan oğlu Barış Ünal'dan mektup alınca Abdurrahim (71) ile Naci Ünal (56) kardeşleri barıştırdı.

Haber 16-04-22 15:09

Vali'den öğrenciye: Kazım, sen içme diye okullar tatil edildi

Şiddetli kar Türkiye'yi etkisi altına aldı. Birçok ilde okullar peş peşe tatil edildi. Aksaray'da tatil duyurusunu yapan Vali Hamza Aydoğdu'yla bir öğrenci arasında komik bir diyalog yaşandı. "Yarın okul tatil olmasa sabah antifriz içip, gidecektim" diyen öğrenciye Vali Aydoğdu "Kazım ‘sen içme’ diye tatil edildi, sana kıyamayız, sen bizim için değerlisin" diyerek cevap verdi.

Haber 19-01-22 16:07

5 gündür süren ''Köpek yumurtaları yedi'' kavgası bitti: Kimse Aksaray'ın huzurunu bozamaz

Aksaray’da 5 gündür 2 aile arasında devam eden “Köpek yumurtaları yedi” kavgasını Vali Hamza Aydoğdu sonlandırdı. 2 aile üyeleriyle bir araya gelen Vali Aydoğdu, 2 tarafı da barıştırarak taraflardan söz aldı. Aydoğdu, ''Birbirimizle aramızda problemler olabilir. Biz birbirimizden rahatsız olabiliriz. Ama bu problemleri çözme yolu böyle değildir. Bakın bizlerin ve devletin bir sürü işi var. Şehir dışından insanlar getirtip burada Aksaray’ın huzurunu bozamaz, biz buna müsaade etmeyiz'' dedi.

Haber 17-12-21 16:01

Sayın Valim, bir kız var diyerek yardım istedi, Vali geri çevirmedi

12 yıl önce babasını kaybeden ve annesi de yurt dışında yaşayan genç sevdiği kızın ailesinin yanına gidecek bir büyük bulamayınca Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’dan yardım istedi. Sosyal medya üzerinden yardım isteyen gence ulaşan Vali Aydoğdu gence babalık yapıp kızı istedi. Merasimin ardından yüzükleri de Vali Aydoğdu takarak gençlere bir ömür boyu mutluluk diledi.

Haber 03-12-21 21:36

Hamza Aydoğdu

Hamza Aydoğdu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hamza Aydoğdu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Niğde ve Aksaray valilikleri Narlıgöl'ü turizme kazandırmak için çalışma başlattı

Niğde ve Aksaray valilikleri Narlıgöl'ü turizme kazandırmak için çalışma başlattı

Yurthaber 01-05-21 21:08

'Çok yüksek riskli' Aksaray'da bir flaş karar daha! Yeni dönem başladı

Aksaray İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, berber, kuaför, güzellik salonu, güzellik merkezleri, nikah salonu, düğün salonu ve kütüphane girişlerde HES kodu zorunluluğu getirildi.

Haber 11-03-21 15:23

Aksaray Valisi Aydoğdu ile kız öğrenciler arasındaki 'Müslüm Gürses' diyaloğu gülümsetti

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu'nun, kent merkezinde Kovid-19 tedbirleri denetiminde bulunduğu sırada karşılaştığı liseli kız öğrencilerle "Müslüm Gürses" diyaloğu, renkli görüntüler oluşturdu.

Haber 10-03-21 11:22

Aksaray'da flaş karar: Yasak kalktı, marketlerde indirim 7 güne yayıldı

Aksaray'da yoğunluğun önlenmesi için market ve diğer iş yerlerindeki indirimlerin yasaklanması kararı, indirimlerin belirli gün ve saat olarak değil, 7 gün yayılarak yapılıp, yoğunluğun önlenmesi olarak güncellendi.

Haber 09-03-21 15:17

Aksaray'da bir belde yarından itibaren karantinaya alınacak

Aksaray'da merkeze bağlı Yeşiltepe beldesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yarın karantina başlatılacak.

Haber 07-03-21 15:46

Aksaray tamamen kapandı: Kısıtlamada bakkal ve manavlar da kapalı

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı haritaya göre, çok yüksek riskli il olarak kırmızı kategoride bulunan Aksaray'da, bugün sokağa çıkma kısıtlamasında bakkal ve manavlar da kapatıldı. Tam kapanmanın uygulandığı kentte sadece süt üreticileri, sütlerin günlük toplanması gerektiği için seyreltilmiş şekilde çıkabilecek.

Haber 07-03-21 10:52

Aksaray'da flaş karar! Pazar günü kimse sokağa çıkamayacak, her yer kapalı olacak

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı haritaya göre, çok yüksek riskli il olarak kırmızı kategoride bulunan Aksaray'da, pazar günü sokağa çıkma kısıtlamasında bakkal ve manavlar da kapalı olacak. Vali Hamza Aydoğdu, "Pazar günü istisnalar da ortadan kaldırılarak sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Hiçbir şekilde, hiçbir vatandaşımız sokağa çıkmayacak. Bakkallar, manavlar, parklar dahil olmak üzere her yer kapalı olacak. Gün boyunca sabredeceğiz. Bu, Aksaray’ın geleceği için çok önemli" dedi.

Haber 04-03-21 14:41