Ikbal Gürpinar Haberleri Ve Son Dakika Ikbal Gürpinar Haberleri

Ikbal Gürpinar Haberleri Ve Son Dakika Ikbal Gürpinar Haberleri

Yaptığı televizyon programlarıyla ve yazar kimliğiyle hafızalara kazınan İkbal Gülpınar,1969 yılında Kırıkkale’de dünyaya geldi.

1994 yılında Ankara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü başarıyla bitirdi. TRT’de yayınlanan 25. Saat adlı program ile 1994-1995 yılında televizyonculuğa giriş yapmıştır.

Ardından kısa süreliğine bir restoranda halkla ilişkiler ve Franchising müdürlüğünü görevinde yer almıştır.

TRT GAP’ın birçok değerli programının sunuculuğunu yapmıştır. 2006 yılında ise “İkbal’le Yaşama Dair” programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Yaşamına dair edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında 3 kitap yayımlamıştır.

Kitapların yanı sıra 3 şiir albümü ve masal kitaplarıyla geniş kitlelere adını duyurmayı başarır. Seslendirdiği kitaplar ve şiirler ile yüreklere dokunarak büyük ilgi görmeyi başardı.

Ikbal Gürpınar Haberleri

İkbal Gürpınar'dan çok konuşulacak sözler: 15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık

Sunucu İkbal Gürpınar, konuk olduğu canlı yayında Suriyeli mültecilerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz'un mülteciler sayesinde kazanıldığını söyleyen Gürpınar, "Kuralık olacak dendi ama Suriyeliler geldi yağmur üstüne yağmur yağdı" dedi.

Magazin 07-05-2022 12:24

Sunuculuğuyla bir zamanlara damga vurmuştu! İkbal Gürpınar'ın oğlu Alper Gürpınar'ı görenler tanıyamıyor!

Televizyon sunucusu İkbal Gürpınar, kariyerinde etkin olduğu yıllarda birçok başarılı iş yaptı. İkbal Gürpınar'ın Gün Başlıyor, Hayatın İçinden, Kimse Yok Mu? gibi programları sunmasının yanı sıra yayımlanmış birçok kitabı bulunuyor. İkbal Gürpınar, 1987'de oğlu Alper'i kucağına aldı. Alper Gürpınar'ın şimdiki halini görenler tanıyamıyor.

Magazin 29-09-2021 10:28

Meltem Açıkel kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikâyesi

Meltem Açıkel’in memleketine dair bir bilgi bulunamadı. İlk ekran deneyimini Kanal 7’de yaşayan Meltem Açıkel, Kana7 ekranlarında kariyerine başladı. Burada yemek tarifleri veren ünlü isim, ev hanımlarına tariflerle ilgili önemli püf noktaları paylaştı.

Magazin 09-04-2021 09:53

İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte hayat hikâyesi

İkbal Gürpınar, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden mezun olmuş, lisans eğitimini tamamladıktan sonra sunuculuk kariyerine başlamıştır. Birçok farklı programa imza atan İkbal Gürpınar aynı zamanda masal kitapları, şiir kitapları ve deneyim ile izlenimlerini aktardığı kitaplar yazmıştır.

Magazin 10-03-2021 11:15

Ikbal Gürpınar

Ikbal Gürpinar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ikbal Gürpinar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar anne ve babasını koronavirüsten kaybetmişti! Canlı yayında helva kavurdu

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu oldu. Daha önce koronavirüse yakalanan ve annesiyle babasını koronavirüs nedeniyle kaybeden Gürpınar, anne ve babası için canlı yayında helva yaptı. Ünlü sunucu yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 18-01-2021 17:40

İkbal Gürpınar kimdir? Anne ve babasını koronavirüsten kaybetmişti! İkbal Gürpınar kaç yaşında, nereli?

Koronavirüse yakalanan, anne ve babasını koronavirüs nedeniyle kaybeden İkbal Gürpınar bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının konuğu oldu. Canlı yayında yaşadıklarını anlatacak olan Gürpınar ile ilgili araştırmalar yapılıyor. Peki, İkbal Gürpınar kimdir? İkbal Gürpınar kaç yaşında, nereli?

Magazin 18-01-2021 10:18

Koronavirüs olan İkbal Gürpınar taburcu oldu! 'Şükürler olsun'

Bir süre önce koronavirüs olan ve yoğun bakıma kaldırılan İkbal Gürpınar taburcu oldu. Ünlü sunucu annesi, babası ve eniştesini ise koronavirüsten kaybetti.

Magazin 13-11-2020 16:09

Koronavirüs tedavisi gören ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu nasıl? Sosyal medyadan açıklama yaptı

Annesi, babası ve eniştesini koronavirüsten kaybeden, kendisi de yoğun bakımda yatan ünlü sunucu İkbal Gürpınar normal odaya alındı ve sosyal medyadan hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü sunucu yaşadıklarını anlatarak " Çektiğim acıları bilseniz adım atmazdınız dışarıya. İnanın öyle bir an geliyor ki ölümü istiyorsunuz, dayanılacak gibi değil." dedi.

Magazin 09-11-2020 20:38

Koronavirüs olan İkbal Gürpınar babasından sonra annesini de kaybetti!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs olan ve yoğun bakıma kaldırılan İkbal Gürpınar bir süre önce babasını koronavirüsten kaybetmişti. Gürpınar'ın annesi de koronavirüsten hayatını kaybetti.

Magazin 08-11-2020 14:03

İkbal Gürpınar'ın oğlu annesinin son durumunu açıkladı! 'Bakanlıktan aradılar ve...'

Koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alınan İkbal Gürpınar'ın oğlu, ünlü sunucunun sağlık durumu ile ilgili yeni bilgiler verdi. Gürpınar için Bakanlık'tan arandığını söyleyen ünlü sunucunun oğlu Sağlık Bakanı'na teşekkür etti.

Magazin 02-11-2020 09:28

Yoğun bakımda olan İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu nasıl? İşte yeni haber

Babasını koronavirüsten kaybettikten sonra koronavirüse yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. İşte sunucu İkbal Gürpınar'ın son durumu...

Magazin 01-11-2020 13:32

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar yoğun bakımda

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alındı. Gürpınar'ın babası Murtaza Dönmez koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Magazin 31-10-2020 22:00

İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı

Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden ünlü sunucu İkbal Gürpınar, koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alındı. Gürpınar'ın sağlık durumuyla ilgili, "Yoğun bakımda tedavi görmektedir. Dualarınızı bekleriz. Oğlu Alper olarak annemin sayfasından yazıyorum" açıklaması yapıldı.

Magazin 31-10-2020 17:09

İkbal Gürpınar'ın babası koronavirüs oldu! Acı haber geldi

Ekranlarda uzun süre program yapan İkbal Gürpınar'ın babası Murtaza Dönmez, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Acı haberi Instagram'dan duyuran sunucu, "Koronayı ciddiye alın" diyerek takipçilerini uyardı.

Magazin 04-09-2020 13:57

Fotoğrafları izinsiz kullanılan İkbal Gürpınar tazminat kazandı

Sunucu, yazar, İkbal Gürpınar, bir zayıflama ürünü reklam ve tanıtımlarında fotoğrafının ve görüntüsünün izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle açtığı tazminat davasını kazandı. Mahkeme İkbal Gürpınar'dan izin almaksızın görselin zayıflama ürünü tanıtımında kullanılarak kendisinin de bu ürünleri kullandığı algısı oluşturularak şöhretinden ve popülaritesinden faydalanıldığını ve kişilik haklarına tecavüz edildiğini belirtti.

Magazin 05-03-2019 12:12

İkbal Gürpınar: Onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten hoşlanırlar

Sunucu İkbal Gürpınar, Fetullahçı Terör Örgütü ile ilgili olarak, "Onlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar" dedi.

Haber 04-03-2017 21:40

İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş boşandı

3 yıllık eşi Emre Ermiş'ten şiddet gördüğü gerekçesiyle dava açan sunucu ve yazar İkbal Gürpınar, anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin 21-04-2016 08:29

İkbal Gürpınar eski eşine açtığı davayı kazandı

Sunucu İkbal Gürpınar Ermiş, eski eşi Burhan Karagözlü'nün çocukları için ödediği bin liralık iştirak nafakasının artırılması için açtığı davayı kazandı.

Magazin 24-03-2016 10:06

Yargıtay İkbal Gürpınar'ı haklı buldu

Eski eşi Burhan Karagözlü'ye açtığı nafaka davasını yargıtaya taşıyan İkbal Gürpınar, haklı bulundu.

Magazin 20-01-2016 08:30

Fethullah Gülen'in öldürüldüğünü düşünüyorum

Samanyolu Televizyonu'nda ve Türkçe Olimpiyatları'nda bir dönem sunuculuk yapan İkbal Gürpınar, Akit'e yaptığı açıklamada Fethullah Gülen'in öldürüldüğünü, yerine ona benzer birinin klonlandığını düşündüğünü söyledi.

Magazin 27-12-2015 09:40

İkbal Gürpınar ve Emre Ermiş ile anlaşmaya vardı

İkbal Gürpınar, şok iddialarda bulunduğu eşi Emre Ermiş ile anlaşmaya vardı. Tazminat talebinden vazgeçen İkbal Gürpınar, boşanma davası açtığı eşi Emre Ermiş'le kağıt üzerinde anlaşmaya vardı.

Magazin 13-11-2015 11:10

İkbal Gürpınar boşanıyor

İkbal Gürpınar, şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açtığı eşi Emre Ermiş'le kağıt üzerinde anlaşmaya vardı.

Magazin 13-11-2015 08:12

Emre Ermiş: İkbal Gürpınar beni ölümle tehdit etti

Sunucu İkbal Gürpınar'ın şiddet gerekçesiyle boşanma davası açtığı eşi sessizliğini bozdu; 'Vücuduma makas dayadı, evden kovdu.'

Magazin 23-10-2015 13:43

İkbal Gürpınar, eşiyle ilgili şok edici açıklamalarda bulundu

Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar, eşi Emre Ermiş'le ilgili şok suçlamalarda bulundu. Umrede şiddete uğradığını dile getirem İkbal Gürpınar, eşinden 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti.

Magazin 08-08-2015 15:05

Emre Ermiş ilk kez konuştu

Ünlü sunucu İkbal Gürpınar'ın iki yıl önce evlendiği Emre Ermiş'ten boşanacağı haberleri çok konuşulmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Gürpınar'ın eşi Emre Ermiş'ten şiddet gördüğü gerekçesiyle korunma istediği öne sürülmüştü.

Magazin 29-07-2015 13:44

İkbal Gürpınar'ın dilekçesindeki iddialar şok etti

Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar, iki yıldır birlikte olduğu eşi Emre Ermiş'ten şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvurdu. İkbal Gürpınar'ın Emre Ermiş hakkındaki iddiaları duyanları şok etti.

Magazin 27-07-2015 10:45

İkbal Gürpınar: 'Eşimden şiddet gördüm'

Ece Erken ve Bade İşçil'den sonra İkbal Gürpınar da eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeye başvurup korunma istedi.

Magazin 27-07-2015 05:14