İnternet Bankacılığı Haberleri

Kredi kartının iptal olduğunu nasıl anlarız? Banka veya kredi kartım alışverişe açık mı?

Bir banka/ kredi kartı iptal edilecek ise bu işlemin mobil bankacılık, çağrı merkezi ya da şubeler ile tamamlanması uygundur. Banka/ kredi kartını internet alışverişine açmak isteyen kişiler ise mobil bankacılık uygulamasından işlem kısıtlarını güncelleyebilmektedir. Kredi veya banka kartı nasıl iptal edilir, internet alışverişi nasıl aktifleştirilir?

Finans 29-07-22 21:22

Datça'da telefon bayisinde dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüpheli yakalandı

Datça'da telefon bayisinde dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüpheli yakalandı

Yurthaber 17-06-22 18:01

Para gönderirken nafaka yerine sadaka yazdı, bir kez daha ödemeye mahkum oldu

Her ay tedbir nafakası olarak boşanma arefesindeki eşi S.Ç.’ye 300 lira ödeyen M.Ç. geçtiğimiz yıl eylül ayında internet bankacılığını kullanarak yaptığı ödemenin açıklama kısmına "nafaka" yerine "sadaka" yazınca eşi, nafakanın ödenmediğini ileri sürerek icra takibi başlattı. M.Ç. olayda kasıt olmadığını cep telefonundaki otomatik klavyenin mağduru olduğunu belirtip icra takibinin iptali için karşı bir dava açtı fakat yerel mahkeme M.Ç.’nin yeniden nafaka ödemesine hükmetti.

Haber 04-11-21 15:13

Ziraat mobil uygulama neden açılmıyor? Ziraat Bankası mobil çöktü mü, ne zaman açılacak?

Ziraat Bankası müşterilerinin uygulamaya giriş yaparken hata alması nedeniyle Ziraat Bankası Twitter'da gündem oldu. Konuya ilişkin tweet atan Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanıcıları, konunun teknik bir arızadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını merak ediyor.

Haber 14-07-21 14:02

İnternet Bankacılığı

Internet Bankaciligi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Internet Bankaciligi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.