İspark Haberleri

İstanbullulara bir kötü haber daha! İSPARK ücretlerine yüzde 25 zam yapıldı

Zam haberleri art arda gelmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde, İSPARK tarafından işletilen otopark ücretlerine yüzde 25 zam yapılması teklifi kabul edildi.

Haber 18-05-22 23:04

Şişli’de İSPARK görevlisi aracından zorla indirdiği sürücüye sopayla saldırdı! O anlar saniye saniye görüntülendi

İstanbul Şişli'de İBB'ye bağlı İSPARK görevlisi tartıştığı sürücüyü aracından zorla indirip sopayla darbetti. Olay cep telefonu ile görüntülenirken kavgayı araya girenler ayırdı. İSPARK görevlisinin işine son verildi.

Haber 05-03-22 15:55

Sağlık çalışanlarına toplu ulaşım araçları ve İSPARK otoparkları 30 Haziran'a kadar ücretsiz olacak! İBB'de onaylandı

İBB Meclis Toplantısı'nda sağlık çalışanlarının toplu ulaşım araçları ve İSPARK otoparklarından ücretsiz yararlanmalarına ilişkin madde görüşüldü. Sağlık çalışanlarının toplu ulaşım araçlarından ve İSPARK otoparklarından 30 Haziran'a kadar ücretsiz yararlanmasını içeren madde kabul edildi.

Haber 12-01-22 21:08

İSPARK genel müdürü görevden alındı mı? İmamoğlu'ndan açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, İSPARK genel müdürünün görevden alındığı iddialarıyla ilgili soruya, "Şu anda kamuoyuyla paylaşacağımız netleşmiş bir husus yok" yanıtını verdi.

Haber 02-10-21 14:24

İspark

Ispark Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ispark Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sağlık çalışanlarından İBB önünde protesto! İmamoğlu'na 'kırmızı' kart

İstanbul'da görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarını ve İSPARK'ı yıl sonuna kadar ücretsiz kullanımını veto eden İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu protesto etti. Saraçhane'de toplanan grup, yaptıkları basın açıklamasının ardından belediye binası önüne gelerek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ithafen ellerindeki kırmızı kartları gösterdi.

Haber 30-09-21 14:28

Sene sonuna kadar İSPARK sağlık çalışanlarına ücretsiz olacak

İstanbul'da görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarını ve İSPARK'ı yıl sonuna kadar ücretsiz kullanmaya devam edecek.

Finans 16-09-21 17:58

Tevfik Göksu'dan İSPARK iddiası: 100 milyon lira zararda

İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İSPARK'ın 2020 yılı sonu itibarıyla 100 milyon lira zararı olduğunu bildirdi.

Finans 01-09-21 19:53

İstanbul'a çifte müjde: Süre uzatıldı, ücretsiz olacak

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün size 2 müjdemiz var. Sağlık çalışanlarımızın toplu taşıma ve İSPARK’ları ücretsiz kullanma hakkını 31 Aralık 2021’e kadar uzatıyoruz. Minibüsçülerimizin ise 1 Ocak 2020’den 1 Ocak 2022’ye kadar İSPARK kullanımlarının ücretsiz olmasını karara bağlıyoruz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Finans 13-07-21 15:16

İSPARK, İSBİKE Bisiklet Okulu'nu hizmete açtı! 10 bin kişiye eğitim verilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK, çevre dostu ve sağlıklı ulaşım aracı bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından "Dünya Bisiklet Günü" ilan edilen 3 Haziran’da binlerce kişiye bisiklet kullanmayı öğretecek ”İsbike Bisiklet Okulu’nu” hizmete açtı.

Haber 03-06-21 13:46