Jack Ma Haberleri

Elon Musk gibi milyarderleri yeme imkanı! İşte zenginleri yiyelim dondurmaları

“Eat The Rich” (Zenginleri yiyelim) adlı gezici bir sanat deneyi, müşterilerine en sevdikleri veya en çok yerdikleri milyarderleri dondurma formunda tüketme şansı veriyor. Bu sayede Jeff Bezos'u ısırabilir, Elon Musk'ı yiyebilir, Mark Zuckerberg'i çiğneyebilir, Jack'i yiyebilir ve Gates'i yutabilirsiniz. Birçok kişiyi şaşırtan Musk, Bezos, Zuckerberg ve Gates dondurmaları sosyal medyada ise büyük ilgi gördü.

Yemek 27-07-22 09:33

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, üniversitedeki görevinden ayrılıyor!

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, yine kurucusu olduğu Hupan Üniversitesi'nden ayrılıyor. Çıkan bir habere göre Çinli milyarder, üniversitenin başkanlık görevini bırakıyor.

Haber 24-05-21 17:37

Çin’in en zengini belli oldu

Hurun Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan Çin’in en zengini araştırmasında sonuçlar ortaya çıktı. Araştırmada Alibaba'nın kurucusu Jack Ma'nın geri planda kaldığı görülüyor.

Haber 04-03-21 09:34

Alibaba'nın kurucusu Ma artık Çin'in en zengini değil

'Dünyanın en zengini' titri Amazon CEO'su Jeff Bezos ve Tesla ile Space X'in başındaki Elon Musk arasında sıklıkla el değiştirirken dünyanın önde gelen ekonomilerinden Çin'de de en zenginler listesinde sıralama değişti.

Haber 02-03-21 15:19

Jack Ma

Jack Ma Hakkındaki Haberler Mynet'te. Jack Ma Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çin devlet gazetesi Alibaba'nın kurucusu Jack Ma'yı girişimci liderler listesinden çıkardı

Alibaba Group'un kurucusu Jack Ma Çin devlet gazetesinin girişimci liderler listesinden çıkarıldı. Bu hamle Ma'nın Pekin'in gözünden düştüğü şeklinde yorumlanıyor.

Haber 02-02-21 12:20

Çin'den çevrim içi uygulamalara kapsamlı denetim çağrısı

Çin'de Halkın Günlüğü gazetesi, e-ticaret, kısa video platformları başta olmak üzere çevrim içi platformlara yönelik düzenlemelerin sıkılaştırılması çağrısında bulundu.

Haber 29-01-21 16:19

Jack Ma ortaya çıktı, Alibaba'nın hisseleri fırladı

Çinli milyarder iş adamı Jack Ma'nın iki ay sonra video konferansla ortaya çıkması heyecan yarattı. Ma'nın görüntülerinin ardından Alibaba'nın hisseleri yüzde 8.7 değer kazandı.

Finans 20-01-21 11:11

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, yaklaşık 3 ay sonra ortaya çıktı

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, yaklaşık 3 ay sonra ortaya çıktı

Yurthaber 20-01-21 10:27

Jack Ma 2 ay sonra ortaya çıktı: Salgın bittiğinde yeniden görüşeceğiz

Bir süre önce hakkında kaybolduğuna ve tutuklandığına yönelik iddialar ortaya atılan Jack Ma, öğretmenlerle yaptığı bir online toplantıda görüldü. Ma, toplantıda "Salgın bittikten sonra yeniden görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

Haber 20-01-21 10:23