Jennifer Boyner Haberleri

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner derin yırtmaç detaylı elbisesiyle pozlarını paylaştı!

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı 'Toprak' rolüyle hafızalara kazınan çocuk oyuncu Jennifer Boyner şimdilerde genç bir kız oldu. Dizinin bitmesine rağmen hala dizi arkadaşlarıyla görüşen Boyner, Sihirli Annem dizisindeki 'Kerem' karakterini canlandıran Michele Cedolin'in düğününe katıldı. Jennifer Boyner Düğünde derin yırtmaçlı elbisesi ile çekildiği pozlarını Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı.

Magazin 01-09-22 17:29

Sihirli Annem'in Toprak'ı Jennifer Boyner derin göğüs dekolteli poz verdi!

Jennifer Boyner, seneler önce sona eren Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Toprak karakteri ile yeniden dikkat çekti. Sihirli Annem'in sevilen oyuncularından biri olan Jennifer Boyner, iddialı pozuyla ilgi çekti.

Magazin 18-08-22 09:05

Sihirli Annem ve Selena'nın kızlarından havuz başı pozu! Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner bir arada!

İlk bölümü 2003 yılında ekrana gelen Sihirli Annem dizisi ile 2006 yılında ATV'de yayınlanan ve yaklaşık 3 yıl süren Selena dizisinin oyuncuları havuz başında çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Dönemin çocuk yıldızları Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner'in 3 günlük tatillerinde çektikleri fotoğraflara beğeni yağdı. Selena dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Dilara Kurtulmuş'un paylaşımına çok sayıda yorum yapıldı.

Magazin 23-05-22 14:41

Sihirli Annem'in küçük Toprak'ı Jennifer Boyner'i bir de Instagram'da görün! Göğüs dekoltesi dikkat çekti

Bir zamanlara damga vuran Sihirli Annem dizisi, final bölümünün ardından yıllar geçmesine rağmen halen televizyon ekranlarında yer alıyor. Sihirli Annem dizisinin küçük Toprak'ı büyüdü! Instagram pozları dikkat çekiyor...

Magazin 29-03-22 23:18

Jennifer Boyner

Jennifer Boyner Hakkındaki Haberler Mynet'te. Jennifer Boyner Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.