Limonlu Su Tarifi Haberleri

Osman Müftüoğlu, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: Limonlu su mu, sirkeli su mu?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, uzun zamandır herkesin merak cevabını merak ettiği soruyla ilgili konuştu. Kilo vermek ve metabolizmasını hızlandırmak isteyenlerin sabahları aç karnına içtiği limonlu su ve sirkeli su arasından hangisinin daha etkili olduğu merak ediliyor. Katıldığı programda bu soruya yanıt veren Prof. Dr. Müftüoğlu, beklenenlerin aksine şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Haber 12-08-22 15:50

Acımasız gerçekler: Elma sirkesi yağ yakmaz, limonlu su zayıflatmaz, tarçın metabolizmayı hızlandırmaz! Kilo vermek için...

Göbek yağını eritmek kolay olsaydı herkes manken olurdu. Ancak fazla kilonun kendini en çok gösterdiği yer olan göbek yağını eritmek için bazı şeylerden fedakârlık etmek gerektiğini unutmamak lazım. Beslenme şeklini değiştirip hayatınıza biraz da hareket kattığınız da geri kalan otomatik olarak gelecektir. Bir uzman eşliğinde kilo vermiyorsanız dünyanın dört bir yanından uzmanların göbek yağını yok etmek için verdiği tavsiyelere göz atabilirsiniz.

Haber 23-02-22 11:02

Limonlu suyu herkes biliyor! Peki, limonlu suya patlıcan eklerseniz... İşte yeni rutininiz

Güçlü bir C vitamini deposu olmasının yanı sıra kilo vermek isteyenlerin veya formunu korumak isteyenlerin her sabah içtiği limonlu suyun faydaları saymakla bitmiyor. Limonlu su rutininizi rafa kaldırmanın zamanı geldi. Artık limonlu suya patlıcan ekleyip öyle içeceksiniz. Her sabah içince vücudunuza faydaları inanılmaz.

Haber 19-01-22 08:31

Limonlu suyun faydaları saymakla bitmiyor! Limonlu su neye iyi gelir?

Özellikle C vitamini deposu olmasıyla saymakla bitmeyen yararı olan limonlu suyun nelere iyi geldiği vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Sık sık doktorlar ve diyetisyenler tarafından sabah aç karnına limonlu su içilmesi öneriliyor. Peki Limonlu su neye iyi gelir?Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Haber 11-06-21 16:24