Loto Haberleri

Mesaj yağıyor! 9 Şubat son, tek şartı ise... Loto milyoneri Chico lakaplı Kürşat Yıldırım parasını dağıtıyor

Alman lotosundan yaklaşık 10 milyon Euro kazanarak gündeme gelen Chico lakaplı Kürşat Yıldırım, yine çok konuşulacak bir haberle gündemde. Yıldırım, geçtiğimiz yıl 24 Eylül'de yapılan çekilişten kazandığı paradan 3 kişiye para dağıtacağını duyurdu. 9 Şubat'a kadar süre tanıyan Yıldırım, tek şartının olduğunu açıkladı.

Haber 17-01-23 14:30

Dünyanın en şanslı insanı oldu! Herkesin hayalini kurduğu para sahibini buldu... Bir gecede 2 milyar dolar kazandı

ABD’nin ünlü şans oyunu Powerball ulaştığı büyük ödülle tüm dünyada gündem oldu. Bugün yapılan çekilişte dağıtılacak ikramiye 2 milyar doları buldu. Milyonlarca insanın hayalini süsleyen büyük ikramiye sadece 1 kişiye çıktı. Şimdi tüm dünya şanslı ismi merak ediyor.

Haber 08-11-22 21:45

Almanya'da Türk işçiydi artık milyoner! Haberlerde gördü fotoğrafını arkadaşına attı... Yarım saat sonra zengindi tam 10 milyon euro

Almanya, şans oyunundan 10 milyon euro kazanan Türk'ü konuşuyor. Dortmund'da işçilik yapan genç, artık milyoner. 24 Eylül'de doldurduğu kuponu bir kenara koyan, haberlerde büyük ikramiyenin Dortmund'a çıktığı öğrenince arkadaşına fotoğrafını gönderip kontrol etmesini isteyen genç, yarım saat sonra milyoner olduğunu öğrendi. İlk işi, işi bırakmak olan genç, lüks otomobiller ve şık giysilerle pozlar verince bir anda ülkenin gündemine oturdu.

Haber 06-11-22 23:51

Tek bir kişiye çıkarsa... Dünya rekoru! ABD'de büyük ikramiye dudak uçuklatan rakama ulaştı

ABD’nin ünlü lotosu Powerball’da büyük ikramiye akıllara durgunluk veren bir rakama ulaştı. 1,9 milyar dolara ulaşan büyük ikramiye, bu rakamla dünya rekoru kırdı. Eğer bu ikramiye tek bir kişiye çıkarsa o kişi, lotodan tek seferde en fazla para kazanan talihli olacak ve bir dünya rekoru daha kırılacak.

Haber 06-11-22 22:08

Diğer Haber Etiketleri

Loto

Loto Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Loto Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.