Maltepe Belediyesi Haberleri

Maltepe'de Parklar Bizimdir Çocuk ve Gençlik Şenliği düzenlendi

Barış Manço Parkı'nın kafeye dönüştürülmemesi için eylem yapan vatandaşlar, Maltepe Belediyesinin kararından vazgeçmesi nedeniyle çocukların da katıldığı şenlikte buluştu

Yurthaber 11-09-22 17:29

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Yeni Dönemde AB ve Türkiye Toplantısı'na katıldı:

"Biz laik, demokratik, sosyal hukuk devletini koşulsuz savunan bir partiyiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler Avrupa Birliği'ne tam üyeliği hedeflerimiz arasında görüyoruz" - "Türkiye'nin Avrupa'nın bu yeniden inşa sürecinde rol alması, katkı sağlaması gerektiğine inanıyoruz"

Yurthaber 04-06-22 12:31

Maltepe Belediyesine rüşvet operasyonunda yeni gelişme! Tutuklandılar

Maltepe Belediyesi çalışanlarının da aralarında bulunduğu 22 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda 5 kişi tutuklandı.

Haber 27-05-22 08:08

Maltepe Belediyesindeki rüşvet operasyonunda yakalanan 19 zanlı adliyede

Maltepe Belediyesindeki rüşvet operasyonunda yakalanan 19 zanlı adliyede

Yurthaber 26-05-22 10:07

Maltepe Belediyesi

Maltepe Belediyesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Maltepe Belediyesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Maltepe Belediyesine rüşvet operasyonunda yeni gelişme! Adliyeye sevk edildiler

İstanbul'da düzenlenen rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınan Maltepe Belediyesi personellerinin de aralarında bulunduğu 19 kişi adliyeye sevk edildi.

Haber 26-05-22 09:48

Maltepe Belediyesi hangi partide 2022? Maltepe Belediye Başkanı kim? Ali Kılıç kimdir? Nereli ve kaç yaşında, mesleği nedir?

Maltepe; Anadolu yakasında bulunan ve Marmara Denizi'ne kıyı olan son derece hareketli güzide ilçelerinden biridir. Popüler kafeleri ile dikkat çeken ilçe hemen hemen günün her saati kalabalıktır. Peki Maltepe Belediyesi hangi partide 2022? Maltepe Belediye Başkanı kim? Ali Kılıç kimdir? Nereli ve kaç yaşında, mesleği nedir? İşte detaylar...

Haber 20-05-22 15:04

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç kimdir? Ali Kılıç nereli ve kaç yaşında, mesleği nedir?

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Maltepe; Anadolu yakasında bulunan ve Marmara Denizi'ne kıyı olan son derece hareketli güzide ilçelerinden biridir. Popüler kafeleri ile dikkat çeken ilçe her zaman kalabalıktır. Peki Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç kimdir? Ali Kılıç nereli ve kaç yaşında, mesleği nedir? İşte Maltepe Belediye Başkanının hayatı ve biyografisi...

Haber 20-05-22 15:03

SON DAKİKA | Maltepe Belediyesine rüşvet operasyonu! Gözaltılar var

Son dakika: İstanbul'da Kadıköy Belediyesine yapılan rüşvet operasyonun ardından bugün de Maltepe Belediyesine bir operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 10'u kamu görevlisi toplam 18 kişi gözaltına alındı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 20-05-22 08:04

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın çarptığı aracı süren kadın konuştu

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın aracına alkollü olarak çarptığını söyleyen Pınar Keskin, "Size 300 bin lira verelim, kaza yapan aracı da alın dediler" diye konuştu.

Haber 05-04-21 17:06

Maltepe Belediyesi'nden grev ile ilgili açıklama

Maltepe Belediyesi DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikasıyla ilgili görüşmeleri sonucu, ortaya çıkan işçilerin grevine ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “Belediye Meclis’imiz ve kurumumuzca yetkilendirilen SODEM-SEN ve yetkili işçi sendikası ile görüşmeler devam etmektedir” denildi.

Haber 24-02-21 20:07