Melis Buse Betkayan Haberleri

Kısmetse Olur programıyla ünlenen Cansel Çördük son haliyle şaşırttı! Mini elbiseli salıncak pozu olay oldu

Bir dönem Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Kısmetse Olur yarışması, yıllar geçmesine rağmen YouTube'da en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Melis Buse Betkayan, Mehtap Taşkıran, Ceyda Kırıcı, Hazal Atabek, Nur Erkoç, Adnan Kızıltaş, Eser West ve Emre Ubeyli gibi yarışmacıların katıldığı program, sosyal medyada ses getirmeye devam ediyor. Kısmetse Olur programında Eser West ile yaşadığı aşkla akıllara kazınan Cansel Çördük, yıllar içerisindeki değişimiyle görenleri şaşırttı.

Magazin 30-09-22 12:38

Kısmetse Olur Melis gelen sorulara yanıt verdi! Popom ve göğüslerim...

Kısmetse Olur yarışmasından sonra değişimiyle sık sık gündeme gelen Melis Buse Betkayan estetik sorularından sıkıldı. Kısmetse Olur Melis son olarak gelen sorulara yanıt vererek "Popom ve göğüslerim çok güzel ama Allah vergisi" dedi.

Magazin 25-09-22 12:22

Kısmetse Olur yarışmacılarından Melis Buse Betkayan'ın son hali ağızları açık bıraktı! Görenler tanımakta zorlanıyor

2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur, zaman zaman eski yarışmacıları ile yeniden gündeme geliyor. Sevilen programda en çok tartışılan isimlerden olan yarışmacı Melis Buse Betkayan ise son haliyle görenleri şaşırtıyor.

Magazin 24-08-22 11:07

Kısmetse Olur'un asi kızı Melis Buse Betkayan mayolu havuz pozuyla nefes kesti!

Kısmetse Olur adlı evlilik yarışmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Melis Buse Betkayan, yarışmadaki asi tavırlarıyla herkes tarafından tanınan bir isim haline gelmişti. Yarışmanın bitmesinin ardından geçirdiği değişim ve paylaşımlarıyla öne çıkan güzel isim, son olarak mayolu havuz pozuyla olay yarattı.

Magazin 29-06-22 10:49

Melis Buse Betkayan

Melis Buse Betkayan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Melis Buse Betkayan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan son pozuyla olay oldu! Eski halini özlemiyor musun?

Kısmetse Olur yarışmasına kavgalarıyla damga vuran Melis Buse Betkayan son paylaşımıyla olay oldu. Kısmetse Olur Melis estetikleriyle adeta kendini baştan yarattı. Geçtiğimiz yıllarda yarışmadaki her şeyin yalan olduğunu söyleyen Melis'in değişimine "Eski halini özlemiyor musun?" yorumları geldi.

Magazin 20-05-22 14:57

Kısmetse Olur yarışmacıları Ayça Ekin Beğen ve Melis Buse Betkayan oyuncu oldu! Son halleri gündemde

'Kısmetse Olur' yarışmasının öne çıkan isimlerden Ayça Ekin Beğen ve Melis Buse Betkayan oyuncu oldu. 'İsmetse Olur' adlı filmde oyuncu olarak yer alan iki yarışmacı birlikte poz verdi. İkilinin pozlarına değişimleriyle ilgili yorum yağdı.

Magazin 06-02-22 11:47

Selin Ciğerci'ye benzerliğiyle dikkat çekti! İşte Kısmetse Olur yarışmacısı Melis Buse Betkayan'ın son hali

Melis Buse Betkayan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programı ile adından sık sık söz ettirdi. Yarışmanın sonrasında da sık sık konuşulan Melis Buse Betkayan, bu sefer imaj değişikliği ile gündeme geldi. Betkayan'ın Instagram fenomeni Selin Ciğerci ile olan benzerliği görenleri şaşırttı.

Magazin 30-12-21 19:33

Melis'le kavgaları bitmiyordu! Kısmetse Olur'un Erdem'i nişanlısıyla sarmaş dolaş

Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışmasında Melis Buse Betkayan ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkiyle adından söz ettiren Erdem Dalfidan, yarışma sona erince aradığı aşkı buldu. Geçtiğimiz ay nişanlanan eski yarışmacı, nişanlısıyla sarmaş dolaş pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Magazin 22-09-21 10:07

Kısmetse Olur'un Ceyda'sı bir deri bir kemik kaldı! Son hali inanılmaz

Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışmasında yer alan Ceyda Kırıcı, son haliyle şaşkına çevirdi. Şimdilerde sosyal medya fenomeni olan eski yarışmacı, verdiği kilolarla dikkat çekti.

Magazin 15-09-21 11:00