Microsoft Teams Haberleri

Microsoft Outlook ve Microsoft Teams çöktü mü, Microsoft Outlook ve Microsoft Teams'te erişim sorunu mu var?

Microsoft Outlook ve Microsoft Teams çöktü mü, Microsoft Outlook ve Microsoft Teams'te erişim sorunu mu var? Aktarılan bilgilere göre, Microsoft Teams ve Outlook'un da aralarında bulunduğu çeşitli Microsoft servislerinde küresel çapta erişim sorunu yaşanıyor.

Haber 25-01-23 15:49

Microsoft Teams, uctan uca şifreleme ekledi

Microsoft, uçtan uca şifrelemeyi Ekim ayından bu yana herkese açık olarak test ettikten sonra, kullanılabilir hale getirdiğini duyurdu.

Haber 16-12-21 13:52

Microsoft Teams acil aramalara engel oldu

Android 10 veya sonraki sürümleri kullanan cihazlarda acil çağrılarının başarısız olmasına neden olan bir Teams hatası yaşandı. Microsoft, söz konusu hatayı düzeltti.

Haber 14-12-21 12:40

Çalışanların uygulamalardaki yazışmaları işten çıkarılma sebebi mi? Çalışanın bilgisayarını izleyen işveren haklı mı?

Koronavirüs nedeniyle dönem dönem evden çalışanların şirket içi iletişimi kurmak için kullandığı uygulamalar çalışanları tedirgin ediyor. Binlerce kişi evden çalışırken kullandıkları; Slack, Skype, WhatsApp, Telegram, Signal, Google Meet, Microsoft Teams gibi uygulamalardaki yazışmaların işten çıkarılma nedeni olup olmayacağını araştırıyor. Peki iş arkadaşı ile yazışmalar işten çıkarılma gerekçesi olarak gösterilebilir mi? Çalışanın bilgisayarı izlenebilir mi?

Finans 19-01-21 12:26

Microsoft Teams

Microsoft Teams Hakkındaki Haberler Mynet'te. Microsoft Teams Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.