Nez Haberleri

Kim Kardashian'ın itirafı olay olmuştu! Ünlülerin cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yerler

The Kardashians'ın yayımlanan son bölümünde 88 yaşındaki büyükannesi MJ'le görüşen Kim Kardashian, onun önerisi üzerine eski aşkı Pete Davidson'la şömine önünde seks yaptıklarını itiraf etti. Kim'in açıklaması sonrası ünlülerin seks yaptığı en ilginç yerler ve itiraflar yeniden gündem oldu.

Magazin 16-10-22 13:48

Ünlü şarkıcı Nez annesinin fotoğrafını paylaştı! Herkes o sandı

Şarkıcı Nez, sosyal medyada annesi ile ilgili bir fotoğrafını paylaştı. Nez'in annesini görenler benzerlik noktasında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Magazin 15-10-22 15:43

Tuğçe Kazaz'a Nez'den sert tepki! Beyin olmayınca...

Sık sık din değiştirmesiyle tanına Tuğçe Kazaz "LGBT bir tercih değil dayatmadır. LGBT'yle aileyi yok etmek, nesli durdurmak, nüfusu azaltmak, dini ortadan kaldırmak istiyorlar" sözleriyle tepki çekti. Kazaz'ın sözlerini duyan Nez ise çileden çıktı. Şarkıcı Nez eski modele sert sözler söyledi.

Magazin 04-09-22 09:40

Özel jette cinsel ilişki itirafı olay olmuştu! Nez'e Erol Köse'den bomba yorum

Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'a konuk olan Erol Köse kendisine kızgın olan Nez ile ilgili ilginç bir yorumda bulundu. Geçtiğimiz ay özel jetinde cinsel ilişki yaşadığını itiraf eden Nez'in bu açıklamasını hatırlatan Erol Köse konuşmasında "Seksi imajları benim ona yüklediğimi söyledi. Dansözdün oradan aldım şarkıcı yaptım. Geçen gün uçaktaki bazı deneyimlerini anlatıyordu..." dedi.

Magazin 17-08-22 13:35

Nez

Nez Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nez Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cinsel ilişki itirafı konuşulmuştu! Nez sahnede şov yaptı

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yerin bir dönem sahip olduğu özel jet olduğunu söyleyen şarkıcı Nez geçtiğimiz gün sahnedeydi. Şarkıcı Nez gelen seyircilere dans şov yaptı. Şarkıcı Nez'in iddialı dansı hayranlarını mest etti.

Magazin 24-07-22 07:41
Nez

Şarkıcı Nez'den orgazm ve cinsel ilişki itirafı! Özel jette...

2000'li yılların başlarında 'Sakın Ha!', 'Her Şey Boş' gibi şarkıları ve danslarıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Nez, Cake mosq'un programına konuk oldu. Şarkıcı Nez cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yeri itiraf ederek şoke etti.

Magazin 17-07-22 08:45
Nez

Nez sahnede dans ederken eteği açıldı, iç çamaşırı görüldü! Gülşen'e meydan okuma mı?

Bir dönem Gülşen ile program yapan ve o dönemde Gülşen'in Erol Köse ilişkisi sebebiyle geri planda tutulan Nez son sahnesiyle olay oldu. Nez sahnede dans ederken eteği açıldı, tangası görüldü! Nez'in bu iddialı dansı Gülşen'e meydan okuma mı?

Magazin 04-04-22 08:49

43 yaşına giren Nez yeni yaşını kalça dansıyla kutladı!

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nez 43 yaşına bastı. Nez, doğum gününü sosyal medya hesabında paylaştığı seksi dansıyla kutladı.

Magazin 18-03-22 11:46

Nez yeni yaşını kutladığı pozuyla gündemde

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nez 43 yaşına bastı. Nez, doğum gününü sosyal medya hesabında paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla kutladı. Nez'in paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 15-03-22 17:23
Nez

Nez: Halay da çekerim twerk de yaparım

Nez, yurtdışına açılamadığı için bir dönem prodüktörlüğünü yapan Erol Köse’yi suçladı.

Magazin 19-11-21 15:52

Şarkıcı Nez'den Survivor itirafı: Yarışmaya gitmeye bir gün kala hastanelik oldum

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nez, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Sohbet sırasında Nez, Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2012'ye davet edildiğini, ancak Dominik'e gitmesine bir gün kala baygınlık yaşadığı için kadrodan ayrıldığını ifade etti. Nez, kendisinin yerine ünlüler takımına giren yarışmacının ise finale kadar gittiğini söyledi.

Magazin 16-11-21 22:32

Kıvrak danslarıyla 2000’li yıllara damga vurmuştu! Nez adeta zamana meydan okuyor

'Sakın Ha' şarkısıyla hafızalara kazınan ve bir dönem müzik piyasasını alt üst eden ünlü şarkıcı Nez, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla gündem oldu.

Magazin 13-11-21 07:31

'Türk Lokumu' lakabıyla bir dönem piyasaları kasıp kavuran Nez, estetiğin dozunu kaçırdı! Gören tanıyamadı!

2002 yılında piyasaya sürdüğü 'Sakın Ha' albümüyle bir döneme damga vuran şarkıcı Nez, değişimiyle şoke etti. Estetiğin ve Photoshop'un dozunu kaçıran Nez'i görenler, tanımakta güçlük çekti.

Magazin 21-10-21 17:11

Dolandırmadığı ünlü kalmadı! Film çekmek için Türkiye'ye gelip bütün sektörü kandıran yapımcının hikayesi!

Yapımcı olduğu iddiasıyla Türkiye'ye gelen Beni Atoori'nin, 2004 yılında çevirdiği oyunları ve kandırdığı ünlüleri duyunca çok şaşıracaksınız.

Magazin 21-10-21 16:10

15 yıldır eğitim gören Nez NLP terapisti oldu

Cihangir'de objektiflere takılan Nez, NLP (Nörolinguistik Programlama) terapisti olduğunu açıkladı. 15 yıldır eğitim gördüğünü belirten ünlü şarkıcı, "Müziği bırakmadım, ikisini bir arada götürmek istiyorum." dedi.

Magazin 08-06-21 13:45

Nez Tuğba Özay'ı yerden yere vurdu! Nez'in imajı olay oldu

Sosyal medyada "Erkek kadın gibi kırıtamaz" çıkısıyla tepki çeken Tuğba Özay'a Nez'den büyük tepki geldi. Nez açıklaması sırasında yeni imajıyla da dikkat çekti.

Magazin 01-02-21 12:02