Oğuz Kaan Salıcı Haberleri

AK Partili vekil Şebnem Bursalı'nın Monaco'da 'ıstakoz' paylaşımı olay oldu! CHP'li Oğuz Kaan Salıcı: Türkiye’den ucuz muydu bari?

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşması olay oldu. CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, Bursalı'nın paylaşımıyla ilgili olarak "Afiyet olsun Şebnem Hanım. Hesap ne geldi? Enflasyon malum. Türkiye’den ucuz muydu bari?" dedi.

Haber 13-04-2024 18:14

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, partisine katılım töreninde konuştu:

"İster erken seçim yapsınlar, ister baskın seçim yapsınlar, ister zamanında seçim yapsınlar, Türkiye'yi sosyal demokrat siyasetle buluşturacak irade, o sandıktan çıkacak"

Yurthaber 08-10-2022 17:23

Ankara bunu konuşuyor: CHP'de Genel Başkanlık hesapları! İşte Kılıçdaroğlu'nun gönlündeki isim...

CHP'de bir yandan 2023 seçimlerine hazırlanılırken; diğer yandan da Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olması halinde partinin başına kimin geçeceği konuşuluyor. CHP liderinin aday olup seçimi kazanması halinde genel başkanlık için 3 isim öne çıktı. Kulislerde ise Kılıçdaroğlu'nun kendinden sonraki genel başkanlık için desteklediği ismin bile netleştiği konuşuluyor.

Haber 29-07-2022 11:49

CHP, sandık örgütlenmesine hız verdi

Parti, 2023 Haziranı'ndaki seçim öncesinde Parti Okulu bünyesinde eğitimleri artırdı, sandık sorumlularını da belirlemeye başladı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Tüm Türkiye'de sandıkların başında bir asil, bir yedek sandık sorumlusu olacak şekilde çalışmayı örgütlüyoruz"

Yurthaber 07-07-2022 11:04

CHP'den 'asgari ücret' tepkisi! Açlık sınırı 6 bin 400 lira

Milyonların beklediği asgari ücret zammı dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Yüzde 30 zam uygulanan asgari ücret böylelikle 5 bin 500 TL'ye yükseldi. CHP'den ise konuya ilişkin eleştiri geldi. Partinin Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, asgari ücret zammının mart ayını göremediğini savunarak açlık sınırına işaret etti. Salıcı öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili de dikkat çeken bir mesaj verdi.

Haber 02-07-2022 15:09

CHP'den dikkat çeken mesaj! İktidarı kurmaya Kılıçdaroğlu ile hazırız

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Mardin'de partisinin üye katılım törenine iştirak etti. Salıcı, burada yaptığı konuşmada "CHP önümüzdeki dönemin iktidarını kurmaya hazır. Politikalarıyla, kadrolarıyla, genel başkan yardımcılarıyla hazır. Hepsinden daha kıymetlisi Kemal Kılıçdaroğlu ile hazır" diye konuştu.

Haber 21-06-2022 15:09

Son dakika: CHP'den belediye başkanlarıyla ilgili dikkat çeken açıklama! Anketlerde görüyoruz diyerek duyurdu

Son dakika haberi: MYK toplantısı sonrası kameraların karşısına geçen CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, son günlerde belediyelere yönelik düzenlenen operasyonlara dikkat çekti. CHP'li siyasilere, belediye başkanlarına yönelik algı operasyonlarının süreceğini iddia eden Salıcı, vatandaşlara hizmete devam edeceklerini belirterek "Anketlerde de görüyoruz. Şu an ön planda olan CHP'li belediye başkanları vatandaşa hizmet ediyor, vatandaş memnun." diye konuştu.

Haber 30-05-2022 15:33

Altılı masa dağılıyor mu? CHP'den çok net yanıt!

Muhalefet partilerinin bir araya gelerek oluşturduğu altılı ittifakla ilgili iddialara CHP'den yanıt geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ittifak açıklamasının hatırlatılması üzerine, "’6'lı masa dağılmıyor. 6'lı masa güçlü bir şekilde yerinde duruyor" dedi. Salıcı ayrıca, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'nu aradığı iddialarını da doğruladı. Ancak bunun rutin bir görüşme olduğunu dile getirdi.

Haber 18-04-2022 18:00

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı seçim yasası teklifini değerlendirdi: 'Cin fikir dönemi bitti, artık siyaset çalışır'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, AKP ve MHP'nin Seçim Yasası değişikliğinin altında "mühendislikle seçimi masa üzerinde kazanma" hesabı yattığını savunarak, "Cin fikir dönemi bitti artık, bundan sonra siyaset çalışır" dedi.

Haber 19-03-2022 13:51

CHP'nin Adana Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Bizim cumhurbaşkanı adayımız inanıyorum CHP'li bir kardeşimiz olacak" - Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "Zorla değil, davulla zurnayla 6 milyon göçmeni memleketlerine yollamaya söz veriyoruz"

Yurthaber 12-03-2022 14:34

Son dakika: Erken seçim olacak mı? CHP'li Oğuz Kaan Salıcı canlı yayında seçim için tarih verdi

Son dakika haberi: Erken seçim iddiaları Ankara'nın gündemini meşgul etmeye devam ediyor. İktidar kanadı her fırsatta erken seçimin olmayacağını belirtirken, muhalefet ise seçim kararının kaçınılmaz olduğunu düşünüyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı katıldığı canlı yayında erken seçim için tarih vererek "Biz hazırız. Bugün de seçim olsa hazırız." diye konuştu.

Haber 12-01-2022 10:35

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, İzmir'de partisinin bölge toplantısına katıldı:

"CHP'nin bütün kadrolarında, yaşamış olduğumuz bu ağır sorunları çözecek irade var. Bunun için sandığın buraya gelmesi gerekiyor ve bizim, çalışmalarımızı o sandık buraya gelene kadar arttırarak devam ettirmemiz gerekiyor."

Yurthaber 19-08-2021 14:02

CHP az oy aldığı 24 ilde örgütsel kapasiteyi güçlendirme çalışması yapıyor

CHP'nin milletvekili çıkaramadığı ve üye sayısının düşük olduğu 24 ile yönelik 2 ay önce başlattığı "Doğu Masası" projesi kapsamında örgütlenme çalışmaları devam ediyor - Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Doğu Masası kapsamında 24 il var. Kahramanmaraş'tan Ardahan'a kadar 24 ili kendi arasında grupladık. Birbirine yakın ticari bağı olan, ortak kültürel havza oluşturan illeri grupladık ve oralara milletvekili ve Parti Meclisi üyesi arkadaşlar görevlendirdik" - "Süreli bir çalışma değil Doğu Masası. Oradaki örgütsel kapasitemize yönelik 'Tamam artık, ihtiyaç kalmadı, biz güçlendirdik buraları' diyene kadar çalışmamız devam edecek"

Yurthaber 08-07-2021 11:28

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, partisinin Çankırı İl Başkanlığında konuştu:

"Şu anda Türkiye'de istikrarsızlık var. Bu istikrarsızlığın ortadan kalkması için seçime ihtiyaç var"

Yurthaber 02-07-2021 15:42

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'dan erken seçim değerlendirmesi:

"Önümüze engeller, bahaneler, sorunlar değil; sandık getirilmesini istiyoruz"

Yurthaber 21-01-2021 14:14

CHP Konya İl Başkanlığı'ndaki taciz iddiası: İl Başkanımız görevinin başında

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Konya İl Başkanlığı'ndaki taciz iddialarına ilişkin, "İddia edildiği gibi bir durum söz konusu değil. Dolayısıyla il başkanımızla ilgili herhangi bir disiplin soruşturması yapılmasına ihtiyaç olmadığı kanaati oluştu. İl başkanımız görevinin başında" dedi.

Haber 24-12-2020 14:22

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'dan taciz iddialarına ilişkin açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, partisinin İstanbul il örgütündeki taciz iddialarıyla ilgili CHP'nin en başından beri üzerine düşeni yaptığını belirtti.

Haber 05-12-2020 17:49

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'dan CHP'deki taciz iddialarına ilişkin açıklama:

"İddialarla ilgili CHP en başından beri kendi üzerine düşeni yapmıştır. Gerek İstanbul il örgütü gerek İstanbul İl Başkanımız gerek diğer örgütlerimiz, bu konuda asla taviz vermeden partimizin 'sıfır tolerans' politikasına uygun bir şekilde davranmışlardır" - "CHP'nin ilçe, il örgütlerine, genel merkezine ulaşan herhangi bir şikayet, özellikle kadın hakları ve kadın tacizi konusunda ulaşan herhangi bir şikayet büyük bir titizlikle incelenir ve onun gereği yapılır" - "Bu toplumsal meseleyi siyaset dışında bırakalım. Bizim verdiğimiz önergeler sizi rahatsız ediyorsa buyurun önergeleri siz verin. Biz CHP olarak, kadına ve çocuğa karşı tacize tecavüze yeltenen kişileri en ağır şekilde yaptırımlara uğratacak yasa tekliflerinizi desteklemeye hazırız"

Yurthaber 05-12-2020 17:28

CHP MYK toplantısı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Cumhuriyet Halk Partisinin İş Bankası hisselerinden dolayı elde etmiş bir kuruş geliri yok. Cumhuriyet Halk Partisinin görevlendirmiş olduğu yönetim kurulu üyeleri, İş Bankasında Atatürk'ün vasiyetini temsil etmek için bulunuyorlar" - "Cumhuriyet Halk Partisi, darbelerden mağdur olmuş ve darbelere karşı da göğsünü gere gere karşı çıkmış bir siyasi parti"

Yurthaber 17-02-2020 19:36

CHP MYK toplantısı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Trump'ın 'sizin ekonominizi mahvederim' twitlerine, iktidar kanadından neredeyse bir tepki yok. İktidar kanadı sus pus. O twitlere cevap vermek de CHP'nin Genel Başkanı'na ve sözcülerine düşüyor. Keşke iktidar biraz tarih okusaydı ve Johnson mektubu söz konusu olduğunda İsmet İnönü'nün göstermiş olduğu liderlik vasfının yüzde 1'ini gösterebilseydi" - "Görünen o ki Suriye konusuyla ilgili Trump ile Sayın Erdoğan arasında bir anlaşma var"

Haber 14-10-2019 16:05

CHP Malatya Bölge Toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Türkiye tabii ki sınırlarını koruyacak, terörle mücadele edecek"

Haber 12-10-2019 13:29

CHP Ankara Bölge Toplantısı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Türkiye'ye yaşatılan bu zulmü, demokrasiyi tekmeleyen, sandığı ortadan kaldıran anlayışı, insanların farklılıklarını bir ayrışma vesilesi olarak göstermeye çalışan, halkı kutuplaştıran bu anlayışı CHP öncülüğünde sandıkta yenmek ve CHP iktidarını kurmak bizim boynumuzun borcu"

Yurthaber 09-10-2019 12:36

CHP Ankara Bölge Toplantısı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Türkiye'ye yaşatılan bu zulmü, demokrasiyi tekmeleyen, sandığı ortadan kaldıran anlayışı, insanların farklılıklarını bir ayrışma vesilesi olarak göstermeye çalışan, halkı kutuplaştıran bu anlayışı CHP öncülüğünde sandıkta yenmek ve CHP iktidarını kurmak bizim boynumuzun borcu"

Haber 09-10-2019 12:34

Bizim için mesele bir demokrasi meselesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Bir demokrasi anlayışımız var. O demokrasi anlayışının içine yanlış yapılan şeyleri eleştirmek, millet iradesinin ortaya koyduğu sonucun gerçekleşmesi için ona engel olan yanlış kişileri eleştirmek var. Bizim için mesele bir demokrasi meselesi"

Haber 27-09-2019 12:17

CHP'nin Adana Bölge Toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Vatandaşa özlemiş olduğu 'halkçı belediyecilik' hizmetini vermek bizim görevimiz" - "Belediye başkanlarımızın vatandaşa daha iyi hizmet etmesi yönünde, CHP örgütü kolaylaştırıcı bir görev üstlenecek"

Yurthaber 18-09-2019 12:29

CHP'nin Adana Bölge Toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Vatandaşa özlemiş olduğu 'halkçı belediyecilik' hizmetini vermek bizim görevimiz" - "Belediye başkanlarımızın vatandaşa daha iyi hizmet etmesi yönünde, CHP örgütü kolaylaştırıcı bir görev üstlenecek"

Haber 18-09-2019 12:29

Canan'ı kimseye vermeye niyetimiz yok

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Yedi sene önce atmış olduğu twitlerden dolayı Canan yoldaşıma 10 yıl verdiler. Canan Kaftancıoğlu yalnız değildir. Canan bizim yoldaşımız. Canan bizim kardeşimiz. Canan bizim il başkanımız. Canan'ı kimseye vermeye niyetimiz yok"

Haber 11-09-2019 00:28

Bütün iddiaları inceliyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "(CHP'li belediyelerde akraba atamaları tartışmalarına ilişkin) Biz bütün bu iddiaları inceliyoruz. Genel merkezimiz bu konuda gerekli çalışmaları yapıyor. 31 Mart'ta söylemiş olduğumuz tüm sözlerimizin arkasındayız. Münferit yanlışlar olabilir. Bu münferit yanlışlar, CHP Genel Merkezi tarafından gerekli uyarılar yapılarak düzeltilecek, düzeltiliyor"

Yurthaber 31-07-2019 11:54

Bütün iddiaları inceliyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "(CHP'li belediyelerde akraba atamaları tartışmalarına ilişkin) Biz bütün bu iddiaları inceliyoruz. Genel merkezimiz bu konuda gerekli çalışmaları yapıyor. 31 Mart'ta söylemiş olduğumuz tüm sözlerimizin arkasındayız. Münferit yanlışlar olabilir. Bu münferit yanlışlar, CHP Genel Merkezi tarafından gerekli uyarılar yapılarak düzeltilecek, düzeltiliyor"

Haber 31-07-2019 11:53

Seçime dair bütün planlamamız hazır

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: - "Seçime dair bütün planlamamız hazır. Saha çalışmalarını 'ramazan', 'Ramazan Bayramı' ve 'bayram sonrasında yapılacaklar' olarak üç bölümde planladık" - "Sayısı 150 bini geçen 'İstanbul Gönüllüleri' sahada Ekrem İmamoğlu'nun kampanya çalışmalarına katılacak" - CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Adaylarını çeken siyasi partiler var. Bu süreçte doğrudan Sayın İmamoğlu'nu destekleyen, açıklama yapanlara da yapmayanlara da teşekkür ediyoruz"

Haber 17-05-2019 13:51

Bu memleketin herkesi kucaklamaya ihtiyacı var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Bu memleketin kavgaya ihtiyacı yok. Bu memleketin huzura, barışa, herkesi kucaklamaya ihtiyacı var. Bizim kavgayla işimiz yok"

Haber 22-02-2019 18:38

Bu memleketin herkesi kucaklamaya ihtiyacı var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Bu memleketin kavgaya ihtiyacı yok. Bu memleketin huzura, barışa, herkesi kucaklamaya ihtiyacı var. Bizim kavgayla işimiz yok"

Yurthaber 22-02-2019 18:35

CHP İstanbul adayı kim olacak? Flaş açıklama: Salı günü belli olacak

Yerel seçim için İYİ Parti ile ittifak kararı alana CHP'de 'İstanbul adayı kim olacak? sorusunun yanıtı netleşmeye başladı. Kulisler Ekrem İmamoğlu isminin kesin olduğu konuşulurken, Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı 'Salı günü toplantı sonrasında Sayın Seyit Torun’dan parti meclisinde hangi illerin konuşulduğunu, hangi ilçelerde adaylaşmaların gerçekleştiğini duyarsınız. Yüzde yüz demiyorum ama büyük ihtimalle bu Salı İstanbul da belli olur' dedi.

Haber 17-12-2018 08:09

CHP'den İYİ Parti ile ittifak görüşmelerine ilişkin açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İYİ Parti ile devam eden ittifak görüşmeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Haber 11-12-2018 14:21

CHP İstanbul adayı kim olacak? Oğuz Kaan Salıcı sürprizi

CHP, İstanbul adayını belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Genel Merkez'in kulislerde konuşulan Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu, Gürsel Tekin ve Fikri Sağlar isimlerinin aksine adaylık için Oğuz Kaan Salıcı'yı gündeme aldığı belirtiliyor.

Haber 30-11-2018 08:28

CHP'de Bülent Tezcan ittifak görüşmelerinden alındı!

CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçime yönelik yürütülen işbirliği sürecinde, dikkat çekici bir gelişme yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile görüşmeleri yürüten Bülent Tezcan'ı görevden geri çekti. Tezcan'ın yerine Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'yı görevlendirdi.

Haber 29-11-2018 09:45

CHP MYK toplantısı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "MHP ile bir ay önce ağır sözler ederek ayrışmış olmalarına rağmen tekrardan bir araya geliyor olmaları, tam anlamıyla bir paniğin göstergesidir. Kendi başlarına seçime giremeyeceklerini, böyle bir öz güvene sahip olmadıklarını açık bir şekilde gösteriyor" - "Saadet Partisinden önümüzdeki günlerde bir randevu talebimiz olacak. Görüşme genel başkan düzeyinde olacak" - "(Muharrem İnce) Sayın Genel Başkanımız bir randevu verecek ve bu hafta içinde bu randevu gerçekleşecek"

Haber 21-11-2018 16:38

CHP, Saadet Partisi'nden randevu talep edecek!

Mart 2019 yerel seçimleri yaklaştıkça ittifak görüşmelerine ilişkin açıklamalarda art arda geliyor. Son dakika habere göre, CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Saadet Partisi'nden randevu talep edileceğini açıkladı.

Haber 21-11-2018 14:40

Türkiye'nin ihtiyacı olan şey yapısal reformlardır

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "(Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı) Dün açıklamış oldukları enflasyonla mücadele paketi için rahmetli Erbakan'ın tabiriyle söyleyeyim, 'pansuman tedbirler' var. Türkiye'nin ihtiyacı olan şey yapısal reformlardır"

Yurthaber 10-10-2018 17:41

Türkiye'nin ihtiyacı olan şey yapısal reformlardır

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "(Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı) Dün açıklamış oldukları enflasyonla mücadele paketi için rahmetli Erbakan'ın tabiriyle söyleyeyim, 'pansuman tedbirler' var. Türkiye'nin ihtiyacı olan şey yapısal reformlardır"

Haber 10-10-2018 17:40

CHP Bölge Toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Milletvekilimiz Enis Berberoğlu serbest bırakıldı. Çok geç bir karardı, kendisinin milletvekili seçildiği gün serbest bırakılması gerekiyordu. Enis Berberoğlu ile ilgili dava sürecinin de ortadan kaldırılması gerekir"

Haber 22-09-2018 12:10

CHP'de istifalar bekleniyor

Yerel seçim hazırlıkları yapan CHP'de seçimlerde aday olmak isteyen il ve ilçe başkanlarının "en kısa sürede" istifa etmesi istenecek.

Haber 21-09-2018 09:49

TBMM Dışişleri Komisyonunun Washington temasları

ABD'de temaslarda bulunan TBMM Dışişleri Komisyonu heyeti, Washington'da görev yapan Türk basın mensuplarıyla bir araya geldi - Komisyon Başkanı Bozkır: - "Türkiye'nin Afrin operasyonunda gösterdiği net başarı, bölgedeki kartların yeniden dağıtılmasına neden olacaktır" - "ABD'nin YPG tercihi tamamen yanlış bir tercihtir. ABD, (Afrin operasyonunun başarısının ardından) PYD'nin yanında 'DEAŞ'a karşı mücadelede veriyorum' görüntüsünü değiştirmek zorunda kalacaktır"

Haber 23-03-2018 07:21

Cemil Barlas'tan tartışma yaratacak iddia: Mart'ta darbe mi olacak?

CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, televizyon yorumcusu Cemil Barlas’ın sosyal medya hesabından yaptığı darbe uyarısını Meclis gündemine taşıdı. Salıcı, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde, “Önümüzdeki Mart ayı içerisinde bir darbe girişimi olacağı Cemil BARLAS tarafından biliniyorsa, kendisi tarafından ilgili makamlarca paylaşılmış herhangi bir bilgi var mıdır? ifadesini kullandı."

Haber 03-11-2017 09:56

Boğaziçi ve Medeniyet Üniversitesi'ne operasyon

Boğaziçi Üniversitesi ile İstanbul Medeniyet Üniversitesi çalışanlarına yönelik düzenlenen FETÖ operasyonunda aralarında 20 profesörün de bulunduğu 72 kişi için gözaltı kararı verildi. Gözaltına alınanlar arasında Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Şaban Selim Şeker ile Koray Çalışkan da var. Boğaziçi Üniversitesi'nden biri profesör 8, Medeniyet Üniversitesinden ise 19'u Tıp Fakültesi profesörü olmak üzere 64 isim hakkında gözaltı kararı var.

Haber 10-07-2017 08:46

CHP İstanbul’da beklenen istifa geldi

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, görevinden istifa etti.

Haber 15-12-2014 15:26

Salıcı'dan sağduyu çağrısı

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Taksim Gezi Parkı olaylarının yıl dönümü nedeniyle CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa dağılmaları çağrısında bulundu.

Haber 31-05-2014 21:02

CHP’liler ve polis arasında arbede

Beşiktaş'ta önlem alan polis, CHP'ye ait otobüsleri kaldırmak isteyince CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve partililer ile polis arasında arbede yaşandı.

Haber 01-05-2014 08:13

CHP İstanbul İl Başkanı'na hırsız şoku

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı'nın İstanbul Acıbadem'de bulunan evine hırsız girdi.

Haber 16-10-2013 22:40