Ozan Çobanoğlu Haberleri Ve Son Dakika Ozan Çobanoğlu Haberleri

Ozan Çobanoğlu Haberleri Ve Son Dakika Ozan Çobanoğlu Haberleri

Oyuncu Ozan Çobanoğlu 6 Şubat 1980 tarihinde Kars’ın Arpaçay ilçesinde dünyaya geldi.

Türk halk ozanlarından Aşık Murat Çobanoğlu’nun oğlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden 2004 yılında mezun oldu.

2005 yılından beri Konya Devlet Tiyatrosu’nda çalışan Çobanoğlu 2009 yılından beri “Kollama, Şubat Soğuğu, Tek Türkiye, Yağmurdan Sonra, Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut, Anneler ile Kızları, Fetih 1453, İffet, Dila Hanım, Galip Derviş, Küçük Ağa, Eksik Sayfalar, Bir Deniz Hikayesi, Arka Sokaklar” isimli film ve dizi yapımlarında çeşitli rollerde oynadı.

“Eksik Sayfalar” isimli yapımda senarist ve yönetmen olarak görev alan Çobanoğlu kendisi gibi oyuncu olan ve bir dönem set arkadaşlığı da yaptığı Ezgi Sertel ile evlidir.

Ozan Çobanoğlu Haberleri

Hamileyken linç edilmişti! Ünlü sunucu Ezgi Sertel'in babasına vedası herkesi ağlattı

Sunduğu yemek programlarıyla ünlenen Ezgi Sertel, uzun bir süredir ortalıklarda görünmüyordu. İkiz bebekler dünyaya getiren ünlü sunucu, o dönem kendisine yapılan linçlerden çok etkilendiğini söylemişti. Sertel, uzun aradan sonra acı bir haberle gündeme geldi. Ünlü sunucu babasını kaybettiğini duyurdu.

Magazin 19-03-23 13:26

Ezgi Sertel kimdir, nereli ve kaç yaşında? 2. Sayfa konuğu Ezgi Sertel ile eşi Ozan Çobanoğlu'nun hayatı ve biyografisi!

Ezgi Sertel, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8'de canlı olarak ekrana gelen 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Meslektaşı Ozan Çobanoğlu ile evli olan ünlü oyuncu, Tibet ve Mert adında ikizleri vardır. Peki, Ezgi Sertel kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte, 2. Sayfa konuğu Ezgi Sertel ile eşi Ozan Çobanoğlu'nun hayatı ve biyografisi...

Magazin 17-01-23 10:15

Arka Sokaklar'ın Hakan'ı Ozan Çobanoğlu'nun eşi de çok ünlü çıktı! Gören şaştı kaldı

2016 yılından beri rol aldığı Arka Sokaklar dizisinde 'Hakan' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu'nun eşi bakın kim çıktı.

Magazin 12-11-22 14:11

Ezgi Sertel'in son hali beğenilmedi! Keşke eski halin olsaydı içten gülüşünle çok güzeldin

Oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel son görüntüsüyle gündem oldu. Arka Sokaklar'ın Hakan'ı Ozan Çobanoğlu ile evli olan iki çocuk annesi Ezgi Sertel'in yüzüne estetik yaptırdığı iddia edildi. Ezgi Sertel'in son pozları takipçilerini ikiye böldü. Ünlü sunucuya "Keşke eski halin olsaydı içten gülüşünle çok güzeldin" yorumları yağdı.

Magazin 21-06-22 11:00

Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ozan Çobanoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Arka Sokaklar dizisinin Hakan Komiser'i Ozan Çobanoğlu’nun büyük oğlu şaşırttı!

2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile evlenen Arka Sokaklar’ın Hakan Komiseri Ozan Çobanoğlu’nun geçen yıl ikiz bebekleri dünyaya gelmişti. Ancak Çobanoğlu'nun çok gündemde olmayan bir oğlu daha olduğu öğrenildi. İşte Ozan Çobanoğlu'nun büyük oğlu...

Magazin 26-10-21 18:36

Ozan Çobanoğlu'nun ikizleri dışında bir de oğlu varmış! Görenler şaştı kaldı

Arka Sokaklar'ın oyuncularından Ozan Çobanoğlu'nun ikizleri dışında bir oğlu daha olduğunu biliyor muydunuz? Ünlü oyuncu oğlunu paylaşınca dikkat çekti.

Magazin 10-08-21 15:00

Ezgi Sertel'den ikiz bebekleriyle ilk poz

Ünlü sunucu Ezgi Sertel ikiz bebekleriyle ilk fotoğrafını paylaştı.

Magazin 03-03-20 22:34

Ezgi Sertel ikizlerine kavuşmak için gün sayıyor

Yemek programlarıyla ünlenen sunucu Ezgi Sertel, 2018 yılında oyuncu Ozan Çobanoğlu ile dünyaevine girmişti. Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan çift, ikizlerine kavuşmak için bekliyor.

Magazin 07-01-20 11:25

Ezgi Sertel'in eşi Ozan Çobanoğlu flaşlar patlayınca mutfağa kaçtı

Oyuncu Aslı Turan ve aynı dizide rol aldığı Ozan Çobanoğlu, Etiler'de bir restorantta görüntülendi

Magazin 07-12-17 09:17