Özcan Haberleri

Merakla bekleniyordu! Özgü Namal ve Özcan Deniz'li Kızıl Goncalar'ın yayın tarihi belli oldu!

Kızıl Goncalar dizisine dair yeni detaylar ortaya çıktı. FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Kızıl Goncalar dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Başrollerinde Özcan Deniz ve yıllar sonra setlere dönen Özgü Namal'ı buluşturan dizinin yayın hayatına başlayacağı tarih de belli oldu.

Magazin 05-12-2023 20:35

Kızıl Goncalar konusu ne, oyuncuları kim ve ne zaman başlayacak? Özgü Namal ve Özcan Deniz'li Kızıl Goncalar'dan ilk tanıtım!

Kızıl Goncalar konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Yakında FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Kızıl Goncalar dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Özcan Deniz ve yıllar sonra setlere dönen Özgü Namal'ı buluşturan dizinin yayın hayatına başlayacağı tarih araştırılmaya başladı. Peki, Kızıl Goncalar konusu ne, oyuncuları kim ve ne zaman başlayacak?

Magazin 28-11-2023 22:31

Fahriye Evcen'in eski aşkını görenler hayrete düştü! Meğer Burak Özçivit'ten önce...

Yakın zamanda Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde 'Akça Hatun'u canlandıran Fahriye Evcen diziden ayrılığı ile gündeme gelmişti. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in oyunculuu kadar özel hayatı da merak ediliyor. Şimdilerde aktif bir rolü bulunmayan ve ikinci çocuğunun doğumunu bekleyen Fahriye Evcen'in, Buak Özçivit'ten önceki aşkı ortaya çıktı., görenler şaştı kaldı. Dillere destan bu aşk tam 4 yıl sürmüş. Bakın o oyuncu kimmiş...

Magazin 26-12-2022 21:09

Özcan

Özcan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Özcan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.