Özgür Ozan Haberleri

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan'ın baba acısı...

Uzun zamandır Arka Sokaklar dizisinde rol alan Özgür Ozan babasının ölümüyle sarsıldı. Zor günler geçiren Ozan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ünlü oyuncu acısını takipçileriyle de paylaştı.

Magazin 14-08-22 12:27

Arka Sokaklar 599. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Rıza Baba ve ekibi gözaltına alınıyor!

Kanal D'nin ekran fenomeni dizisi Arka Sokaklar 16. sezonuyla ekrana geliyor. Arka Sokaklar dizisinin 599. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Rıza Baba ve ekibi büyük şok yaşayacak. Ekip, polis arkadaşları tarafından gözaltına alınıyor.

Magazin 12-10-21 02:20

Arka Sokaklar'ın 596. bölüm fragmanı yayınlandı! Hüsnü'yü düğün telaşı sardı

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın, 596. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, evlilik yolunda ilk adımı atan Hüsnü ve Esra, ısrarlara daha fazla dayanamayarak düğün yapma kararı alıyor. Hüsnü ve Esra'nın düğününde ise sürpriz bir gelişme yaşanıyor.

Magazin 18-09-21 11:58

Arka Sokaklar 16. sezon ne zaman? İşte Arka Sokaklar'ın yeni oyuncuları

Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonu başlıyor. Arka Sokaklar dizisinin yarın tarihi belli olmasa da günü değişmedi. Arka Sokaklar dizisine ayrıca yeni oyuncular da katıldı.

Magazin 31-08-21 14:32

Özgür Ozan

Özgür Ozan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Özgür Ozan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan'dan dikkat çeken paylaşım! İşler iyice kızıştı

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ı canlandıran Özgür Ozan'ın yeni sezonda diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu Özgür Ozan, bu iddiaların ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Magazin 20-07-21 22:02