Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Haberleri

Osman Müftüoğlu, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: Limonlu su mu, sirkeli su mu?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, uzun zamandır herkesin merak cevabını merak ettiği soruyla ilgili konuştu. Kilo vermek ve metabolizmasını hızlandırmak isteyenlerin sabahları aç karnına içtiği limonlu su ve sirkeli su arasından hangisinin daha etkili olduğu merak ediliyor. Katıldığı programda bu soruya yanıt veren Prof. Dr. Müftüoğlu, beklenenlerin aksine şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Haber 12-08-22 15:50

Osman Müftüoğlu’ndan ilaç gibi tarif: Zeytinyağıyla karıştırın

Takipçilerine sağlık alanında önemli tavsiyelerde bulunan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde kabızlıkla ilgili öneride bulunmuştu. Osman Müftüoğlu’nun bu önerisi ise ağrı şikâyeti yaşayanlara ilaç gibi gelecek. Ömrü uzattığı bilimsel olarak kanıtlanan zeytinyağının başrolde olduğu mucize karışımı her gün bir kaşık tükettiğinizde etkisini göreceksiniz.

Haber 17-06-22 06:59

Zehir gibi hafıza için aklın sütü şart! Osman Müftüoğlu, o vitamini işaret etti

Güçlü bir hafıza her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu en önemli özelliklerden biridir. Kimisinin hafızası çok güçlüyken kimisi ise söylenileni anında unutabiliyor. Verdiği sağlık tavsiyeleriyle yardımcı olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, hafızanın düşmanlarını ve hafızayı güçlendirmek için gerekli olanları sıraladı. Osman Müftüoğlu, güçlü bir hafıza için herkesin "Aklın sütü" dediği vitamini kullanması gerektiğinin altını çizdi.

Haber 08-06-22 11:21

Osman Müftüoğlu kabızlığın kesin çözümü için tarif verdi!

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, televizyon ekranlarından kendisini takip edenlere sağlıklı tavsiyeler veriyor. Türkiye’de yaşayanların en sık yaşadığı şikayetlerden biri olan kabızlıkla ilgili konuşan Osman Müftüoğlu, bu sorunu yaşayanlar için bazı besinleri önerdi. Kabızlık için bir de tarif veren Osman Müftüoğlu, tarifin nasıl uygulanacağını da anlattı.

Haber 03-06-22 10:37

Demirel'in doktoru, Cem ile

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in özel doktoru, Numune Hastanesi eski Başhekimi Osman Müftüoğlu, saat 20.00'de İsmail Cem ile görüşmek üzere Dışişleri Konutu'na geldi.

Haber 11-07-02 20:35