Şafak Mahmutyazıcıoğlu Haberleri

Ece Erken'den Alişan ve Buse Varol'a hodri meydan: Bizimki altta kalır mı?

Eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 27 Ocak günü Bakırköy’de ortaklığını yaptığı balıkçı restoranında vurularak öldürülmesi sonrası zor bir süreçten geçen Ece Erken, çocuğuyla birlikte tatilin tadını çıkarıyor. Ünlü sunucu Ece Erken, yakın arkadaşı Alişan'nın kızını temizlik yaparken görüntülemesine atıfta bulunarak sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Oğlunu çalışırken kameraya alan Ece Erken, Alişan ve Buse Varol'u etiketleyip "Sizinki çalışırsa bizimki altta kalır mı?" notunu düştü.

Magazin 23-08-22 11:14

Şafak Mahmutyazıcıoğlu davasında dikkat çeken Alaattin Çakıcı detayı! 'Her gün cezaevine gider, gelirdi'

Beşiktaş eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin dava üçüncü gününde devam ediyor. Davanın bugünkü duruşmasında ağabey Celal Mahmutyazıcıoğlu müşteki olarak ifade verdi. Duruşmaya, sanık avukatının 'Alaattin Çakıcı' sorusu damga vurdu. Mahmutyazıcıoğlu'nun Alaattin Çakıcı ile tanışıklığı olduğuna ilişkin Celal Mahmutyazıcıoğlu'na soru yöneltildi. Mahmutyazıcıoğlu ise "Eski tanışırlar, ilk müvekkilidir. Her gün cezaevine gider, gelirdi" dedi.

Haber 18-08-22 14:39

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davası sürüyor! 'Yeğenim yerlerde sürüklenerek katledildi'

İstanbul'da ortağı olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin 20 sanıklı davada sanıklar dinlenmeye devam edildi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu’nun avukatı Murat Akyüzoğlu, "Benim yeğenim yerlerde sürüklenerek katledildi" ifadelerini kullandı.

Haber 17-08-22 18:14

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin ilk duruşmasında şok sözler: 'Ortada cinayet filan yok, biri yanlışlıkla öldü'

Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin 20 sanıklı dava bugün Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başlandı. Duruşmada savunma yapan sanık Kadir Yasak, maktul Mahmutyazıcıoğlu’nun küfür ettiğini ve kendisini koruma amacıyla yere doğru 1 el ateş ettiğini söyledi. Bir diğer sanık Seccad Yeşil ise savunmasında, "Orada ben de vurulabilirdim. Ortada cinayet filan yok, biri yanlışlıkla öldü" ifadelerini kullandı. İşte Mahmutyazıcıoğlu davasında dikkat çeken detaylar...

Haber 16-08-22 17:23

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şafak Mahmutyazıcıoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında bayılan Ece Erken'in sağlık durumu nasıl? Ece Erken neden bayıldı?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında bayılan Ece Erken'in sağlık durumu medyaya yansıyan son dakika haberleri sonrası vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ünlü sunucunun eşi ve Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy'bir restoranda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Bugün Mahkemede bulunan ünlü sunucu sanık Kadir Yasak'ın savunmasını yaptığı sırada fenalaşarak bayıldı. Peki Ece Erken'in sağlık durumu nasıl? İşte Ece Erken'in son durumu...

Magazin 16-08-22 13:58

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında şoke eden anlar! Katil zanlısı konuşurken Ece Erken bayıldı

Geçtiğimiz ocak ayında yaşanan olayda ünlü sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy'bir restoranda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Türkiye'nin kanını donduran cinayete ilişkin görülen davanın il duruşmasında şoke eden olay yaşandı. Mahkemede bulunan Ece Erken, sanık Kadir Yasak'ın savunmasını yaptığı sırada fenalaşarak bayırdı. Öte yandan Erken'in, düştüğü sırada başını sandalyeye çarptığı öğrenildi...

Magazin 16-08-22 13:49

Ece Erken’den vefat eden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katillerine: “O betonlardan çıkmayın”

Sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’de bir restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Eşinin ölümüyle zor günler geçiren Ece Erken'in eşinin davası hakkında yazdığı açıklamaları Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Açıklamasında "Tehdit edildim, şantaj bile yapıldı, herkese savaş açtım tek bir başıma..." gibi cümleler kullanan Ece erken, eşinin katillerine sert sözler kullanarak göndermede bulundu.

Magazin 15-08-22 21:17

Ece Erken’den vefat eden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katillerine: “O betonlardan çıkmayın”

Sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’de bir restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Eşinin ölümüyle zor günler geçiren Ece Erken'in eşinin davası hakkında yazdığı açıklamaları Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Açıklamasında "Tehdit edildim, şantaj bile yapıldı, herkese savaş açtım tek bir başıma..." gibi cümleler kullanan Ece erken, eşinin katillerine sert sözler kullanarak göndermede bulundu.

Magazin 15-08-22 21:16

Miras kavgasında yeni iddia! Ece Erken yine ifşa etti: Sahte imzayla sigortadan para almaya çalıştı

Ece Erken öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi ve eski eşiyle miras yüzünden gerilim yaşıyor. Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini ileri süren Ece Erken yeni bir iddiada bulundu. Ünlü sunucu, bu kez eski kayınbiraderinin kendi imzasını taklit ederek sigortadan para almaya çalıştığını ifade etti. Erken paylaşımında "Eşim neler çekmiş zamanında... Allah'ım yanına aldı da kurtardı belki de" diyerek ise şaşırttı.

Magazin 02-08-22 10:30

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun eski karısı Benan Kocadereli'den olay yorum: Mal kaçırma yok

Ece Erken, hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti. Erken ailenin mal kaçırdığına dair paylaşımlarda da bulunmuştu. Aile ile yakın ilişkisi olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun eski karısı Benan Kocadereli yaptığı açıklamayla gündem oldu. İşte miras kavgasındaki yeni detaylar...

Magazin 31-07-22 10:59

Eşi öldürülen Ece Erken havuz başından fotoğrafı paylaştı! Ne çabuk kendine geldin? yorumu isyan ettirdi

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden sunucu Ece Erken şu sıralar oğluyla birlikte tatilde. Geçtiğimiz günlerde eşinin abisi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini söyleyen Ece Erken havuz başından pozlarını paylaştı. Erken gelen bir yoruma ise isyan etti.

Magazin 24-07-22 09:37

Ece Erken'den öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ailesine olay gönderme: Onlara da yar olmaz!

Ece Erken, öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ailesi ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası gündem oldu. Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıklamıştı. Instagram hesabında 'soru-cevap' hikayesi paylaşarak takipçilerinin yönelttiği soruları yanıtlayan ünlü sunucu Ece Erken, bir takipçisinin "keşke kocanın alın terini o hak etmeyen ailesine asla vermeseydin, bağışlasaydın" sözleri üzerine dikkat çeken bir göndermede bulundu.

Magazin 19-07-22 14:05

Ece Erken öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisini ifşa etti! Şoke eden mesajlar ortaya çıktı

Öldürülen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ardından miras kavgası sürüyor. Reddi miras yapan sunucu Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Sunucu Ece Erken kendisine gelen tehdit mesajlarını da tek tek ifşa etti. Suç duyurusunda bulunacağını söyleyen sunucu "Ya 500 bin vereyim de susun da Şafak'a bir dua edin!" yazdı.

Magazin 18-07-22 10:18

Ece Erken vefat eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum gününü kutladı

Ece Erken, ocak ayında silahlı saldırıda öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından Mahmutyazıcıoğlu ile çektirdiği fotoğrafları paylaşan Erken, "İçimde korkunç bir boşluk var. Keşke son kez sarılabilseydim, elbet kavuşacağız" dedi.

Magazin 13-07-22 12:07

Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme! Firari son sanık dün yakalanmıştı: Tutuklandı

Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun İstanbul'un Bakırköy ilçesinde ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin yeni gelişme yaşandı. Cinayetle ilgili firari son sanık Serkan Dakman dün yakalanmıştı. Dakman, 'kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Haber 23-05-22 16:44

Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin firari sanığı yakalandı

Avukat Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin firari sanığı yakalandı

Yurthaber 22-05-22 17:17

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde flaş gelişme! Firari son sanık da yakalandı

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Cinayetle ilgili firari son sanık Serkan Dakman, Esenyurt’ta yakalandı.

Haber 22-05-22 17:13

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde korkunç detaylar! 10 bin dolara adam öldürüyorlar, seni de öldürtürüm

Sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan 61 sayfalık iddianamede, sanıklar için istenen cezalar belli oldu. İddianamede ayrıca, cinayet gününe ilişkin tüm detaylar da tek tek yer aldı. İşte Mahmut Yazıcıoğlu'nun öldürüldüğü cinayete ilişkin iddianamede ortaya çıkan o korkunç detaylar!

Haber 16-05-22 16:42

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde istenen cezalar belli oldu

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 61 sayfalık iddianame hazırlandı. Kadir Yasak, Seccad Yeşil ve Serkan Dakman hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası, Ali Yasak ve Abdulkadir Kara'ya ise ağırlaştırılmış müebbet ve 12 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası talep edildi. İşte olayın detayları!

Haber 16-05-22 12:08

Reddi miras nedir? Reddi miras için ne yapmak gerekir, nasıl yapılır?

Reddi miras nedir? sorusunun yanıtı Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden ünlü sunucu Ece Erken’in reddi miras kararı aldığını açıklamasının ardından merak konusu oldu. Vatandaşlar, Reddi miras nedir? Reddi miras için ne yapmak gerekir, nasıl yapılır? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber 25-04-22 13:57

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde aranan son şüpheli de gözaltına alındı

Sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırı sonucu öldürülmesi olayına ilişkin aranan son kişi olan Duhan Güleş de gözaltına alınarak Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.

Haber 18-02-22 17:30

Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu iki cinayette dikkat çeken detay! Halil Falyalı ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ortak çıktı

Son dakika haberine göre Türkiye'de gündem olan iki cinayet arasında yeni bir detay ortaya çıktı. 26 Ocak'ta öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve 8 Şubat'ta öldürülen Halil Falyalı'nın ortak olduğu tespit edildi. Peki iki cinayet arasında bir bağlantı var mı? Çok konuşulan cinayetlerin ardından emniyet harekete geçti. İşte Halil Falyalı ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili ilk kez ortaya çıkan detaylar...

Haber 11-02-22 10:35

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin kilit ismiydi... Seccad Yeşil tutuklandı!

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti şüphelisi Seccad Yeşil, tutuklandı. Öte yandan Seccad Yeşil ile birlikte yakalanan diğer şüpheli ise adli kontrolle serbest bırakıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 10-02-22 22:50

Son dakika! Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yakalanan Seccad Yeşil adliyeye sevk edildi

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin kilit ismi Seccad Yeşil dün Bursa'da yakalanmış, sorgulanmak için İstanbul'a getirilmişti. Sağlık kontrolünden geçirilen Yeşil'in İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildiği belirtildi.

Haber 10-02-22 14:07

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Seccad Yeşil yakalandı! Tek firari Serkan Dakman her yerde aranıyor

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin kilit ismi Seccad Yeşil dün Bursa'da yakalandı. Yeşil, sorgulanmak için İstanbul'a getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen Yeşil'in İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin sürdüğü belirtildi. Seccad Yeşil'in ifadesinin bugün alınacağı kaydedilirken olayla ilgili tek bir firarinin kaldığı duyuruldu. Firari Serkan Dakman her yerde aranıyor.

Haber 10-02-22 10:16

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Seccad Yeşil yakalandı! Olayla ilgili yeni gelişme

Son dakika haberine göre, Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Türkiye'nin konuştuğu cinayetin firarisi Seccad Yeşil'in Bursa'da yakalandığı öğrenildi. İstanbul'a getirilen Yeşil Bayrampaşa Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. İşte son dakika gelişmeleri...

Haber 09-02-22 18:51

Son dakika: Ece Erken'in yakın dostu açıkladı! Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldüren katiller cinayet sonrası böyle bağırmış

Kendisine ait balıkçıda öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Katil Kadir Yasak ve ağabeyi Ali Yasak'ın ifadeleri de ortaya çıktı. Emniyet güçlerinin aradığı Seccad Yeşil ise henüz yakalanamadı. Kadir Yasak'ın çelişkili ifadesi sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü televizyon programcısından katillerle ilgili yeni bir iddia geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 09-02-22 09:39

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin şifresi çözüldü! 'Bir daha rahatsız etmeyeceksin...'

Ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Katil Kadir Yasak'ın ifadesinde ilginç ayrıntılar var. Cinayet gecesinden 1.5 ay önce Kadir Yasak, Seccad Yeşil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun bir araya geldikleri o gece gerginlik yaşandığı ifade edildi. Katil Kadir Yasak'ın mekana girmeden önce ağabeyi Ali Yasak'ı aradığı da ortaya çıktı.

Haber 08-02-22 17:50

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Yasak kardeşlere ters köşe! Hakimin sorusu karşısında dondu kaldı

Türkiye'yi sarsan Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinden son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Polis, Seccad Yeşil'i aramaya devam ederken Ali Yasak ve Kadir Yasak kardeşlerin ifadeleri de ortaya çıktı. Ali Yasak, cinayet öncesinde küfür gerilimi yaşandığını belirtirken hakimin sorusu karşısında dondu kaldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 08-02-22 11:54

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde çok sayıda kişiye tutuklama

Son dakika haberi! Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 8 kişi tutuklandı, 8 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber 07-02-22 23:10

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili yeni detaylar! Mahmutyazıcıoğlu'nun katilinin ifadesi akıllara durgunluk verdi

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İstanbul'da sahibi olduğu restoranda öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlılarından Seccad Yeşil hala yakalanamadı. Ali Yasak ve Kadir Yasak kardeşlerin ifadeleri de ortaya çıktı. Türkiye'yi sarsan cinayette 'beş dakika' detayı dikkat çekti.

Haber 07-02-22 23:06

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili flaş gelişme! Cinayette kullanılan silah kayalıklarda bulundu

Sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy'deki bir restoranda silahlı saldırıya kurban gitmişti. Cinayetle ilgili 6 kişi daha gözaltına alındı, toplam gözaltı sayısı 17'ye yükseldi. Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili bugün de bir son dakika gelişmesi yaşandı. Cinayette kullanılan silah kayalıklarda bulundu. İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili son gelişmeler!

Haber 07-02-22 09:50

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde ilk ifade ortaya çıktı! Olay anını ve amaçlarını anlattı: Yaralayıp yolda bırakacaktık

Son dakika haberi: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı. Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş'ın eski yöneticisi Mahmutyazıcoğlu, Yeşilköy'de bir balıkçıda korkunç şekilde cinayete kurban gitmişti. Ortaya çıkan yeni detaylar ise vahşetin yeni boyutunu gözler önüne serdi. Katil zanlılarının ortaya çıkan ifadesinde, restorana cinayet için değil yaralama amacıyla gittiklerini ifade ettikleri öğrenildi. İşte Türkiye'nin konuştuğu cinayette yeni detaylar...

Haber 04-02-22 12:30

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme! Gözaltı sayısı 12'ye yükseldi

Sunucu Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş kulübü eski yöneticilerinden Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde ortağı olduğu balık restoranında silahlı saldırıya uğramış, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Bununla birlikte cinayetle ilgili gözaltına alınan 11 şüpheli, ek gözaltı süresi alınmak üzere adliyeye sevk edilmişti, cinayet soruşturmasında gözaltı sayısı 12'ye yükseldi.

Haber 03-02-22 15:24

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili yeni detaylar! ''Konu 65 bin TL değil, racon mevzusu'' Fikret Orman açıkladı...

Son dakika: Ece Erkin'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili Beşiktaş eski başkanı açıklamalarda bulundu. O gece olay olmadan mekanda birlikte olduklarını söyleyen Fikret Orman, yaşanan olayla ilgili detaylar verdi. Kan donduran olayla ilgili bilgi veren Beşiktaş başkanı flaş sözler kullandı. Konunun medyada çıkan 65 bin TL'lik olay olmadığını açıklayan Orman, "Mevzu 65 bin değil de bir racon konusu duydugum kadarıyla, yapan çocuk da 1997'li." ifadelerini kullandı.

Spor 02-02-22 08:39

Son dakika: Ece Erken’i isyan ettiren görüntüler! ‘Nasıl bu kadar acımasızsınız?’

Son dakika haberi: Ece Erken sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölüm anına ilişkin yeni görüntülerin yayınlanmasına isyan etti. Erken, ‘Nasıl bu kadar acımasızsınız? Kızlarını, beni, sevenlerini neden düşünmüyorsunuz? Neden!’ ifadelerini kullandı. İşte son dakika haberinin detayları…

Haber 02-02-22 07:51

Son Dakika: Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı! İşte kaçış anları...

Son dakika haberine göre ünlü sunucu Ece Erken'in eşi, Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili yeni detaylar geldi. Türkiye'nin gündeminde geniş bir yer bulan ve yankıları süren olayda Mahmutyazıcıoğlu'nu vuran iki kişinin cinayetin ardından restorandan kaçtıkları ana dair güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 01-02-22 21:43

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlısı Seccad Yeşil paylaşımıyla şoke etmişti! Her yerde aranırken...

İstanbul'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 28 Ocak'ta son yolculuğuna uğurlanmış, cinayetle ilgili 11 kişi gözaltına alınmıştı. Bununla birlikte geçen günlerde katil zanlılarından Seccad Yeşil'in aylar önce yapmış olduğu bir paylaşım gündeme gelmiş, akıllarda soru işareti bırakmıştı. Yeşil ile ilgili son dikkat çeken olay ise sosyal medya hesabını kapatması oldu. Seccad Yeşil her yerde aranıyor.

Haber 01-02-22 14:46

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme! 11 şüpheli adliyeye gönderildi

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy'de bir restoranda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Cinayetle ilgili 11 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 11 şüpheli, adliyeye gönderildi.

Haber 31-01-22 11:23

Son dakika: Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 'saatlik araç' detayı! Polis o adresi öğrenince hızlıca...

Son dakika haberi: Ece Erken'in eşi Beşiktaş'ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldüren katillerin cinayetin ardından önce Beylikdüzü'ne kaçtıkları daha sonra emniyet güçlerinin yerlerini öğrenmesi sonucunda hızlıca başka bir yere geçtikleri ortaya çıktı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu acımasızca öldüren Kadir Yasak ve Ali Yasak baskınlarla yakalandı. Katillerin ilginç bir taktik kullandığı da tespit edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 31-01-22 08:56

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlısı Seccad Yeşil'in paylaşımı şoke etti! Mahmutyazıcıoğlu'nun Ece Erken'le evlendiği gün yazmış

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Gözaltı sayısı 11'e yükselirken, katil zanlılarından Seccad Yeşil'in aylar önce yapmış olduğu bir paylaşım olay oldu. Katil zanlısı Yeşil'in Mahmutyazıcıoğlu'nun ünlü sunucu Ece Erken'le evlendiği tarih olan 28 Haziran 2021'de "Allah büyük" paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Haber 30-01-22 07:14

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde flaş gelişme! Gözaltı sayısı 11'e yükseldi

Son dakika haberi: Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğluİstanbul Bakırköy'de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili daha önce 2 kişi gözaltına alınmıştı. Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği tespit edilen Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi daha yakalandı. Böylece gözaltı sayısının 11'e yükseldi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 29-01-22 11:16

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde ambulans geç mi geldi? Ece Erken sosyal medyadan isyan etti! İl Sağlık Müdürlüğü'nden yanıt geldi

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Bakırköy'de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Ece Erken, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ambulansın olay yerine 40 dakika sonra geldiğini, eşinin kan kaybından hayatını kaybettiğini iddia etti. İl Sağlık Müdürlüğü'nden Ece Erken'in iddiasıyla ilgili açıklama geldi. İşte gündem olan iddia ile ilgili detaylar!

Haber 29-01-22 10:28

Son Dakika: Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili yeni gelişme! İlk ifadeleri ortaya çıktı

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul'un Bakırköy ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin detaylar ve yakalanan zanlıların ilk ifadeleri ortaya çıktı. Zanlılardan S.M'nin ifadesinde, G.K'nin kendisini tekrar aradığında parayı Mahmutyazıcıoğlu'na verdiğini ve ondan alması gerektiğini söylediğini, daha sonra da cinayetin gerçekleştiğini öğrendiğini belirttiği aktarıldı.

Haber 28-01-22 13:23

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde dikkat çeken 65 bin lira detayı! Yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika haberine göre, Beşiktaş Spor Kulübü eski yöneticisi ve ünlü sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı. 2 kişinin gözaltına alındığı ve 4 kişinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Cinayete dair yeni detaylar ortaya çıkarken olay sonrasında restoranın arka kapısı önündeki hareketlilik güvenlik kamerasına yansıdı.

Haber 28-01-22 09:23

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na saldırı görüntüleri ortaya çıktı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul'da balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun saldırıya uğradığı anların görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerasında yer alan görüntülerde ünlü avukatın darp edildiği ve silahla vurulduğu anlar yer alıyor.

Haber 27-01-22 23:53

GÜNCELLEME -2 Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul'da silahla vurularak hayatını kaybetti

Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi OTOPSİNİN TAMAMLANDIĞI BİLGİSİ EKLENDİ

Yurthaber 27-01-22 18:43

Son Dakika: Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 2 kişi yakalandı

Son dakika haberi: Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 2 kişi yakalandı. Kimlikleri tespit edilen 3 kişinin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Olayın alacak verecek meselesinden kaynaklandığı belirtildi.

Haber 27-01-22 13:10

Son Dakika: Fikret Orman'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklaması! Saldırı öncesi yanındaydım

Son dakika haberi: Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Siyah beyazlı camiayı yıkan ölüm sonrası Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman ilk kez konuştu. Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatıyla ilgili 'Kardeşimi kaybettim' diyen Orman, saldırıdan yalnızca birkaç saat önce birlikte olduklarını açıkladı. İşte Orman'ın o açıklamaları!

Haber 27-01-22 12:33