Sağanak Yağış Uyarısı Haberleri

Son dakika: Hava durumu nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden kritik uyarı...

Son dakika haberine göre hava durumunun nasıl olacağı araştırılmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü son tahminlerini açıkladı. Buna göre, İstanbul dahil Marmara'daki iller için kuvvetli yağış uyarısı yapılırken, yağışlarla birlikte rüzgarın da kuvvetli olacağı ifade edildi. Hava durumu nasıl olacak? Diğer bölgelerde yağış var mı? İşte detaylar...

Haber 27-09-22 22:38

İstanbul'da yağmur mu yağacak, İstanbul'da dolu ne zaman saat kaçta? AFAD'dan uyarı: 24 Ağustos 2022 İstanbul hava durumu!

İstanbul'da sıcaklık ve nemin artmasının ardından önce Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden arından da AFAD'dan açıklama yapıldı. 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü 11 ilde kuvvetli yağış beklenirken yağmurun İstanbul'da saat kaçta başlayacağı gün içerisinde dışarıya çıkmak durumunda olan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, İstanbul'da yağmur mu yağacak, İstanbul'da dolu ne zaman saat kaçta yağacak?

Haber 24-08-22 13:52

İstanbul'da bugün hava nasıl olacak? Yağışlar kaç gün sürecek? 11 Ağustos 2022 İstanbul'da hava durumu!

İstanbul'da bugün hava nasıl olacak? Geçtiğimiz gün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından yapılan gök gürültülü sağanak yağış açıklaması sonrası birçok vatandaş internette, hava durumu ile ilgili araştırma yapıyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından bugün için yağış uyarısında bulunmuştu. Peki bugün İstanbul'da hava durumu nasıl? Yağışlar kaç gün sürecek? İşte 11 Ağustos 2022 Perşembe günü İstanbul'da hava durumu...

Haber 11-08-22 09:23

Sağanak Yağış Uyarısı

Sağanak Yağış Uyarısı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sağanak Yağış Uyarısı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.