Serdar Gökhan Haberleri Ve Son Dakika Serdar Gökhan Haberleri

Serdar Gökhan Haberleri Ve Son Dakika Serdar Gökhan Haberleri

Yeşilçam’ın önemli oyuncularından biri olan Serdar Gökhan, 15 Mayıs 1946 tarihinde Bolu’nun Mudurnu ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Doğum adı Nusret Ersöz’dür. Yeşilçam’da 70’den fazla sinema da performans gösteren oyuncu dönemin popüler ve unutulmaz isimlerinden biridir. Oyunculuk kariyerine 1971 yılında Kadırgalı Ali filmiyle başlamıştır. Gökçe Çiçek, Irmak ve Kara Doğan gibi önemli birçok projede rol almıştır. Sinema dünyasında oldukça başarılı olan oyuncu, son zamanların birçok dizisinde de yer almıştır.

2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Şah Süleyman karakterine hayat vermiştir ve oldukça beğeni toplamıştır. Oyunculuk kariyeriyle tanınan Serdar Gökhan’ın asıl mesleği ressamlıktır, çizgi roman çizerliği de yapmıştır. Ünlü oyuncu, 2005 yılındaa beri Şükran Gökhan ile evlidir.

Serdar Gökhan Haberleri

Türk sinemasının usta ismi Serdar Gökhan, Burak Özçivit'e ateş püskürdü! Kulağımın kılı kadar değeri yok

Burak Özçivit, Tuba Ünsal, Azra Akın, Nurgül Yeşilçay, Serdar Gökhan, Derda Yaşır Yenal, Celal Al, Gizem Lidya Denizci gibi ünlü isimlerin katıldığı Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te gerçekleşen festivale, usta oyuncu Serdar Gökhan ile Burak Özçivit arasında geçen tartışma damga vurdu. Serdar Gökhan canlı yayına bağlanıp, Burak Özçivit için "Kulağımın kılı kadar değeri yok" dedi.

Magazin 21-09-22 14:06

Cüneyt Arkın'ın rakibi olarak gösteriliyordu! Serdar Gökhan acı haberi alınca yıkıldı

Cüneyt Arkın'ın ölüm nedeni ve ölümüne dair detaylar araştırılırken usta oyuncu hakkında yeni açıklamalar da yapılıyor. Cüneyt Arkın'ın Yeşilçam'daki en dişli rakibi Serdar Gökhan, usta oyuncunun ölüm haberi sonrası yıkıldı. Kalbi dün gece duran ve hastaneye kaldırılan Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi sonrası canlı yayına bağlanan Serdar Gökhan konuşmasında "Yolda öğrendim, yıkıldım" dedi.

Magazin 28-06-22 17:40

Serdar Gökhan kameraları karşısında görünce çileden çıktı! Eşini azarladı

Diriliş Ertuğrul, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde de rol alan usta oyuncu Serdar Gökhan kameraları karşısında görünce çileden çıktı. Eşi Şükran Gökhan'ı "Muhabirlerin yanına gitme" diyerek azarlayan ünlü oyuncunun sinirli halleri herkesi şaşırttı. Serdar Gökhan'ın eşi bu durum için muhabirlerden özür diledi.

Magazin 21-02-22 07:18

Serdar Gökhan: İlk kez sanata ve sanatçıya bu kadar önem veren bir hükümet görüyorum

Sanatçı Serdar Gökhan, katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalar tekrar gündemde. Serdar Gökhan'ın "Bu kadar sanata, sanatçıya ve tarihimize önem veren bir hükümet ilk kez bunları görüyorum" dediği anların videosu sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

Magazin 25-12-18 11:31

Serdar Gökhan

Serdar Gökhan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Serdar Gökhan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Serdar Gökhan daire fiyatına mezar yeri aldı

Diriliş Ertuğrul’ ve 'Mehmetçik Kut'ül Amare' dizileriyle yeniden adı gündeme gelen Yeşilçam'ın usta oyuncusu Serdar Gökhan'ın mezar yeri aldığı ortaya çıktı

Magazin 28-02-18 13:45

Kaçma, karım değil misin?

Serdar Gökhan ve eşi Şükran Gökhan, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

Magazin 03-11-17 12:20

Serdar Gökhan ve eşini taciz ettiler

Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah rolü canlandıran Serdar Gökhan tacizcisini affetti ve şikayetini geri çekti.

Magazin 26-05-17 09:44

Yeni diziye 3 yeni transfer

TRT1′in yeni dizisi Diriliş'in kadrosuna güzel oyuncu Hande Subaşı dahil oldu.

Magazin 27-09-14 11:08