Son Yaz Balkanlar 1912 Dizisi Haberleri

Son Yaz yeni sezon çekimlerinden kamera arkası fotoğraflar yayınlandı! Birce Akalay ve Ali Atay yeni ikili oldu

Fox'un sevilen dizisi Son Yaz, 2. sezonuyla ekranlara dönüyor. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Son Yaz'a yeni sezonda ünlü oyuncu Birce Akalay da katıldı. Yeni sezon çekimleri İstanbul, Batum ve Rize'de yapılan Son Yaz'ın kamera arkası fotoğrafları da yayınlandı.

Magazin 16-09-21 22:10

Son Yaz oyuncuları tam kadro objektif karşısına geçti! Son Yaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'ın 2. sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Son Yaz'ın 22. yeni bölümünden 4. fragman da yayınlandı. Geçtiğimiz sezon hikayesi Çeşme'de geçen dizi artık İstanbul'a taşındı. Funda Eryiğit'in ayrılığının ardından ise kadroya Birce Akalay da katıldı. Son Yaz'ın oyuncuları yeni sezon öncesinde kadroya yeni eklenen isimlerle birlikte objektif karşısına geçti.

Magazin 16-09-21 00:22

Funda Eryiğit'ten 'Son Yaz'a veda mesajı!

Fox TV'de cuma akşamları izleyici karşısına çıkan 'Son Yaz' dizisi 21'inci bölümüyle sezon finali yaptı. İlk sezonun son sahnesinde ise Selim Kara'nın eşi Canan vuruldu. Dizide Canan Kara'ya hayat veren Funda Eryiğit, sosyal medya hesabından paylaştığı veda mesajıyla kadrodan ayrıldığını duyurdu.

Magazin 12-06-21 14:45

Son Yaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son Yaz'ın sezon finalinde Selim ve Canan yeniden evleniyor!

Fox'un sevilen dizisi Son Yaz'ın 21. ve sezon finali bölümünden ilk fragman yayınlandı. Çekimleri Çeşme ve Alaçatı'da yapılan Son Yaz sezon finali yapacak. Son Yaz'ın sezon finaline ise yeniden evlenecek olan Selim ile Canan'ın düğünü damga vuracak.

Magazin 30-05-21 21:33

Son Yaz 19. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Savcı Selim Kara gözaltına alınıyor!

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'ın merakla beklenen 19. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. İki haftadır yayınlanmayan Son Yaz yeni bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Son Yaz yeni bölümde Fatih ofisinde kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına uğruyor. Savcı Selim Kara ise mahkeme kararıyla gözaltına alınıyor. Akgün ise katıldığı araba yarışı sırasında kaza yapıyor.

Magazin 18-05-21 00:21

TV yayın akışı 19 Mart 2021 Cuma! Bugün kanallarda ne var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı...

19 Mart 2021 Cuma günü kanallarda hangi dizilerin, filmlerin ve yarışma programlarının olacağı televizyon seyircileri tarafından merakla araştırılıyor. 19 Mart 2021 Cuma akşamı Ramo, Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Son Yaz, Akıncı, Seni Çok Bekledim ve Payitaht Abdülhamid programları kıyasıya rekabet edecek. Peki, Show TV, Kanal D, TV8, FOX TV, ATV, STAR TV, TRT 1 yayın akışı nasıl? İşte 19 Mart TV yayın akışı...

Trend 19-03-21 12:10

TV yayın akışı 5 Mart 2021 Cuma! Bugün kanallarda ne var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı...

5 Mart 2021 Cuma günü kanallarda hangi dizilerin, filmlerin ve yarışma programlarının olacağı televizyon seyircileri tarafından merakla araştırılıyor. 5 Mart 2021 Cuma akşamı Ramo, Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Son Yaz, Akıncı, Seni Çok Bekledim ve Payitaht Abdülhamid programları kıyasıya rekabet edecek. Peki, Show TV, Kanal D, TV8, FOX TV, ATV, STAR TV, TRT 1 yayın akışı nasıl? İşte 5 Mart TV yayın akışı...

Trend 05-03-21 11:44