Sözleşmeli Personel Haberleri

Sözleşmeliye kadro mesaisi başlıyor! Yüzbinlerin beklediği tarihi AK Partili isim açıkladı

Son dakika haberi: Kamuda çalışan yüzbinlerce sözleşmeli personeli ilgilendiren kritik görüşmenin bugün yapılması planlanıyor. Toplantıda, Memur-Sen ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in olması bekleniyor. Tarafların sözleşmelilere kadro verilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunulacağı ifade ediliyor. Konunun 1 Ekim’de Meclis’e gelmesi beklenirken geçici ve taşeron işçiler için de yeni bir gelişme ortaya çıktı. İşte detaylar...

Finans 13-09-22 08:00

Son dakika: Kamudaki sözleşmeli personel için son viraj! Herkes bu detayı atlamıştı: Mevzuatlar…

Son dakika: Kamudaki sözleşmeli personelin kadroya alınması için gözler yarınki toplantıya çevrildi. Bakanlık ve sendika arasındaki kritik görüşmede, isteğe bağlı yer değiştirme, görevde yükselme ve yemek yardımı gibi önemli konular da masada olacak. Sözleşmeliler için son viraja girilirken mevzuatlarla alakalı herkesin atladığı bir detay ortaya çıktı. Peki sözleşmelilere kadro ne zaman gelecek? İşte kamuda sözleşmeli çalışanları yakından ilgilendiren teklifin detayları...

Finans 12-09-22 08:17

SON DAKİKA | Kamudaki sözleşmeli personel için kadro umudu! Tarih belli oldu; yer değiştirme, yemek yardımı ve görevde yükselme...

Son dakika haberi: Kamuda çalışan 565 bin sözleşmeli personeli ilgilendiren kritik görüşme için geri sayım başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile yetkili sendika Memur-Sen'in sözleşmeliler konusunu görüşmek için salı günü bir araya gelmesi bekleniyor. Sözleşmelilerin kadroya geçirilmesinin gündemde olduğu kritik görüşmede, isteğe bağlı yer değiştirme, görevde yükselme ve yemek yardımı gibi önemli konular da masada olacak.

Finans 11-09-22 08:57

Bakan Bilgin'den yeni açıklama! Milyonlarca sözleşmeli personel ve EYT'liyi ilgilendiriyor

Milyonlarca sözleşmeli personel ve EYT'liyi ilgilendiren yeni bir açıklama geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücretin önceki yılla göre yüzde 80 artırıldığını belirterek, sözleşmeli personel ve EYT'lilere de mesaj verdi. Bakan Bilgin, uzun zamandır çözüm beklenen konulara ilişkin yaptığı açıklamada, "Sorunları dosya dosya açarak çözeceğiz. Türkiye’nin emekçileri endişe etmesin. Türkiye’nin emekçileri endişe etmesin." dedi.

Finans 08-09-22 13:38

Bakan Bilgin, Antalya'da rozet takma töreninde konuştu:

"Önümüzdeki dönem içerisinde de sözleşmeli personel sorununu çözüyoruz. EYT sorunu önümüzde, çözüyoruz. Bütün bu sorunları dosya dosya açıp çözüyoruz" - "Türkiye'nin emekçileri, çalışanları, işçileri endişe etmesin. Türk devleti sosyal bir devlettir ve bunun sorumluluğunu yerine getirecektir"

Yurthaber 08-09-22 13:37

Bakan Bilgin'den sözleşmeli personel ve EYT açıklaması:

"Meclis açıldığında sözleşmeli personel dosyasını getireceğiz. Şu anda üzerinde çalıştığımız dosya o, bitirmek üzereyiz" - "(EYT) Bu konudaki teknik çalışma biraz daha zaman alacak, tek bir formül üzerinde duruyoruz ama henüz sonuçlandırmadık. EYT aralık ayı gibi gündeme gelir"

Yurthaber 06-09-22 13:01

Kamudaki sözleşmeliye kadro için tarih belli oldu! Yüz binlerce kişiyi kapsıyor…

Kamuda çalışan yüz binlerce personel kadro beklerken konu ile ilgili çalışmaların hızlandığı öğrenildi. Kamuda aynı işi yapanlar arasındaki ücret farkının ortadan kaldırılmasının hedeflendiği çalışmanın 600 bin kişiyi kapsadığı belirtildi. İşte sözleşmeli personelle ilgili son dakika haberinin detayları…

Finans 05-09-22 07:47

MEB'e 40 sözleşmeli personel alınacak

MEB'e 40 sözleşmeli personel alınacak

Yurthaber 04-09-22 05:16

EYT’den sonra bir müjde de sözleşmeli çalışanlar için! Geçici işçi, taşeron… Tek tek açıklandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin EYT’de formülün belirlendiğin açıklamasının ardından sözleşmeli çalışanlar için de merakla beklenen açıklamayı yaptı. Çalışmanın bitmek üzere olduğunu kaydeden Bakan Bilgin, “Önümüzdeki günlerde kamuoyuna yansır. Geçici işçiler konusunu da hemen çözeceğiz. Taşeronu ondan sonra ele alıyoruz” dedi.

Finans 23-08-22 12:46

Sözleşmeli personelin kadro düzenlemesinde takvim netleşti! İlk toplantı Beştepe’de yapıldı: Masada 3+1 formülü var…

Kamuda çalışan 500 binden fazla sözleşmeli personel için gözler Ekim ayına çevrildi. 3600 ek gösterge sorununun çözülmesiyle gündeme gelen sözleşmeli personelin şartlarında yapılacak iyileştirme için yol haritası netleşmeye başlarken, masaya 3+1 formülü geldi. Kapsam ise tüm konular tek tek ele alınarak belirlenecek. Çalışma tamamlandıktan sonra sözleşmelilerin ücret, tayin, görevde yükselme, mazerete dayalı yer değiştirme gibi sorunları çözüme kavuşturulacak.

Finans 15-07-22 11:55

Son dakika: 500 bin sözleşmeli personel için kadro müjdesi! AK Partili isim tarih vererek duyurdu

Son dakika haberi: AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, sözleşmeli personellerle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ekim ayını işaret eden Akbaşoğlu, 'Sözleşmeli personellerin durumunu Ekim ayında Meclis açıldığında sözleşmelilerin kadroya alınması konusunun görüşüleceğini belirtti.

Haber 05-07-22 13:42

Yüz binlerce sözleşmeli kamu çalışanı bu haberi bekliyordu! Kamuda yeni dönem: Haklar eşitlenecek!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, 3600 ek gösterge düzenlemesi sonrası ele alacakları ilk dosyanın sözleşmeli kamu çalışanları olduğunu belirmesinin ardından gözler yapılacak çalışmaya çevrildi. Bu kapsamda kamuda çalışan 530 bin sözleşmeli personelin statü değişikliği ile ilgili çalışma başlıyor. Peki sözleşmeli personele kadro verilecek mi? 2022'de sözleşmeli personele kadro gelecek mi? İşte detaylar…

Finans 11-06-22 09:42

Tarım ve Orman Bakanlığı 1800 personel alımı yapacak! Sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları neler?

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 1800 personel alımı yapılacağı açıklandı. İş arayan binlerce vatandaş, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusunun nasıl yapılacağını ve başvuru şartlarını sorgulamaya başladı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı 1800 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları ve branş dağılımları neler?

Haber 01-06-22 17:36

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Tarım ve Orman Bakanlığı kaç kişi alacak? İşte başvuru kılavuzu!

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? sorusunun yanıtı vatandaşlar merak konusu oldu. Kamu kurumlarında boşalan kadrolara memur ataması için beklenen açıklama yapıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Tarım ve Orman Bakanlığı kaç kişi alacak? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte başvuru kılavuzu ve detaylar...

Haber 30-03-22 10:25

Son dakika: ÖSYM duyurdu: Sağlık Bakanlığı'ına sözleşmeli personel yerleştirme sonuçları açıklandı

Son dakika haberi: Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Sağlık Bakanlığı’na 10 bin sözleşmeli personel alımına ilişkin yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Sonuçlara https://sonuc.osym.gov.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Haber 29-03-22 10:07

Çalışanlar dikkat! Eğer bunu yaparsanız tazminatsız kovulabilirsiniz

Türkiye'de çalışanın izin, tazminat gibi birçok hakkı bulunuyor. Ancak çalışanın, işe girerken imzaladığı sözleşmede yer alan bir detaya dikkat etmediği durumda tazminatsız işten atılma riski bulunuyor. İş sözleşmesi ya da toplu sözleşmedeki bu detay, tazminat hakkını ortadan kaldırıyor.

Finans 09-03-22 17:25

Sağlık Bakanlığı işçi alımı 2022 ne zaman? Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı başvuruları başladı mı? Ne zaman başlayacak? Kura çekimi ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı yapacağını duyurdu. 10 bin işçi alımına ilişkin ayrıntılar yapılan açıklamayla netlik kazanırken konuya ilişkin Sağlık Bakanlığı işçi alımı 2022 ne zaman? Sağlık Bakanlığı 10 bin personel alımı başvuruları başladı mı? Ne zaman başlayacak? Kura çekimi ne zaman yapılacak? soru ve konu başlıklarının yanıtı merak konusu oldu. KPSS şartı aranmaksızın yalnızca kurayla yapılacak Sağlık Bakanlığı işçi alımına ilişkin detaylar haberimizde...

Haber 09-02-22 15:00

Trabzon Üniversitesine 50 sözleşmeli personel alınacak

Trabzon Üniversitesine 50 sözleşmeli personel alınacak

Yurthaber 01-02-22 10:15

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 sözleşmeli personel alacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 sözleşmeli personel alacak

Yurthaber 31-01-22 10:48

Sözleşmeli öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmen atama kontenjanları ne kadar?

MEB bünyesinde görev yapacak 15 bin sözleşmeli öğretmenin başvuruları geçtiğimiz aylarda alındı. Binlerce öğretmen adayı sözleşmeli öğretmen atama sonuçlarını öğrenmek için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan gelecek haberi bekliyor. MEB’in belirlediği takvime göre sözleşmeli öğretmenlik için tercih işlemleri 21 ile 26 Ocak tarihleri arasında yapıldı. Şimdi ise gözler Milli Eğitim Bakanlığı’na çevrildi. Öğretmen adaylarının tercih sonuçları 31 Ocak tarihinde erişime açılacak.

Haber 27-01-22 11:28

2022 Sözleşmeli personel sınav sonuçları açıklandı! Sözleşmeli personel sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Sonuçları ilgiyle takip edilen Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (2021-ÖSYM) Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını merak eden adaylar sorgulama yöntemini araştırıyor. Peki sözleşmeli personel sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte sınav sonuçları ile detaylar...

Haber 24-01-22 21:06

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 2022 yılında 16 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı kararı ile 2022 yılında sözleşmeli sağlık personeli olarak istihdam edilecek personel sayısı belirlendi. Buna göre; Cumhurbaşkanı kararı ile 2022 yılında ataması yapılacak sözleşmeli sağlık personeli sayısı 16 bin olarak belirlendi. Kamuya alımı yapılacak bu 16 bin sözleşmeli sağlık personelinden 9 bin 14'ü uzman doktor, 6 bin 787'si doktor, 154'ü ebe olacak. İşte son dakika sözleşmeli sağlık çalışanı alımı haberinin ayrıntıları!

Haber 31-12-21 07:40

Son Dakika: ÖSYM duyurdu! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sonuçları açıklandı (SONUÇ SORGULAMA EKRANI)

Son Dakika haberi: Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için heyecanlı bekleyiş sona erdi. ÖSYM yaptığı açıklamada Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sonuçlarının (KPSS-2021/10) açıklandığını duyurdu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 27-12-21 15:22

e-Devlet sözleşmeli öğretmenlik sonuçları açıklandı mı? MEB 2021 sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları e-Devlet mülakat sonuçları yakından takip ediliyor. Söz konusu mülakatın sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 12-27 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenmişti. Peki e-Devlet sözleşmeli öğretmenlik sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? İşte merak edilenler...

Haber 27-12-21 10:56

2021 Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman? İşte MEBBİS 2021 sözleşmeli öğretmenlik takvimi...

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri merak edilirken 15 bin öğretmen atamasının yapılacağı sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihlerine ilişkin beklenen açıklama geldi. Peki 2021 sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav tarihleri ne zaman? İşte MEBBİS 2021 sözleşmeli öğretmenlik takvimi...

Haber 03-11-21 12:49

Kamuda toplam kaç çalışan var? İşte 2021 kamu çalışan sayısı

Türkiye'de toplam çalışan sayısı 28 milyon 600 bin civarında seyrediyor. Bu rakamın içinde kamuda çalışan kişi sayısı ise yüzde 17'lik payda yer alıyor. Kamuda çalışan kişi sayısı son verilere göre; memur, işçi ve sözleşmeli personel sayısı ise toplamda 4 milyon 834 bin 208 oldu.

Finans 02-11-21 11:14

Binlerce sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı! KPSS'den 60 puan almak yeterli…

Ön lisans ve ortaöğretim mezunlarına iş müjdesi. Resmî Gazete’den paylaşılan ilana göre; AFAD’ın taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere bin 101 boş pozisyona, giriş (uygulama ve sözlü) sınavıyla sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni alımı yapılacak.

Finans 01-11-21 12:36

Kamu çalışanlarını ilgilendiriyor: İş sonu tazminatını KDK kararıyla aldı

Bir memur iş sonu tazminatını Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) kararı ile aldı. KDK, Sağlık Bakanlığına bağlı sözleşmeli personel olarak 2015'ten beri görev yapan ve 657 sayılı devlet memuru kadrosuna atanması nedeniyle 2021'de hizmet sözleşmesini feshettikten sonra kendisine iş sonu tazminatı ödenmeyen memurun mağduriyetini giderdi.

Finans 11-10-21 08:44

15 bin sözleşmeli öğretmen alımı branş dağılımı belli oldu! Öğretmen alımı ne zaman? İşte branş dağılımı...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan 15 bin öğretmen alımına ilişkin detaylar merak ediliyordu. Son olarak branş bazında kontenjan dağılımı da belli oldu. 15 bin öğretmen alımına ilişkin başvuru ve atama duyurusu MEB'in resmi sitesinde yayınlandı. Peki öğretmen alımı ne zaman? İşte 15 bin sözleşmeli öğretmen alımı branş dağılımı...

Haber 23-09-21 15:20

523 bin sözleşmeliye kadrolu memur müjdesi! 4 yılını dolduran çalışanlar...

Önceki günlerde imzalanan toplu sözleşme ile beraber 523 bin sözleşmeli memura kadro, 1.5 milyon kamu çalışanına da 3600 ek gösterge müjdesi çıkmış oldu. 2013 yılından bu yana konuşulmakta olan sözleşmeli personel sorunu 2022'de çözülmüş olacak. Peki memur sözleşmesine ile ilgili detaylar neler?

Finans 26-08-21 10:20

ABD’nin Afganistan’daki lojistik hizmetlerde görev alan yabancı sözleşmeli personeli Dubai'de mahsur kaldı

ABD’nin Afganistan’daki lojistik hizmetlerde görev alan yabancı sözleşmeli personeli Dubai'de mahsur kaldı

Yurthaber 09-08-21 21:43

MEB tarihleri açıkladı! Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman 2021?

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasının ardından sözleşmeli öğretmenlik atama tercihlerinin ne zaman yapılacağı merak konusu olmaya başladı. Milli eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan takvim doğrultusunda mülakatını bitiren öğretmen adayları atama tercihlerine odaklandı. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman 2021?

Haber 11-07-21 11:56

Mahalli idare sözleşmeli personeli ücret tavanları belirlendi

Mahalli idare sözleşmeli personelinin bu aydan geçerli ücret tavanları belli oldu. Buna göre, çalıştırılacak sözleşmeli personel için 1 Temmuz'dan itibaren geçerli aylık net ücret tavanları, asgari geçim indirimi tutarı uygulanmaksızın katsayı rakamları dikkate alınarak unvanlarla hesaplandı.

Finans 08-07-21 08:32

Ticaret Bakanlığı 75 sözleşmeli personel ilanı açtı! İşte başvuru tarihleri

Bugün yayımlanan Resmi Gazete'deki ilana göre, Ticaret Bakanlığı 75 sözleşmeli muayene memuru alımı yapacak. İşte sözleşmeli personel alım tarihleri ve başvuru kanalları...

Finans 06-07-21 09:19

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte atama takvimi

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları için bekleyiş devam ediyor. 17 Mayıs’ta yapılmaya başlanan sözleşmeli öğretmenlik mülakatların sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Birçok öğretmenin kaderinin belirlendiği mülakat süreci bugün itibariyle son buldu. Peki Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

Haber 06-06-21 23:20

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman 2021? Sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Sözleşmeli öğretmenlerin merakla beklediği sözleşmeli öğretmenlik atamaları için sözlü sınav süreci sürüyor. Öğretmen adayları sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman ve mülakat sonuçları açıklandı mı gibi soruları merak ediyor. Paylaşılmış olan ilk takvimde 6 Haziran 2021 tarihine dek sürecek olan sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavının, LGS ile çakışması sebebiyle takvim tekrardan değiştirildi ve güncellendi. Peki 2021 sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavları ne zaman? İşte yanıtı...

Haber 03-06-21 19:35

4B'li sözleşmeli personeller dikkat! Devlet memurluğuna atanmak için istifa edenler...

Eğer bir personel bir kamu kurumunda 657 Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak çalışıyorsa ve Devlet memurluğuna atanmak için söz konusu sözleşmeyi fesih edecekse herhangi bir bekleme sürecine tabi tutulur mu? Sözleşmeli personel iken memur olmak, atanmak için istifa eden vatandaşlar nasıl bir yol izlemelidir? İşte detaylar...

Finans 24-05-21 22:29

Sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yakından takip edilen sözleşmeli öğretmenlik mülakatları 17 Mayıs tarihinde yapılmaya başlanmıştı. Adayların nerede ve ne zaman sözlü sınav olacakları geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile ilan edilmişti. Peki sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları açıklanma tarihi...

Haber 21-05-21 17:32

Tepki toplayan güncellemeyle ilgili Whatsapp'tan açıklama

Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp'tan sözleşmeyle ilgili açıklama geldi.

Haber 15-05-21 02:38

Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav yeri sorgulama sayfası | İşte e-devlet girişi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sözleşmeli öğretmen sınav yerleri belli oldu. 15-26 Mart tarihleri arasında başvuru ve sınav merkezi tercihlerinin tamamlanmasının ardından bugün, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen araması için sınav yerleri duyuruldu. İşte, e-Devlet sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınav yeri sorgulama sayfası...

Haber 03-05-21 21:14

Gelir İdaresi Başkanlığı 58 personel alacak

Gelir İdaresi Başkanlığı 58 personel alacak

Yurthaber 05-04-21 09:44

Sözleşmeli öğretmen mülakat yerleri ne zaman açıklanır? Tarihler belli oldu

Sözleşmeli öğretmen mülakat yerleri, atama bekleyen öğretmenler tarafından araştırılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmenlik yapmak için başvuru yapan adaylar ‘sözleşmeli öğretmen atama takvimi 2021’ sorgusunu arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte, Sözleşmeli öğretmen mülakat yerlerinin açıklanacağı tarih…

Haber 01-04-21 22:43

JGK'na 550 muvazzaf ve sözleşmeli subay alınacak: İşte başvuru tarihleri!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 550 muvazzaf ve sözleşmeli subay alımı yapılacak. Muvazzaf ve sözleşmeli subay alımı tarihleri ise 17 Şubat-7 Mart arasında yapılacak.

Finans 04-03-21 10:59

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan 'personel sayısı arttı' iddiasına açıklama: Sayı düştü

Diyanet İşleri Başkanlığı, bazı medya organlarında yer alan, 2020 yılında personel sayısının arttığına dair iddianın gerçeği yansıtmadığını, aksine personel sayısında düşüş olduğunu açıkladı.

Haber 21-02-21 20:04

Enerji Bir-Sen, kamudaki sözleşmelilerin kadroya alınması için dava açtı

Sendika Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul: - "Bu dava, sözleşmeli personel olarak istihdam edilen arkadaşlarımız için emsal niteliğinde. Burada temel talebimiz sözleşmeli istihdam modelinin kamudan tamamen kaldırılması"

Yurthaber 18-02-21 11:17

Jandarma subay alımları 2021: Subay alımları ve başvuru şartları Resmi Gazete'de yayımlandı! 2021 subay maaşı ne kadar?

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan duyuruda son dakika Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'ne 590 muvazzaf/sözleşmeli subay alımı yapılacağı aktarıldı. 17 Şubat tarihinde başlayan alımlar 28 Şubat tarihine kadar sürecek. https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris ekranı üzerinden yapılan subay alımları için başvuru şartları merak ediliyor. İşte subay alımları 2021 başvuru şartları ve gerekli evraklar...

Finans 17-02-21 10:10

2021 kamuya güncel memur alımı listesi: Sağlık görevlisi, personel, polis, subay, bekçi, uzman yardımcısı alımı! Sözleşmeli personel ilanları!

Son dakika kamuya personel alımı ilanları... 2021 yılında kamuya 100 bin memur alımı yapılacak. Yeni Ekonomi Programı kapsamında bütçelendirilen 35 bin personel alımı sürerken, 65 bine yakın alım daha yapılacak. Yeni yılda doktor, öğretmen, eczacı, din görevlisi, hemşire de dahil olmak üzere birçok meslek grubundan alım yapılacak. Kamuda engelli çalışan sayısı yeni alımlarla birlikte 64 bini geçecek. Peki 2021 yılında kamuya memur alımları ne zaman başlayacak?

Finans 17-02-21 09:35

Subay alımı başvuru linki 2021: Jandarma ve Sahil Güvenlik için 590 muvazzaf/sözleşmeli subay alım tarihleri ve şartları açıklandı!

Son dakika subay alımı... Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığınca Resmi Gazete'nin çeşitli ilanlar kısmında yayımlanan ilana göre adaylar 17-28 Şubat'ta "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" internet adresinden e-Devlet şifresiyle başvuru yapabilecekler. Peki Jandarma subay başvuru şartları ve gerekli evraklar nelerdir? İşte 2021 subaylık başvuru tarihleri ve linki...

Haber 17-02-21 07:41

İŞKUR - Ticaret Bakanlığı personel alımı başvurusu 2021: Silahlı güvenlik görevlisi ve beden işçisi alım şartları! Ticaret Bakanlığı iş başvurusu yapma!

Ticaret Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile 115 kişilik işçi alımı yapacağını duyurdu. Ticaret Bakanlığı Döner Sermaye Teşkilatı birimlerinde Sürekli İşçi Kadrosunda çalıştırılmak üzere, yapılan alımlarda kadro bilgisi olarak silahlı güvenlik görevlisi ve beden işçisi alınacağı paylaşıldı. Ticaret Bakanlığı güvenlik görevlisi ve beden işçisi alımları başvuru şartları ve gerekli evraklar nelerdir? Hangi şehirlerde ve tarihlerde silahlı güvenlik görevlisi alımı var? Detaylar haberimizde.

Finans 11-02-21 08:45