Steam Indirimleri Haberleri

Steam Cadılar Bayramı indirimi başladı! İşte indirimli oyunlar

"Steam Cadılar Bayramı indirimi ne zaman başlayacak?" sorusunun cevabı merak ediliyordu. Oyun mağazası Steam'de Cadılar Bayramı indirimi resmen başladı. Peki Steam Cadılar Bayramı indirimi 2021'de indirimli oyunlar hangileri?

Haber 29-10-21 16:02

Steam Altın Hafta indirimleri başladı! İşte indirimli oyunlar

Steam Altın Hafta indirimleri heyecanla bekleniyordu. Nitekim Steam Altın Hafta indirimleri resmen başladı. Steam Altın Hafta indirimleri kapsamında bazı önemli yapımlar indirime girdi. Bu yapımlar arasında eFootball PES 2021 SEASON UPDATE de var.

Haber 30-04-21 09:29

2021 Steam indirim tarihleri belli oldu | 2021 Steam indirimleri ne zaman?

Steam’da sıklıkla çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Oyuncuların ilgiyle takip ettiği indirim fırsatları için ise geri sayım başladı. Bazı oyunlar kullanıcılara ücretsiz sunulabilirken, bazı oyunlarda ise büyük indirimler gerçekleşiyor. Steam’den alınan verilerde ise yeni bir indirim tarihi verildi. Oyuncuların beklediği indirimler, önümüzdeki hafta başlıyor!

Haber 26-04-21 09:56

Steam indirim tarihleri belli oldu | Steam bahar temizliği indirimleri ne zaman?

Oyun fiyatları, özellikle son dönemlerde oldukça yüksek fiyat etiketleri ile satışa çıkmakta. Bu sebeple oyuncular da indirimleri takip ediyor ve sevdikleri, almak istedikleri oyunları en uygun fiyatlarla almak için indirimleri bekliyor. Özellikle bilgisayar oyunları piyasasında Steam, düzenlediği dönemsel kampanyalar ile öğrencilerin isteğini karşılayıp büyük indirimler sağlıyor.

Haber 24-03-21 11:44

Diğer Haber Etiketleri

Steam Indirimleri

Steam Indirimleri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Steam Indirimleri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Steam Kış İndirimleri başladı! İşte dikkat çeken indirimli oyunlar

Steam Kış İndirimleri resmen başladı. 5 Ocak'a kadar sürecek olan Steam Kış İndirimleri'nde indirimli birçok oyun bulunuyor. İşte Steam Kış İndirimleri'nin dikkat çeken oyunları.

Haber 23-12-20 11:02

Steam Sonbahar İndirimleri 2020 başladı: İşte Steam indirimlerinde fiyatı düşen oyunlar

Steam Sonbahar İndirimleri 2020 resmen başladı. Steam indirimli oyunlarının kullanıcılarla buluştuğu 2020 Steam Sonbahar İndirimleri'nde fiyatı düşen oyunlar da belli oldu. İşte beklenen Steam indirimlerinde fiyatı düşen oyunlar!

Haber 26-11-20 11:05

Steam Yaz İndirimleri kapsamında sahip olabileceğiniz en iyi oyunlar

Valve’nin geleneksel yaz indirimi günleri başladı. Steam’deki oyun koleksiyonunuzda mutlaka görmek isteyeceğiniz çoğu oyun için yüzde 33’ten başlayan indirimler mevcut.

Trend 27-06-19 15:03