Sütyensiz Haberleri

Varlığını aşırı derecede iyi bir şekilde gizleyen iç çamaşırı/ürünler

Güzel giyinmeyi, kıyafetlerimizin içinde iyi hissetmeyi hepimiz elbette severiz. Ancak ne kadar güzel kıyafetler seçersek seçelim, kıyafet üzerinden belli olan bir çamaşır izi veya sırt dekoltesinden görünen sütyen askısı büyüyü bozmaya yeter de artar bile. Doğru çamaşır seçimiyle bu sıkıntıdan kurtulmak mümkün. Eğer siz de kıyafetlerinizden belli olan çamaşırlardan yana dertliyseniz ve pratik çözümler arıyorsanız, mucizevi iç çamaşırı çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Kadin 22-10-21 10:23

Doğru sütyen seçimi nasıl yapılır?

Doğru sütyen seçimi rahatlığının yanında, sağlık açısından da büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken desen, renk ve kumaş türlerinin yanında size uygun olan sütyeni özenle almalısınız. Bu sayede gün boyu süren rahatlık ile ömür boyu sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kadin 29-12-20 10:48

Emily'nin hamilelik modası! Kimi zaman sütyensiz kimi zaman mayolu

Ünlü model Emily Ratajkowski, Ekim ayının sonlarında hamileliğini duyurduğundan beri kıyafetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sütyensiz üstleri, kot pantolonları, file çorapları ve örme mayoları tercih eden Ratajkowski'nin hamile modasına yön vereceği konuşuluyor.

Kadin 20-11-20 14:41

Geceleri sütyenle uyuyanlar dikkat! Bu hastalıklara davetiye çıkarıyorsunuz...

Uzun ve yorucu bir günün ardından eve gelir gelmez sütyeni çıkaranlardan mısınız yoksa sütyensiz asla diyerek onsuz uyuyamayanlardan mı? Sütyen takmak ya da takmamak... Son zamanların önemli tartışma konularından biri. Peki, gece boyunca sütyen takmanın ne kadar zararlı olduğunu biliyor musunuz? Bakın uzmanlar bu konuda ne diyor…

Kadin 20-04-20 11:20

Diğer Haber Etiketleri

Sütyensiz

Sütyensiz Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Sütyensiz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Uzmanlar uyarıyor: Karantina altında olsanız da sütyeninizi takın

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi (COVID-19) nedeniyle birçok kişi evde kalarak güvenli tarafta kalmaya çalışıyor. Ancak uzmanlar kadınları bir konuda uyarıyor: Karantinada olsanız dahi sütyenlerinizi giymelisiniz!

Kadin 30-03-20 10:30

Sütyenler fora! Hollywood yıldızları doğru mu yapıyor?

Son yıllarda özellikle Hollywood’un kadın yıldızları arasında moda olan sütyen takmama kadınlar arasında ilgi görmeye başladı.

Kadin 21-03-18 02:36

Yaşlanmanın az bilinen 5 belirtisi!

Prof. Dr. Akın Yücel, Mynet'e özel ''Yaşlanmanın az bilinen 5 belirtisi''ni kaleme aldı. Merhaba, Mynet okurları için yazacağımız bu köşede, olabildiğince uzun genç ve güzel kalabilmek, bilgece yaşlanmak, daha iyi görünmek ve hissetmek için yapmanızı önerdiğim konuları paylaşacağım. İlk yazımı kritik bulduğum bir konuya, medyada fazla dile getirilmeyen, oluşana kadar fark edilmeyen ancak bizleri olduğumuzdan yaşlı gösteren 5 bedensel değişikliğe ayırdım.

Kadin 01-02-18 14:55

Kadınların Sütyenler Hakkında Mutlaka Bilmesi Gereken 9 Tüyo!

Ne onlarsız oluyor ne onlarla! Kadınların bazen baş belası bazense kurtarıcısı olan sütyenleri daha çok sevmeleri için hayat kurtarıcı nedenleri araştırdık!

Kadin 14-08-16 19:55

Meme uçlarınız hakkında bilmeniz gereken 13 şey

Meme uçları hakkında bilmeniz gereken çok şey var!

Kadin 15-07-15 06:31

Her kızın başına gelen saçma durumlar

Bunların hepsini kesin siz de yaşadınız!

Kadin 18-04-15 14:40

Seksi iç çamaşırının tarihi

Seksi iç çamaşırları nasıl bir evrim geçirdi?

Kadin 13-02-15 12:26