Tele1 Haberleri Ve Son Dakika Tele1 Haberleri

Tele1 Haberleri Ve Son Dakika Tele1 Haberleri

9 Ocak 2017'de Kültürtürk olarak yayına başlayan, Genel Yayın Yönetmenliğini Merdan Yanardağ’ın üstlendiği özel haber kanalıdır. Türk gazeteci, yazar ve TV programcısı olan yanardağ aynı zamanda kanalın yayın haklarının da sahibidir. RTÜK’ten beklenen logo onayının gecikmesi ile 4 Şubat 2017’de Tele1 olarak yayın hayatına devam etmiştir. ABC Radyo,Televizyon ve Dijital Yayıncılık AŞ’ye bağlı kanal yayın akışı içerisinde ülke gündeminden, dünya genelinde yaşanan gelişmelerden, iç ve dış politikalardan haberler vermekte, siyaset ve ekonomi programları sunmaktadır. “Yükselen haber kanalı” sloganıyla bilinen tele1’in ofisi ise İstanbul Sarıyer’de bulunuyor. Uydu üzerinden yayın sağlayan tele1’e 2020 itibariyle D Smart 273. kanaldan, Digitürk 48. kanaldan ve Türksat 4A 12034 V 27500 frekanslarından ulaşmak mümkün.

Tele1 Haberleri

Muharrem İnce'nin 'Para aldın' iddiasına Merdan Yanardağ'dan yanıt: Hizmet satış anlaşmaları yapıyoruz, hepsi faturalı

Gazeteci Merdan Yanardağ ile Memleket Partisi lideri Muharrem İnce arasındaki tartışma büyüyor. Muharrem İnce, Yanardağ'ın CHP ve İYİ Parti'den para aldığını iddia etmişti. İnce'ye sahibi olduğu Tele1'de yanıt veren Merdan Yanardağ "Biz bazı hizmet satış anlaşmaları da yapıyoruz. Bunların arasında siyasi partiler de var. Mitingini yayınladığımızda bunun karşılığında bir bedel alıyoruz. Bunlar da faturalı. Elde ettiğimiz gelirler ise masraflarımızın yüzde 1’i bile değil" ifadelerini kullandı.

Haber 12-08-2022 00:21

Halk TV ve Tele1'e para cezası!

Halk TV'de yayınlanan "Sözüm Var" programı ile "Kayda Geçsin" programı ve Tele1'in "18 Dakika" isimli programlarına ceza yağdı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), söz konusu iki kanaldaki programlara idari para cezası verdi. İşte haberin detayları...

Haber 06-07-2022 16:10

Son dakika… RTÜK’ten TELE1 ve FOX TV’ye ceza! Selçuk Tepeli ve Uğur Dündar…

Son dakika haberine göre RTÜK’ten çok tartışılan açıklamalar hakkında peş peşe kararlar geldi. RTÜK, cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş'ın konuk olduğu TELE1'in Demokrasi Arenası’na 5 hafta program durdurma ve yüzde 5 para cezası, FOX TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli'nin açıklamaları nedeniyle de FOX TV'ye de yüzde 3 para cezası verildi.

Haber 24-01-2022 13:30

Sosyal medya hesabından duyurdu! Gazeteci Uğur Dündar ekranlara geri dönüyor

Gazeteci Uğur Dündar son paylaşımı ile dikkat çekti. Yıllar boyunca yaptığı programlar ve sunduğu ana haber bültenleri ile adından söz ettiren Dündar, ekranlara geri dönüş yapıyor. Pandemi nedeniyle ara verdiği 'Demokrasi Arenası' programı ile TELE 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacağı ortaya çıktı.

Magazin 02-07-2021 11:12

Tele1

Tele1 Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tele1 Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

TELE1'de yangın paniği! Yayın yapılamıyor

Geçtiğimiz günlerde RTÜK tarafından 5 günlük ekran karartma cezası alan TELE1'de çıkan yangın nedeniyle yayına bir süre ara verildi.

Haber 07-07-2020 10:02

RTÜK'ten TELE 1 ve Halk TV'ye 5 gün ekran karartma cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK), Halk TV ve TELE 1'e 5 gün yayın durdurma cezası verildi. İki kanal aynı cezayı bir kez daha alırsa lisansları iptal edilecek.

Haber 01-07-2020 16:27

CHP'li Özgür Özel'den Hulusi Akar ile ilgili olay sözler: Akar'ı kazıdık altından...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Tele1 ekranlarında katıldığı programda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından kendisine açılan tazminat ve ceza davalarına ilişkin olarak gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Özel, 'Hulusi Akar’a sorulacak sorular vardı. Hulusi Akar’ı kazıdık altından ne çıkıyor diye baktık. Bir siyasal İslamcı çıktığını gördük de o nedenle konuşuyoruz' dedi.

Haber 07-01-2019 13:37