The Last Of Us Haberleri

Çeşitli efsaneler konuşuluyor, The Last Of Us dizisiyle ünlendi! Nadir rastlanıyor, İstanbul'da görüldü: Birçok hastalığa iyi geliyor

The Last Of Us dizisi ile izleyici kitlesi arasında merak konusu olan zombi mantarı, dünya genelinde çeşitli efsanelerin konuşulmasına neden oldu. Uzun araştırmalar sonucu İstanbul Samandıra Ormanı'nda zombi mantarına rastlayan uzman isimler, tıbbi yönü bulunan mantarın bilinmeyenlerini anlattı. Mikolog Selime Semra Erol, mantarın mesane tümörünü durdurduğunu, günlük enerji seviyesini yükseltici ve metabolizmayı hızlandırıcı gibi birçok şeye iyi geldiğini açıkladı.

Haber 27-03-23 11:31

Dizilere konu olan geleneksel Çin tıbbında kullanılan zombi mantarı İstanbul'da görüldü

Mantar bilimi uzmanı (mikolog) Selime Semra Erol ve doğal mantar araştırmacısı Naim Güleç, nadir görülen tıbbi mantarlardan kordiseps militarisi (tırtıl/zombi mantarı) İstanbul Samandıra Ormanı'nda inceledi.

Yurthaber 27-03-23 11:11

The Last of Us dizisi gerçek olabilir! Zombi enfeksiyonuna yakalanmamız imkansız değil

Aynı isimli oyundan uyarlanan The Last of Us, geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizi, özellikle oyunseverlerin büyük ilgisini gördü. Dizide hayatta tek başına kalan kaçakçı Joel ve 14 yaşında bir kız olan Ellie'nin hikayesi konu ediniliyor. The Last of Us'ın dünyasında kurbanları zombiye dönüştüren küresel bir salgın da işleniyor. İngiliz basını "dizinin zombi enfeksiyonu gerçek" derken, uzmanlara göre ise benzer bir parazitin insanlara bulaşmak için evrim geçirmesi ihtimal dışı değil.

Haber 23-01-23 13:18

The Last of Us dizinin yayın tarihini HBO Max yanlışlıkla açıkladı!

Dünyada merakla beklenen, popüler oyundan uyarlanan The Last of Us dizisinin yayın tarihi sürpriz bir şekilde ortaya çıktı. The Last of Us'ın yayınlanacağı tarih, HBO Max tarafından yanlışlıkla paylaşıldı.

Magazin 01-11-22 22:32

Diğer Haber Etiketleri

The Last Of Us

The Last Of Us Hakkındaki Haberler Mynet'te. The Last Of Us Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tüm dünyada merakla bekleniyordu! HBO dizisi The Last of Us'tan ilk fragman yayınlandı!

HBO'nun merakla beklenen dizisi 'The Last of Us'tan ilk fragman yayınlandı. Popüler video oyunu The Last of Us'ın uyarlaması olan dizinin 10 bölümlük ilk sezonu, 2023'te izleyicilerle buluşacak.

Magazin 27-09-22 22:32