Valve Haberleri

Steam eş zamanlı kullanıcı rekoru kırdı

Valve Corporation tarafından geliştirilen dijital oyun dağıtım platformu Steam, yeni yılın ilk günlerinde 27 milyon 942 bini aşan eş zamanlı kullanıcı sayısı ile yeni bir rekor daha kırdı.

Haber

Valve’in taşınabilir konsolu çok fazla ilgi görüyor

Valve geçtiğimiz günlerde uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni nesil el konsolunu tanıtmıştı. Steam Deck ismi ile tanıtılan konsol genel olarak vaat ettiği çalışma şekliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Haber

Steam Deck'in fiyatı, Valve'in sahibi Gabe Newell'ın dilinde!

Valve taşınabilir oyun cihazı Steam Deck'i 399 dolardan başlayan fiyatlarla duyurdu. Valve'in sahibi olan Gabe Newell ise Steam Deck'in fiyatı hakkında konuştu. Newell, fiyatın acı verici olduğunu söyledi.

Haber

Valve, Steam Deck'i tanıttı! İşte taşınabilir oyun cihazının fiyatı ve özellikleri

Steam ve Half Life serisi ile tanıdığımız Valve, Steam Deck'i duyurdu. Taşınabilir oyun cihazı olarak adlandırabileceğimiz cihaz, Nintendo Switch'e doğrudan rakip gibi görünüyor. Peki Steam Deck'in özellikleri neler, Steam Deck'in fiyatı ne kadar?

Haber

Valve

Valve Hakkındaki Haberler Mynet'te. Valve Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Dust 2'nin hakimi olacağınız rekabetçiliğin dozunu artıran en iyi CS:GO taktikleri

CS:GO taktikleri, en az Valve yapımı oyunun kendisi kadar önemli bir yer tutuyor. Counter Strike: Global Offensive oyuncuları, CS:GO'da en iyi olmak, oyunun en bilinen haritalarından biri olan Dust 2'nin hakimi olmak için amansızca mücadele ediyor. Biz de CS:GO rekabetçi taktiklerinin de yer aldığı bütün CS:GO taktiklerini 2021 yılında sizler için bir araya getirdik.

Haber