Venedik Film Festivali Haberleri

Adriana Lima Venedik Film Festivali'nde iddialı tarzıyla boy gösterdi! Kilolu hali çok konuşulmuştu

Ünlü süper model Adriana Lima, beş yıl aradan sonra yeniden bir araya geldiği Victoria's Secret'ın yeni ürün tanıtımında boy göstermesiyle adından söz ettirmişti. Doğum kilolarıyla çok konuşulan bir dönemin seksi modeli Venedik Film Festivali'nde de iddialı tarzıyla dikkat çekti.

Magazin

Programı açıklandı! 79. Venedik Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

Uluslararası 79'uncu Venedik Film Festivali'nin programı belli oldu. Prestijli “Altın Aslan” ödülü için yarışacak filmler arasında önemli birçok yönetmenin merakla beklenen yapımları bulunuyor. Festival, 31 Ağustos'ta yönetmen Noah Baumbach'ın "White Noise" filmiyle açılış yapacak.

Trend

Venedik Film Festivali'ndeki tek Türk yapımı Rutubet dünya prömiyerini gerçekleştirecek

Sinema sektörünün önemli festivallerinden biri olarak kabul edilen Venedik Film Festivali’nde yapımlar “Altın Aslan” için kıyasıya mücadele edecek. Bu sene 31 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 79. Venedik Film Festivali’nin programı belli olurken Turan Haste'nin yönettiği "Rutubet" adlı kısa film, dünya prömiyerini festivalde yapacak.

Trend

Venedik Film Festivali'ndeki tek Türk yapımı Rutubet dünya prömiyerini gerçekleştirecek

Venedik Film Festivali'ndeki tek Türk yapımı "Rutubet" dünya prömiyerini gerçekleştirecek

Yurthaber

Kate Hudson çok cesur! Yırtmacını sonuna kadar açtı

Venedik'te yapılan Sinemadaki Kadınlar Galası'na Kate Hudson cesur stiliyle damga vurdu. Hudson iddialı elbisesiyle arabada verdiği pozla da hayranlarını mest etti.

Magazin

Venedik Film Festivali'ne katılan Kristen Stewart'ın kıyafeti tartışma yarattı

78'inci Venedik Film Festivali tüm hızıyla devam ederken, ünlü yıldız Kristen Stewart da Prenses Diana'yı canlandırdığı Spencer filminin galasında boy gösterdi.

Magazin