Volkan Severcan Haberleri Ve Son Dakika Volkan Severcan Haberleri

Volkan Severcan Haberleri Ve Son Dakika Volkan Severcan Haberleri

28 Ağustos 1966 İzmir doğumlu olan Volkan Severcan oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. İzmir Özel Türk Kolejinden mezun olduktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme okumya başladı ama buraya devam etmedi. Geçiş yaptığı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Sahne kariyerine 1984 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda başladı ve 90'lı yıllarda Taksim Sanat Evi'nde İşletme Müdürü olarak çalıştı. Kariyerinde çok sayıda tiyatro oyununda rol alan Severcab, Çocuklar Duymasın, Çiçek Taksi gibi poppüler dizilerde de oynamıştır.

Volkan Severcan Haberleri

Sahnekarlar, Vişne Bahçesi'ni Ankaralılarla buluşturacak

Volkan Severcan'ın kurucusu olduğu Tiyatro Sahnekarlar, Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında, Vişne Bahçesi oyununu Ankara'da sahneleyecek - Sanatçı Volkan Severcan: - "Hem konserler hem de tiyatrolar açısından daha keyifli, daha kalabalık, daha kaliteli işlerin seyirciye aktarılmasıyla ilgili bu festivaller çok önemli yer tutuyor"

Yurthaber 31-05-22 11:02

Çocuklar Duymasın dizisi için Guinness Rekorlar Kitabı'na başvuru

Dizi oyuncularından Tamer Karadağlı: - "Çocuklar Duymasın dizisinin tekrarları ile her bir bölümü 900 ila 3 bin 500 civarı yayınlandı. Guinness'e başvuru yapıldı. Dizi başarılı olduğu, beğenildiği ve sevildiği için tekrarları izleniyor. Yeterince gösterimi yapıldı, bu nedenle yeni bölümlerinin çekimleri yapılmayacak"

Yurthaber 16-12-19 16:05

Oyuncu Volkan Severcan AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı

Oyuncu Volkan Severcan AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Magazin 16-12-19 14:10

Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni

Törene katılan sanatçılar, 20 ay sonra bitirilmesi planlanan Atatürk Kültür Merkezi projesini değerlendirdi - Sanatçı Orhan Gencebay: - "Atatürk'ümüze, ülkemize layık, dünya çapında bir projenin temeli atıldı. Bizler de şahit olduk hep beraber. Son derece güzel bir gün, çok sevinçliyiz" - Oyuncu Zafer Algöz: - "Yeni projeyi gördüğüm zaman çok mutlu oldum. Çünkü sadece Türkiye ve İstanbul'un değil, Avrupa'nın da önemli kültür ve sanat merkezlerinden biri olacak" - Oyuncu Volkan Severcan: - "AKM'nin temellerinin bugün atılmasından dolayı gurur duyuyoruz ve bundan dolayı çok mutluyuz"

Haber 10-02-19 15:38

Volkan Severcan

Volkan Severcan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Volkan Severcan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çehov Kabare oyununun gala gösterimi yapıldı

"Çehov Kabare" oyununun gala gösterimi yapıldı

Haber 28-02-18 23:57

Bir dizi daha reyting kurbanı

Başrollerini Emre Altuğ, Cem Kılıç, Ayçe Abana, Birsu Demir ve Volkan Severcan'ın paylaştığı Show TV'nin iddialı dizisi 'Otel Divane' yayından kaldırıldı.

Magazin 05-08-14 14:37

Otel Divane 3. Bölüm Fragmanı

Fikri'nin masaj salonu açma önerisi Fikri ve Ruhi arasında bir iddianın başlamasına sebep olur; Kim daha çok para kazanırsa oteli o yönetecektir. Otel ikiye bölünür, tabi deliler de... Ve amansız bir yarış başlar. Odalar, masalar, restoran ikiye bölünür, müşteri kapmak için çılgınca fikirler havada uçuşur. Otel Divane yeni bölümüyle 01 Ağustos Cuma akşamı saat 20:00'da Show TV'de...

Magazin 01-08-14 16:59

Otel Divane 1. Bölüm Galerisi

Otel Divane ilk bölüm galerisi...

Magazin 23-07-14 10:20

Otel Divane 2. Bölüm Fragmanı

Otel Divane'ye evinden kaçıp gelen aşık çiftimiz, 'Divane Otel'in ilk düğün organizasyonuna da sebebiyet veriyor. Ailelerin ikna edilmesinin ardından, Divane oteli'nin çalışanları ve Ruhi Divane kolları düğün hazırlığı için sıvıyor. Fikri de oteli satma planlarına bir yenisini ekliyor ve sahte amcaoğluyla bir plan yapıyor. Otel Divane yeni bölümüyle 25 Temmuz Cuma akşamı saat 21:00'da Show TV'de..

Magazin 21-07-14 14:40

Otel Divane 1. Bölüm 4. Fragmanı

Hikaye 1784 yılında Divane Bimarhanesi'nde başlar. Burası Divane Ruh ve Sinir Hastalıkları hastenesinin 230 yıl önceki halidir. Günümüze döneriz. Fikri, hastaneyi satmak için abisinden gizli müşteri gezdirir. Hastaneye gelen avukatlar Ruhi'ye hastanenin bir süredir para kazanmadığını, hastaneyi kapatması gerekeceğini bildirirler. Otel Divane ilk bölümüyle 17 Temmuz Perşembe 21:00'da Show TV'de...

Magazin 14-07-14 14:45

Otel Divane 1. Bölüm Galerisi

Otel Divane ilk bölümüyle 17 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00'da Show TV'de...

Magazin 14-07-14 14:42