Watchos Haberleri

iOS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihleri açıklandı!

Özellikle iOS 17'nin ne zaman yayınlanacağı merak edilirken, düzenlediği etkinlikle iPhone 15 modellerini tanıtan Apple, yeni yazılım güncellemeleri iOS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihlerini açıkladı. İşte OS 17, iPadOS 17 watchOS 10 ve macOS Sonoma'nın çıkış tarihleri ve yeni güncellemelerle uyumlu cihazlar!

Haber

Yayınlandı! Apple Watch sahiplerine watchOS 9.5.1 müjdesi

Apple dün, Apple Watch için tasarlanmış bir güncelleme olan watchOS 9.5.1'i yayınladı. watchOS 9.5'in kullanıma sunulmasından iki hafta sonra yayınlanan watchOS 9.5.1, küçük bir hata düzeltme güncellemesi olarak ifade ediliyor.

Haber

Gözler WWDC22'de! Apple bu akşam neler tanıtacak?

iPhone, Mac, Apple Watch, iPad ve Apple TV gibi ürünlerin arkasındaki Apple her yıl yazılımlara odaklanan WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) adında bir etkinlik düzenliyor. Bu yılki etkinlik bu akşam yapılacak açılış konuşmasıyla başlayacak. Apple'ın bu akşam tanıtacağı ürün veya ürünler için dedikodu kazanı ise uzun bir süredir kaynıyor. Peki etkinliğe az bir süre kalmışken, son söylentilere göre Apple bu akşam neler tanıtacak, nasıl sürprizler yapacak?

Haber

Apple, WWDC22 için resmen tarih verdi! iPhone için iOS 16 ve daha fazlası yolda

Teknoloji devi Apple, 2022 Dünya Geliştiriciler Konferansı'nın (WWDC22) 6 Haziran Pazartesi ile 10 Haziran Cuma tarihleri ​​arasında gerçekleştirileceğini duyurdu. Geçen yıl olduğu gibi WWDC22 de yüz yüze değil online olarak gerçekleştirilecek. Etkinlikte iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 ve watchOS 9'un tanıtılması bekleniyor.

Haber

WatchOS 8 neler sunuyor?

Apple, ABD’de düzenlenen WWDC 2021 etkinliğinde akıllı giyilebilir cihazları için yeni bir işletim sistemi olan Apple watchOS 8 sistemini de duyurdu. Yeni işletim sistemi sürümü, selefinin önünde bazı yenilikçi özelliklerle geliyor. İşte bu özelliklerden bazıları.

Haber

iPhone, iPad ve fazlası: İşte Apple'ın güncelleyeceği tüm cihazlar!

Apple, 2021 yılı için WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) adlı yıllık geliştirici konferansını başlattı. Açılış konuşmasında Cupertino merkezli teknoloji devi, işletim sistemlerinin en son sürümünü, yani iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey ve watchOS 8’i tanıttı. Dilerseniz, yeni güncellemeye hak kazanan cihazların listesine bir göz atalım.

Haber

WatchOS 8 duyuruldu! İşte Apple Watch'a gelecek yeni özellikler

Apple, WWDC 2021 etkinliğinde iOS 15'i ve iPadOS 15'i tanıttıktan sonra WatchOS 8'i görücüye çıkardı. WatchOS 8, Apple Watch sahiplerinin dikkatini çekecek birçok özellik ile geliyor. WatchOS 8'in en önemli noktası ise Sağlık.

Haber

WWDC 2021'e artık saatler kaldı! Apple'dan bu akşam neler bekleniyor?

WWDC 2021 (Dünya Geliştiriciler Konferansı) için artık nefesler tutuldu. Peki iOS 14'ün tanıtıldığı WWDC 2020 gibi çevrim içi olarak düzenlenecek olan konferansta nelerle karşılaşacağız hiç merak ettiniz mi? İşte iOS 15, MacBook Pro ve daha fazlası hakkında söylentilerin olduğu etkinlik için gelen son bilgiler.

Haber