Yıldızhan Haberleri

İzzet Yıldızhan 9 çocuğunu alıp tatil için Fransa'ya gitti! Çocuklarıyla çekildiği karesi gündem oldu

İzzet Yıldızhan, çocuklarıyla birlikte Paris'e gitti. Okulların ara tatile girmesiyle beraber işlerine ara vererek çocuklarına zaman ayıran Yıldızhan, karne hediyesi olarak çocuklarını Fransa'ya götürdü.

Magazin 31-01-2024 13:42

Seyhan Soylu 'İzzet Yıldızhan ile büyük aşk yaşadık' demişti! Ünlü şarkıcı yapılan yorumlara daha fazla dayanamadı...

Son dönemde Dilan Polat ve Engin Polat hakkında ortaya attığı iddialarla gündemden düşmeyen “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu geçtiğimiz aylarda bir programda "İzzet Yıldızhan ile büyük aşk yaşadık" açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamaların ardından İzzet Yıldızhan, Soylu'dan şikayetçi olmuştu. Ünlü şarkıcı bu konu hakkında yapılan yorumlara daha fazla dayanamadı ve soluğu savcılıkta aldı.

Magazin 05-10-2023 15:40

Aşiret düğününde İzzet Yıldızhan'ı dolara boğdular! Kilolarca altın da...

Türkücü İzzet Yıldızhan, Şanlıurfa’da gerçekleşen Karahan aşiretinin düğününde sahne aldı. Sahnede şarkılar söylediği anlarda Yıldızhan aşiret üyeleri tarafından dolar yağmuruna tutuldu. Düğünde gelin ve damada da kilolarca altın takıldı.

Magazin 05-09-2023 09:43

Sen Anlat Karadeniz’in Fatih’i Furkan Aksoy evlendi! Nureddin Nebati nikah şahidi oldu

Sen Anlat Karadeniz’de canlandırdığı Fatih karakteriyle büyük beğeni toplayan Furkan Aksoy, bir süredir aşk yaşadığı Sevde Çobanoğlu ile evlendi. Oyuncu düğünde karelerini paylaşırken nikah şahitleri de dikkat çekti.

Magazin 28-08-2023 09:35

Yıldızhan

Yıldızhan Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Yıldızhan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.