Züccaciye Haberleri

İşte Türkiye’nin konuştuğu züccaciye mağazasındaki deprem anı! Herkes merak ediyordu... Görüntüsü ortaya çıktı

Depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta bir züccaciye mağazası, raflarındaki ürünlerin sağlam kalmasıyla haberlere ve sosyal medya paylaşımlarına konu olmuş, adeta Türkiye'nin konuştuğu mağaza haline gelmişti. Onikişubat ilçesindeki o mağaza yeniden açıldı. Öte yandan, mağazanın güvenlik kamerasının deprem anında kaydettiği görüntüler ortaya çıktı.

Haber 23-02-2023 11:49

Züccaciye sektörü, yurt dışı buluşmalarıyla bu yıl ihracatta rekor kırmayı hedefliyor

Züccaciyeciler Derneği Başkanı Mesut Öksüz: - "Ağustosta Kenya ve çevre ülkelerine, kasımda Rusya'ya ve önümüzdeki yıldan itibaren Dubai, İngiltere, Afrika ve Asya bölgelerine ticari heyetler düzenlemeyi ve oralardaki nitelikli alıcılar ile üreticilerimizi buluşturmayı planlıyoruz" - "Yüzde 15'lik bir büyüme yakalayacağımızı, yılı 7 milyar dolara yakın bir ihracatla kapatacağımızı düşünüyoruz"

Yurthaber 25-05-2022 12:07

Favorim Grup EXPO, yarın Antalya'da açılacak

Favorim Grup EXPO, yarın Antalya'da açılacak

Yurthaber 01-02-2022 11:20

Natürel stilleri sevenlerin aşık olacağı birbirinden güzel bambu ev ürünleri

Evde natürel stilleri görmekten hoşlananlardan mısınız? Öyleyse, bambu ev ürünlerine şans vermelisiniz. Mutfak ve banyo eşyasından ev dekorasyonuna pek çok farklı alanda kullanılan bambu ürünlerden satın alarak evinizin her köşesinde doğallığı yakalayabilirsiniz. Evinize estetik bir dokunuş katacak en iyi ürünleri listelediğimiz yazımıza göz atıp beğendiğiniz modelleri güvenle satın almaya ne dersiniz?

Haber 20-01-2022 14:33

Züccaciye

Züccaciye Hakkındaki Haberler Mynet'te. Züccaciye Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Züccaciyeciler toplantısında dansözlü eğlence! Ticaret Bakanlığı açıklama yaptı: Hiçbir alakamız yok

Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde Züccaciyeciler Derneği'nin Ticaret Bakanlığı desteğiyle yaptığı iddia edilen organizasyonun galasında dansöz oynatıldığı iddiaları tartışmaya sebep oldu. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, “Ticaret Bakanlığının yemek organizasyonu ve eğlence gibi bir desteği bulunmamaktadır. Bakanlığımızın onayı ve bilgisi dışında Bakanlık logosunu kullananlar hakkında da gerekli idari incelemeler başlatılacaktır” denildi.

Haber 28-11-2021 12:12

Tuhafiyeciler, züccaciyeciler ve kurs işletmecileri 3000 TL hibe desteğini ne zaman alacak?

Tuhafiyeciler, züccaciyeciler ve kurs işletmecileri Erdoğan’ın açıkladığı 3000 TL hibe desteğinden yararlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17 Mayıs’taki kabine toplantısının ardından tuhafiyeciler, züccaciyeciler ve kurs işletmecilerine 3000 TL hibe desteği verileceğini açıklamıştı.

Finans 18-05-2021 12:31

Satışlarda yüzde 30 artışın yaşandığı züccaciye sektörü pandemide olumlu etkilendi

Salgının ihracat yapan firmaları zor bir sürece soktuğu bu dönemde züccaciye sektörü ise olumlu yönde etkilendi. İş adamı Tekin Bayram, “Pandemi döneminde satışlarımız şubat ayında bir önceki aya göre yüzde 30 oranında arttı” dedi.

Finans 25-02-2021 16:07