HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Çankırı Ilgaz Saatlik Hava Durumu

02 Haziran Cuma 2023, 22:00

23:00

Kapalı 17°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 3%
Kapalı
Hissedilen: 16°
Nem: 70%
En yüksek / düşük: 17° / 17°
Yağış İhtimali: 3%
Rüzgar Hızı: D / 1.35 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çankırı Ilgaz hava durumu: Havanın Hafif yağmur ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 1.55 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Çankırı Ilgaz Saatlik Hava Durumu


Çankırı Ilgaz hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çankırı Ilgaz için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çankırı Ilgaz saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çankırı Ilgaz’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çankırı Ilgaz’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çankırı Ilgaz dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;