HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çankırı Korgun Hava Durumu

08 Aralık Cuma 2023, 08:30
Kapalı
7 °
Hissedilen: 6°
Hissedilen: 6°
Nem: 88%
En yüksek / düşük: 8 ° / 6°
Rüzgar Hızı: DGD / 1.93 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kapalı

Çankırı Korgun Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.93 KM/S hızında, nem oranı 88% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Korgun Hava Durumu / 7°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Korgun Hava Durumu / 5°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Korgun Hava Durumu / 4°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Korgun Hava Durumu / 2°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Korgun Hava Durumu / 2°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Korgun Hava Durumu / 2°

Çankırı Korgun Bugün Hava Durumu


Çankırı Korgun hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çankırı Korgun için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çankırı Korgun saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çankırı Korgun’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çankırı Korgun’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çankırı Korgun dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;