HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Edirne Lalapaşa Saatlik Hava Durumu

20 Mayıs Pazartesi 2024, 21:00

22:00

Parçalı az bulutlu 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 70%
En yüksek / düşük: 14° / 13°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 2.71 KM/S

Saat 22:00 Civarında Edirne Lalapaşa hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 2.94 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 25% olması bekleniyor.

23:00

Az bulutlu 14°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen: 13°
Nem: 70%
En yüksek / düşük: 14° / 12°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 2.18 KM/S

Saat 23:00 Civarında Edirne Lalapaşa hava durumu: Havanın Parçalı az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 12° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 2.94 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 23% olması bekleniyor.

Edirne Lalapaşa Saatlik Hava Durumu


Edirne Lalapaşa hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Edirne Lalapaşa için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Edirne Lalapaşa saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Edirne Lalapaşa’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Edirne Lalapaşa’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Edirne Lalapaşa dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;