HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Edirne Süloğlu Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 11:30
Kapalı
1 °
Hissedilen: -5°
Hissedilen: -5°
Nem: 78%
En yüksek / düşük: 4 ° / -1°
Rüzgar Hızı: K / 7.01 KM/S
Yağış İhtimali: 25%

Kapalı

Edirne Süloğlu Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 7.01 KM/S hızında, nem oranı 78% civarında, bulut oranının da 97% olması bekleniyor.


Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Süloğlu Hava Durumu / 3°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Süloğlu Hava Durumu / 5°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Süloğlu Hava Durumu / 3°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Süloğlu Hava Durumu 11° / 4°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Süloğlu Hava Durumu 16° / 7°

Cuma

15 Aralık 2023 Cuma Süloğlu Hava Durumu 14° / 7°

Edirne Süloğlu Bugün Hava Durumu


Edirne Süloğlu hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Edirne Süloğlu için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Edirne Süloğlu saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Edirne Süloğlu’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Edirne Süloğlu’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Edirne Süloğlu dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;