HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Gümüşhane Köse Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 21:30
Açık
3 °
Hissedilen: 1°
Hissedilen: 1°
Nem: 66%
En yüksek / düşük: 8 ° / -1°
Rüzgar Hızı: DGD / 1.59 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Gümüşhane Köse Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 1.59 KM/S hızında, nem oranı 66% civarında, bulut oranının da 3% olması bekleniyor.


Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Köse Hava Durumu / 2°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Köse Hava Durumu / 3°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Köse Hava Durumu / 3°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Köse Hava Durumu / 3°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Köse Hava Durumu / 2°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Köse Hava Durumu / 2°

Gümüşhane Köse Bugün Hava Durumu


Gümüşhane Köse hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Gümüşhane Köse için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Gümüşhane Köse saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Gümüşhane Köse’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Gümüşhane Köse’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Gümüşhane Köse dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;