İhtiyaç kredisi nedir?

İhtiyaç kredisi nedir?

Bankaların acil olarak nakit paraya ihtiyaç duyan müşterileri için sunduğu bir hizmet olan ihtiyaç kredisinin, maksimum 36 aya kadar taksitlendirme imkânı vardır. Banka müşterilerinin evlilik, eğitim, tatil, sağlık gibi farklı ihtiyaçlarını karşılaması için şekillendirilir.

Özellikle yılbaşı, bayram gibi özel dönemlerde farklı faiz oranları ve avantajlı ödeme şekilleriyle de kullanıma sunulur. Her banka kendi stratejisini yürütür. Bu kapsamda da her bankanın ödeme ve faiz konularında kendi politikasını uyguladığı bilinir.

18 yaşın üzerinde olan ve her ay düzenli bir gelire sahip olan her birey kredi talebinde bulunabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için farklı alternatif yollar vardır. Şubeden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve hatta ATM’den ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkânı vardır.

ihtiyaç kredisi Haberleri

Bayram öncesi kredi çılgınlığı başladı! Acil paraya ihtiyacı olana yüzde 1,49 – 1,55 – 1,65 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi!

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar bu ihtiyaçlarını bankaların sunduğu kredi imkanlarıyla gideriyor. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi nakit ihtiyacını gidermek isteyenler için bankalar uygun faizli kredi vermek için yarışıyor. Bazı özel bankaların kredi teklifleri kamu bankalarından daha düşük düzeye geldi. Yüzde 1,49’a kadar düşen ihtiyaç kredilerinden faydalanmak için internet üzerinden de başvuru sağlanabiliyor. İşte, tüm bankaların sunduğu en güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları…

Finans 25-04-2022 09:56

Kredi borcu olan herkesi ilgilendiriyor! Bireysel tüketici kredisinde o oranlar her geçen gün artışta

Bireysel tüketici kredisi taksit ödemeleri vatandaşı zorlamaya devam ediyor. Bireysel krediler yüzde 21 artarak 1 trilyon 65 milyar TL oldu. BDDK verilerine göre tahsili gecikmiş oranı ise ihtiyaç kredilerinde bir yılda yüzde 48,3 arttı. Bu artışın nedeni ise yüksek enflasyon ve TL’deki değer kaybı olarak gösterildi.

Finans 21-04-2022 07:16

Faizsiz kredi isteyenler dikkat! 150 bin TL'ye varan kredi fırsatı...

Zorlu pandemi şartlarında özellikle makul kredi olanaklarından yararlanmak isteyen vatandaşların gündeminde faizsiz kredi fırsatları bulunuyor. Ziraat Bankası tarafından başlatılmış olan kampanya ile köyde yaşam sürdürmek isteyen vatandaşlara kredi önceliği de veriliyor. Başlatılan bu proje sayesinde, başvurularını yapan vatandaşlar 150 bin TL’ye kadar kredi fırsatından yararlanabilecek. İşte detaylar ve başvuru şartları...

Finans 23-03-2022 10:55

İhtiyaç kredisi faiz oranları zirve yaptı! Vatandaş aldırmadı: 1 haftada tam 1,7 milyar lira…

İhtiyaç kredisi faizi Merkez Bankası verilerine göre 28 Ocak haftasında 8 puan yükselişle yüzde 31,5 seviyesine geldi. İhtiyaç kredisi faizi 3 yılın zirvesinden inmese de, 1 haftada 1,7 milyar liralık artış gösterdi. Ancak taşıt kredilerinde ise durum tam tersi. Temmuz ayından bu yana taşıt kredisi bakiyesinde kesintisiz düşüş yaşanıyor…

Finans 07-02-2022 08:02

Özel bankalar da kredi faiz oranları da düşecek mi? Uzman isim yanıtladı! Taşıt, ihtiyaç ve konut kredileri...

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sefer Şener, katıldığı bir programda Merkez Bankasının faiz kararını değerlendirdi. Şener özel bankaların kredi faiz oranlarına ilişkin, "Konut kredilerinin de 1 puan aşağıya, ticari kredilerin de 100 baz puan aşağı düşmesini bekliyorum. Sadece kamu bankaları değil özel bankalar da takip edecek." ifadelerini kullandı.

Finans 19-11-2021 09:28

Son Dakika: Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'tan kredi faiz indirimi açıklaması!

Son dakika açıklamasına göre, kamu bankaları kurumsal kredi faiz oranlarında 200 baz puana kadar indirim yaptı. İşte Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın bugünkü, taşıt, konut ve ihtiyaç kredi faiz oranları...

Finans 25-10-2021 10:54

Son Dakika: Bankalar kurumsal kredi faizlerini düşürdü mü?

Merkez Bankasının geçtiğimiz hafta politika faizini 200 baz puan düşürmesinin ardından, Halkbank'ın kurumsal kredi faizlerini düşürdüğünü iddia edildi. Halkbank konuya ilişkin açıklama yapmadan ortak kamu bankaları açıklama yaparak indirimi doğruladılar.

Finans 25-10-2021 09:27

Kredi faiz oranları düşecek mi? Konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi oranları için yeni iddia

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası Para Politikası Kurulunun politika faizini 200 baz puan indirerek, yüzde 18'den yüzde 16'ya düşürmesinin ardından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın kredi faiz oranlarını düşüreceği iddia edildi.

Finans 25-10-2021 08:44

Bankalardan bayrama özel düşük faizli ihtiyaç kredisi! Akbank, Garanti, Ziraat ihtiyaç kredisi faiz oranları...

Kurban Bayramı yaklaşırken kredi ihtiyacı olan ve borçlarını ödemek isteyen vatandaşlar bankaların verdiği özel düşük faizli kredileri araştırmaya başladı. Bayrama özel kredi fırsatları ile ilgili detaylar merak edilirken, faiz oranlarında ciddi bir düşüş de görüldü. İşte Ziraat, Akbank, Garanti gibi bankalardan bayrama özel düşük faizli ihtiyaç kredisi...

Finans 13-07-2021 22:14

TEB’den bayrama özel ihtiyaç kredisi

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi: - "Müşterilerimiz yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranı ve 3 ay ertelemeli olarak maksimum 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanabilecekler"

Yurthaber 01-07-2021 13:10

12, 18, 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte ihtiyaç kredi faiz oranları ve ödeme planları!

Vatandaşlar düşük faizli ihtiyaç kredisi almanın yollarını arıyor. Peki hangi banka ne kadar faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor? 12, 18, 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İşte ihtiyaç kredi faiz oranları ve ödeme planları!

Finans 09-06-2021 14:22

Konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellendi | Bankaların faiz oranları ne kadar?

Milyonlarca vatandaş konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar sorusunun yanıtını merak ediyor. Geçtiğimiz seneden beri devam eden koronavirüs salgını süreci ile beraber ekonomik anlamda zorluklar da beraberinde gelmişti. Bu ekonomik olumsuzluk kredi paketlerine olan talebi de epey arttırdı. Peki bankaların faiz oranları ne kadar? İşte bankaların faiz oranları; konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi faiz oranları...

Finans 28-04-2021 17:55

Bereketli krediye nasıl başvuru yapılır? 10 bin TL bereketli kredi başvuru tarihleri belli oldu

Çiftçi vatandaşlara yönelik Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından verilen faizsiz kredi için son başvuru günü yaklaşmış durumda. Faizsiz kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşların son başvuru tarihine kadar gerekli başvuruları yapmaları gerekiyor. Peki Bereketli krediye nasıl başvuru yapılır? 10 Bin TL bereketli kredi başvuru tarihleri ne zaman? İşte detaylar...

Finans 24-03-2021 16:44

Bankalardan uygun ihtiyaç kredisi desteği! Bankaların kredi faiz oranları ne kadar?

Çeşitli sebeplerle ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Geçirdiğimiz pandemi sebebi ile bankalar bir süredir düşük faiz oranları uyguluyordu. Bundan yararlanmak isteyen vatandaşlar ise son zamanlarda sıklıkla “Bankaların kredi faiz oranları ne kadar?” sorusunun yanıtını arıyor. Peki bankaların kredi faiz oranları ne kadar? İşte bankalardan uygun ihtiyaç kredisi desteği!

Finans 08-03-2021 15:48

Bankaların kredi faiz oranları 1 Mart 2021... İşte en uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi veren bankalar ve faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 1 Mart 2021 Pazartesi (bugün) güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? Bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 01-03-2021 09:34

Esnaf borçları ertelenecek mi? TESK’ten bankalara önemli çağrı! Esnaf borçlarına erteleme olacak mı?

Çok sayıda esnafın merakla beklediği esnaf borçları ertelenecek mi konusuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnafın bankalardan aldığı ticari ve ihtiyaç kredilerini ödemekte çok zorlandığını belirtti. Palandöken, “Tüm borçların ertelenmesi için bankalar elini taşın altına koymalı.” ifadesini kullandı. Peki, esnaf borçlarına erteleme olacak mı? İşte detaylar…

Finans 26-02-2021 14:59

Bankaların kredi faiz oranları 26 Şubat 2021... İşte en uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi veren bankalar ve faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 26 Şubat 2021 Cuma güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 26 Şubat 2021 Cuma bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 26-02-2021 09:25

Bankaların kredi faiz oranları 25 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 25 Şubat 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 25 Şubat 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 25-02-2021 10:04

Bankaların kredi faiz oranları 25 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 25 Şubat 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 25 Şubat 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 25-02-2021 09:43

Bankaların kredi faiz oranları 24 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 24 Şubat 2021 Çarşamba güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 24 Şubat 2021 Çarşamba bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 24-02-2021 08:48

Bankaların kredi faiz oranları 23 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 23 Şubat 2021 Salı güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 23 Şubat 2021 Salı bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 23-02-2021 11:05

Bankaların kredi faiz oranları 22 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 22 Şubat 2021 Pazartesi güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 22 Şubat 2021 Pazartesi bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 22-02-2021 10:36

Bankaların kredi faiz oranları 19 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 19 Şubat 2021 Cuma güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 19 Şubat 2021 Cuma bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 19-02-2021 09:04

Bankaların kredi faiz oranları 18 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 18 Şubat 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 18 Şubat 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 18-02-2021 09:05

Bankaların kredi faiz oranları 17 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 17 Şubat 2021 Çarşamba güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 17 Şubat 2021 Çarşamba bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 17-02-2021 09:38

Bankaların kredi faiz oranları 16 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 16 Şubat 2021 Salı güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 16 Şubat 2021 Salı bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 16-02-2021 08:58

Bankaların kredi faiz oranları 15 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 15 Şubat 2021 Pazartesi güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 15 Şubat 2021 Pazartesi bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 15-02-2021 09:07

Bankaların kredi faiz oranları 12 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 12 Şubat 2021 Cuma güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 12 Şubat 2021 Cuma bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 12-02-2021 08:56

Bankaların kredi faiz oranları 11 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 11 Şubat 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 11 Şubat 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 11-02-2021 08:33

Bankaların kredi faiz oranları 10 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 10 Şubat 2021 Çarşamba güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 10 Şubat 2021 Çarşamba bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 10-02-2021 08:21

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:05

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:04

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:03

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:03

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:02

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:02

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:01

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi

Yurthaber 09-02-2021 12:00

Bankaların kredi faiz oranları 9 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 9 Şubat 2021 Salı güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 9 Şubat 2021 Salı bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 09-02-2021 08:17

Bankaların kredi faiz oranları 8 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 8 Şubat 2021 Pazartesi güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 8 Şubat 2021 Pazartesi bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 08-02-2021 08:49

Bankaların kredi faiz oranları 5 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 5 Şubat 2021 Cuma güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 5 Şubat 2021 Cuma bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 05-02-2021 10:11

Bankaların kredi faiz oranları 4 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 4 Şubat 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 4 Şubat 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 04-02-2021 08:26

Bankaların kredi faiz oranları 3 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 3 Şubat 2021 Çarşamba güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 3 Şubat 2021 Çarşamba bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 03-02-2021 08:45

Bankaların kredi faiz oranları 2 Şubat 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 2 Şubat 2021 Salı güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 2 Şubat 2021 Salı bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 02-02-2021 10:37

Bankaların kredi faiz oranları 28 Ocak 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 28 Ocak 2021 Perşembe güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 28 Ocak 2021 Perşembe bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 28-01-2021 08:10

Esnafa kredi erteleme 2021... Kredi taksitleri erteleme nasıl yapılır? Hangi bankaların kredileri ertelendi? Esnafların kredileri ne zaman ödenecek?

Son dakika esnafların kredi borcu ertelendi. Esnaf ve sanatkârın Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredi borçlarına erteleme kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Yapılan açıklamada borçların 6 ay ertelendiği duyuruldu. Peki hangi bankaların esnaf kredisi ertelendi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır? Esnafların kredileri ne zaman ödenecek?

Finans 27-01-2021 10:57

Bankaların kredi faiz oranları 27 Ocak 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 27 Ocak 2021 Çarşamba güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 27 Ocak 2021 Çarşamba bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 27-01-2021 09:39

Bankaların kredi faiz oranları 26 Ocak 2021... Ziraat, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş ve Halkbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 26 Ocak 2021 Salı güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 26 Ocak 2021 Salı bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 26-01-2021 08:31

Bankaların kredi faiz oranları 25 Ocak 2021... Halkbank, Vakıfbank, Akbank, TEB, İş, Ziraat ve Garanti BBA ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 25 Ocak 2021 Pazartesi güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar? 25 Ocak 2021 Pazartesi bankaların güncel kredi faiz oranları.

Finans 25-01-2021 08:34