MAGAZİN

Kaan Yıldırım Hadise sorularından utandı!

Kaan Yıldırım Hadise sorularından utandı!

Kaan Yıldırım, önceki gün trafikte objektiflere yansıdı. Yaklaşık 1 yıldır şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan Yıldırım'a önümüzdeki yaz aylarında evlenecekleri iddiaları soruldu. Oyuncu, muhabirlerin 'evlilik' soruları karşısında, "Arkadaşlar çok utanıyorum. Trafik sıkıştı" açıklamasını yaptı.

Şarkıcı Hadise ile aşkını gözlerden uzakta yaşayan oyuncu Kaan Yıldırım, dün gece ortaya çıktı. Yıldırım, rol aldığı dizinin Beykoz'daki çekimleri sonrası özel şoförlü arabasıyla trafikte objektiflere yansıdı.

Yaklaşık 1 yıldır şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım'a önümüzdeki yaz aylarında evlenecekleri iddiaları soruldu.

Oyuncu, muhabirlerin 'evlilik' soruları karşısında, "Arkadaşlar çok utanıyorum. Trafik sıkıştı" diyerek yanıt verdi. Yıldırım sorular karşısında ne yapacağını bilemedi. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Bu yılın sürpriz aşklarından olan Hadise-Kaan Yıldırım birlikteliğinin geçtiğimiz haftalarda sona erdiği öne sürülmüştü.

Hadise, sevgilisinin köpeğinin Instagram hesabından yaptığı paylaşımla söylentilere son noktayı koymuştu.

Benek'in yatarken çekilen fotoğrafını açtıkları Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, gönderiye "Yalan haberleri okudukça ben" notunu düşmüştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
müslüman degilmi bunlar ask hayati yasiyorlar!
Lafa bak çok utanıyormuş!!!! aşk yaşarken utanmıyorsun ama
neden utansın?aşk yaşarken utanır mı insan?
ünlüler yaptımı aşk hayatı gariban yaparsa
Geri Dön